Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

 

Planuję świąteczny wyjazd do Waszego pięknego miasta skąd pochodzi moja ślubna. Mniej więcej wtedy wybije mi na liczniku 120 tyś co skutkuje przeglądem. Do tego nie mam zamiaru czekać na wymianę rozrządu do 150 tyś więc ogarnął bym temat za jednym zamachem. Czy możecie polecić któreś ASO do którego macie zaufanie?

Kolego,problem polega w zasadzie na tym,że ASO VW jest w regionie aż jedno,no...powiedzmy dwa.Jeśl bardzo nalegasz na ASO,to zaryzykuj u Danelczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień sobie wcześniej a nawet jak przejeździsz te góra 1000 km to nic się chyba nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Gdzie z turbo do regeneracji się udać w LosLubellos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ceglarz'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceglarz fachura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

A w temacie elektryki? Zaryglowane mam drzwi z tyłu i za cholere nie chca sie otworzyc ... :/ btw, jakiś namiar na ceglarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

A co z elektrykiem jakimś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z elektrykiem jakimś?

 

j.w. atakuj Ceglarza powinien ogarnąć temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Czy ktoś z forumowiczów mieszkający w Lublinie ma Vag-a? Potrzebuję drobnej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z forumowiczów mieszkający w Lublinie ma Vag-a? Potrzebuję drobnej pomocy.

 

Mam VAGa i kompletny brak czasu... :P

Co ci potrzeba to jakoś się pewnie dogadamy...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Wywaliło mi błąd abgas werkstatt i chciałbym to sprawdzić. Jak masz odrobinę czasu to najlepiej popołudniu albo późnym wieczorem. Ja się dostosuję. Btw, nabyłem jakiś czas temu kkl i za nic nie mogę go uruchomić na laptopie :( może i z tym mi pomożesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Dzięki za chęci ale już sobie poradziłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego,problem polega w zasadzie na tym,że ASO VW jest w regionie aż jedno,no...powiedzmy dwa.Jeśl bardzo nalegasz na ASO,to zaryzykuj u Danelczyka.

 

Witam! Szczerze powiedziawszy nie polecam ASO Danelczyka, serwisowałem tam swoją Skodę Fabię 2011 rok 1.2 TSi(chociaż nie o silnik tutaj chodzi). W kwietniu br miałem kolizję drogową, miły Pan trochę czerwonawy uderzył w bok tego srebrnego maleństwa. Zniszczenia były dość duże błotnik zgnieciony, drzwi rozcięte(przedniego pasażera), mocno wgniecione drzwi pasażera z tyłu no i nadkole tylne. Do tego uszkodzona przednia szyba boczna, połamane klamki- powiem szczerze ładnie to nie wyglądało. Oczywiście auto odprowadziłem do najbliższego serwisu ponieważ jest na nie leasing no i gwarancja(pech padł na Danelczyka). Oczywiście z uśmiechem wzięli auto do naprawy miał przyjechać rzeczoznawca i mieli brać się za robotę. Jako że auta używam do pracy konieczne było skorzystanie z auta zastępczego(oczywiście na koszt ubezpieczalni winowajcy). Czekałem dwa tygodnie- cisza. Więc dzwonię do leasingu. Pani odpowiedziała że auto jest już wycenione(dokumenty przesłali faxem) i jest w trakcie naprawy. No to dzwonie do serwisu co się dzieje i kiedy będę mógł auto odebrać- na to Pan z serwisu że auta jeszcze nie zaczęli robić. Kolejne dwa tygodnie mijają, jadę do serwisu (muszę dojechać 45 km) a auto dalej nie jest zrobione. Serwis tłumaczy na piśmie że wykryli wadę we wnętrzu pojazdu i czekają na rzeczoznawcę(auto nawet nie zostało przestawione z miejsca w którym je zostawiłem). No to telefon do leasingu, a tam nie dostali informacji o potrzebie rzeczoznawcy po raz kolejny. Po łącznie trzech miesiącach szarpaniny dostałem auto z powrotem a z nim rachunek za użytkowanie auta zastępczego(na ponad 3 tysiące złotych-oczywiście nie poinformowano mnie o tym fakcie). I kolejna szarpanina o to i tamto w końcu rachunek został cofnięty. A ja zostałem z Fabią która na nadkolu mam takie firanki jakby ktoś wałkiem malował(czekam na końcówkę gwarancji- wtedy im oddam) i strasznie trzeszczące plastki. Reasumując nie polecam ASO Danelczyk oraz Europejski Fundusz Leasingowy. Wesołych Świąt

 

---------- Dodano o 21:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:26 ----------

 

Jeśli ktoś chce naprawić swojego niemca jak najbardziej z pełną odpowiedzialnością polecam zakład mechaniczny Auto- Expert mieszczący się w Górze Puławskiej przy ul. Długiej 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może kto w Lublinie zajmuje się naprawą RNS. Mam mfd2 i nie chce mi wysuwać płyt CD. Chciałbym, żeby ktoś "kumaty" zerknął na to fachowym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

814799129 Kunickiego 135A gość kumaty. m in rozkodowuje radia i takie tam. kilka razy korzystałem z jego usług i nie miałem jakichkolwiek zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
814799129 Kunickiego 135A gość kumaty. m in rozkodowuje radia i takie tam. kilka razy korzystałem z jego usług i nie miałem jakichkolwiek zastrzeżeń.

 

 

Ok. Dzięki. Przedzwonie do gościa i zobaczymy co poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy ktos korzystał z usług tej firmy podobno dobrze robia rozruszniki i alternatory a mnie czeka właśnie regeneracja rozrusznika.

 

http://www.elektromechanikaniemce.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci http://www.rozrusznikilublin.pl/

 

Firma Masierak-serwis

 

Robiłem u nich alternator. Było szybko i konkretnie. Zostawiłem sprzęt i za jakiś czas był telefon, że to i to jest do naprawy/wymiany i będzie kosztować tyle. Moja decyzja - robić i za kilka godzin było gotowe. No i do tego gwarancja na piśmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tego nie znam a ten co pisałem słyszałem od kilku znajomych ze bardzo dobrze robia naprawy i od ręki, a dzis dzwoniłem jutro rano jadę, zobaczę co i jak ale myślę że sie nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności