Skocz do zawartości
snajper0001

FIS - Ukryte funkcje.

Rekomendowane odpowiedzi

Hm no to dziwne naprawde, bo ja mam b6 z 2009 i nie ma takiej opcji... Uruchamiales to jakos specjalnei VCDS'em?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A to taka sensacja że pokazuje temperaturę na białych zegarach? Bo u mnie w b6 2009 pokazuje i nie wiedziałem że jestem w czepku urodzony

 

Hm, bardzo dziwne bo ja mam wlasnie b6 z 2009 i nie ma takiej opcji. Moze jakas ingerencja vcds'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym mieć w km'h cały ten ekranik jest i tylko pokazuje jaka prędkością jedziesz jak znajdę jakaś fotę na necie to dodam

 

 

http://img-2013.tapatalk.com/d/13/10/25/pe2avepa.jpg

 

O coś takiego mi chodzi mam białe zegary:) dodam że mam pokazane ile jadę km'h ale bardzo małe cyferki do tego jest dodane spalanie pogoda w którym kierunku jadę i jakieś tam duperele a chciałbym mieć tak jak na tym zdjęciu widziałem u kogoś z forum to na białych zegarach wiesz może jak to zrobić ?

 

 

dasz swój screen czy bedziemy sie domyslac który to i co to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dasz swój screen czy bedziemy sie domyslac który to i co to ?

 

No chce mieć coś takiego jak w tym linku jak chcesz to zrobię Ci fotkę mojego licznika ale tej opcji tam nie ma... albo ja czegoś nie rozumiem albo się zamieszalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chce mieć coś takiego jak w tym linku jak chcesz to zrobię Ci fotkę mojego licznika ale tej opcji tam nie ma... albo ja czegoś nie rozumiem albo się zamieszalem

Piszesz ze masz małe cyfry, to jednak masz te opcje

3 raz nie zapytam, szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesior każdy głupi wie co chcesz mieć. Wyślij zdjęcie swojego licznika pokazujące ekran z "małą" prędkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
received_875402872517240.jpgMajor wybacz ze nie załapałem od razu o co chodzi... Edytowane przez Lesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by ktoś wpisać jak zakodować step by step to- E-MFA DIS Add-On?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógł by ktoś wpisać jak zakodować step by step to- E-MFA DIS Add-On?

 

A co to jest dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to jest dokladnie?

 

to:

 

fis.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]131378[/ATTACH]Major wybacz ze nie załapałem od razu o co chodzi...

To jest odpowiednik mil/h żebyś wiedział ile to km/h.

Jak przewiniesz opcje w menu to nie pokazuje tej dużej prędkości?

Ewentualnie w ustawieniach może nie być zaznaczona jako do wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest odpowiednik mil/h żebyś wiedział ile to km/h.

Jak przewiniesz opcje w menu to nie pokazuje tej dużej prędkości?

Ewentualnie w ustawieniach może nie być zaznaczona jako do wyświetlania.

 

No właśnie mam zaznaczone wszystkie opcje tam a jak przewijam to jest temperatura, spalanie, spalanie średnie, i jakieś tam jeszcze rzeczy ale nie ma tego właśnie co chce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam zaznaczone wszystkie opcje tam a jak przewijam to jest temperatura, spalanie, spalanie średnie, i jakieś tam jeszcze rzeczy ale nie ma tego właśnie co chce :/

 

bo to jest pewnie licznik angola i duży jest tylko pewnie w mil/h, odpowiednio w europejczykach duży wyświetlacz jest w km/h, a mały właśnie w mil/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to jest pewnie licznik angola i duży jest tylko pewnie w mil/h, odpowiednio w europejczykach duży wyświetlacz jest w km/h, a mały właśnie w mil/h

Tylko ze ja w miLach nie mam w ogóle cyfrowego wyświetlania... tylko te km'h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja w miLach nie mam w ogóle cyfrowego wyświetlania... tylko te km'h

a w opcjach masz odhaczone co ma wyświetlać? bo tam można sobie poustawiać (odptaszkować) jakie informacje ma wyświetlać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]131378[/ATTACH]Major wybacz ze nie załapałem od razu o co chodzi...
To jest odpowiednik mil/h żebyś wiedział ile to km/h.

mpg to nie jest odpowiednik km/h tylko to jest info ile mil przejedzie się na galonie, czyli odpowiednik kilometrów na litrze. To tak dla wyprostowania

 

A co do elektronicznego prędkościomierza (duże cyfry na fisie) to zdaje się że były w białych licznikach z cycków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do elektronicznego prędkościomierza (duże cyfry na fisie) to zdaje się że były w białych licznikach z cycków

 

ja mam z b7 i mam............ acha, zegary białe z PL z 2012r

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiu pewnie się w vw naoglądali opli i zamarzyło im się też mieć ładny prędkościomierz cyfrowy. Możliwe że od któregoś roku wszystkie mają, ale zdaje mi się że na początku były tylko w tych cycatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko w cyckach to jest bo ja mam ori szafe w kombi i pokazuje duże cyfry ile jade / h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz auto z 2010 roku. Dobrze by było żeby się dowiedzieć czy ktoś ma auto z MY2009 z oryginalnym licznikiem i wyświetlaczem prędkości. W sumie taka wiedza przydała by się w tabelce liczników Bimbasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale masz auto z 2010 roku. Dobrze by było żeby się dowiedzieć czy ktoś ma auto z MY2009 z oryginalnym licznikiem i wyświetlaczem prędkości. W sumie taka wiedza przydała by się w tabelce liczników Bimbasza.

 

No ja też mam 2010 r ale tej opcji nie mam ze jest tylko widok licznika... odznaczalem wszystkie inne opcje ale i tak nie udało mi się żeby była sama prędkość i wyświetlana na całym ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności