Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno tu nie byłem bo i auto się zmieniło mam pytanie odnośnie flokowania deski elementow czy ktos to robi w lublinie pytam orientacyjnie, ze wzgledu na to, ze mialem do flokowania deske w (nowym Toledo) ale sprawa zaszła tak daleko ze nosze sie z zamiarem kupienia flokownicy lepsiejszej nauczenia sie na bledach co i jak i zaczac dzialac w temacie. Szukalem po necie kogos w Lu ale nic nie znalazlem albo dobrze schowane oczywiscie dla kolegow z forum bedzie znizka jak wszystko wypali Pozdraiwma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, grzebiąc w necie znalazłem taką firmę w Lubartowie na ul. Łuckiej: http://limiter.com.pl/INNE/bmc/index.php?name=glowna

 

BMC Customs

 

Ludzie na innym forum ich polecają, może warto zajrzeć? Bo faktycznie w Lbn chyba nikt tego nie robi.

 

Ale jeśli chciałbyś sam spróbować to się zastanów, bo może warto :), ciekawe ile narzędzia do tego kosztują?

 

Edit:

 

Znalazłem jeszcze firmę w Świdniku : http://www.fwmotorsport.pl/index.php/kontakcik

Edytowane przez VWPASSATB3B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomaszu za zobrazowanie rynku graty do takowego chalupnistwa dobrej jakosci okolo 4-5 tys no i pewnie pare nascie dni nauki co i jak by s*******iny nie robic bo tego nikt nie lubi a zrobic dobrze to i sie samo zacznie rozkrecac byli by zainteresowani ?? na jakies slupki czy cos

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak nikt tego w Lublinie nie robi to albo mało osób o tym w ogóle wie albo w Lublinie mało osób lubi takie coś. Maszyny zawsze możesz sprzedać a jest to jakaś szansa żeby wbić się w ten rynek i być jedynym w Lublinie :). Nie wiem nawet czy takie coś na oczy widziałem. Jeśli by mi się spodobało to raczej bym się zdecydował. Niech ktoś jeszcze wyrazi opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje sprawdzony zakład w lublinie/ale nie jest to konieczne/ który specjalizuje się w naprawach liczników, padł mi licznik w A3, typowa usterka jaggera... żre prąd... 200mA. 3 dni potrafi wyssać całe aku... potrzebuję zakład który: zna się na rzeczy(wymiana flash najprawdopodobniej, i programowanie z kalibracją) nie robi wałków(flashe z odzysku) i nie ździerca... Znacie kogoś? Możecie polecić?? Próbowałbym sam , ale nie mamy w robocie programatora pod tą kość :/ no i nie mam zapasowego licznika na wszelki"W" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy kogo polecacie do regeneracji maglownicy nie cieknie tylko stuka okropnie chciałbym kogos sprawdzonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

511-063-712 Pan Jarosław. Robi cuda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję kogoś z lublina do zaprogramowania nowych zegarów MFA i kierownicy multifunkcyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku
Witam,

Poszukuję kogoś z lublina do zaprogramowania nowych zegarów MFA i kierownicy multifunkcyjnej.

 

Czechowska 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w lbn solidnie i w dobrej kasie prostują alusy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

W rykach jest dobry zakład. widziałem kilka felg spod ich ręki. Firma nazywa się Profil czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie w lbn solidnie i w dobrej kasie prostują alusy?
boczna kunickiego(nazwa ulicy wypadła mi z głowy) dziadek robi b. dobrze i nawet na zimno potrafi wyprostować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj nazwę ulicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na prostowanie regeneracje itd tylko ryki polecam Sadowa bodaj 8, tanio szybko i super zrobione poza tym jak chcesz umów się z gościem na miejscu ci zrobi tylko trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ul. Piękna, to jest 4 czy 5 w prawo za skrętem w Nowy Świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czechowska 10

 

A masz więcej info? wrzuć na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Korzystaliście z jakiejś firmy zajmującej się auto detailingiem na terenie Warszawy? Chciałem sobie odświeżyć lakier na Passacie, oraz położyć jakiś wosk lub jakieś inne zabezpieczenie. Słyszał ktoś o coś o Firmie klinikaochronylakieru.pl? Korzystał ktoś z ich usług? Jakie zabezpieczenia lakieru polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapytaj w dziale mazowieckim. Dobry salon autodetailingu sam dobierze zabezpieczenie co do tego czego oczekujesz i za jakie pieniądze, Firma którą podałeś ma mało zdjęć z gotowych prac i mało pisze o wykonywanej pracy. Buszując po sieci ta wydaje się być bardziej wiarygodna: http://shinefactory.pl/o-firmie/ Poczytaj jeszcze jakieś opinie. Bardzo zarysowany masz lakier? Możliwe że wystarczy jednostopniowa korekta, wosk i będzie cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności