Skocz do zawartości
snajper0001

FIS - Ukryte funkcje.

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam

Wie ktoś jakie jeszcze opcje można aktywować?

Edytowane przez idol23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz moduł kierownicy i czy oryginalnie tak było w Twoim aucie czy cos dokładałes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz moduł kierownicy i czy oryginalnie tak było w Twoim aucie czy cos dokładałes ?

 

moduł E - wcześniej miałem A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak wyłączyć tą prędkość w milach? Bo włączyłem a nie mogę wyłączyć (czerwone zegary) :)

 

Ewentualnie jak zmienić te mile na km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinacja guzika serwisowego + zerowanie licznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku pojawiła się pytanie czy B6 może w mfa+ pokazywać temperaturę oleju ?

Może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może........ mi w białych zegarach pokazuje..........

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegar 1.jpg

Jak mam taki zegar to też są jakieś funkcję ukryte? Wszędzie jest napisane że z climatronikem trzeba. Mam ręczną klimę. Ktoś coś wie? Mogę przeprowadzić jakiś test lub coś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz B6 czy B7.....?

 

eh.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak aktywowac ta funkcje na fisie co pokazuje km'h mam licznik w miLach i pokazuje mi kmh ale bardzo małe cyferki a widziałem ze niektóre pokazują na prawie cały ekran mam mfa+ białe zegary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może........ mi w białych zegarach pokazuje..........

 

Super, a czy mozesz sie podzielic z kolegami jak tego dokonales na bialych zegarach w B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jak aktywowac ta funkcje na fisie co pokazuje km'h mam licznik w miLach i pokazuje mi kmh ale bardzo małe cyferki a widziałem ze niektóre pokazują na prawie cały ekran mam mfa+ białe zegary

 

ale w MPh chcesz miec Digital speed ?

daj screen o czym mowimy dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super, a czy mozesz sie podzielic z kolegami jak tego dokonales na bialych zegarach w B6?

 

znaczy nieuważnie czytałeś forum albo coś przeoczyłeś, albo jeszcze co innego..... tylko bez urazy :) , już nie wiem czy tu czy gdzie indziej pisałem, że ori były czerwone bez fisa, które wymieniłem na białe z 2012r, czyli z b7.... sam byłem zdziwiony, że w b6 z 2007 pokazuje, bo przecież to nie tylko funkcje licznika ale i musi gdzieś być odpowiedni czujnik, jak widać u mnie był.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to taka sensacja że pokazuje temperaturę na białych zegarach? Bo u mnie w b6 2009 pokazuje i nie wiedziałem że jestem w czepku urodzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pierwszych nie pokazuje.

 

dokładnie, dlatego byłem mile zaskoczony, że u mnie pokazało, no ale mam rocznik prod. 2007, w papierach rok modelowy 2008, może dlatego.... życzę wszystkim żeby też byli czasami tak mile zaskoczeni jak ja........ i tylko to miałem na myśli pisząc, że mi w białych pokazuje.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w MPh chcesz miec Digital speed ?

daj screen o czym mowimy dokladnie

 

Chciałbym mieć w km'h cały ten ekranik jest i tylko pokazuje jaka prędkością jedziesz jak znajdę jakaś fotę na necie to dodam

 

 

http://img-2013.tapatalk.com/d/13/10/25/pe2avepa.jpg

 

O coś takiego mi chodzi mam białe zegary:) dodam że mam pokazane ile jadę km'h ale bardzo małe cyferki do tego jest dodane spalanie pogoda w którym kierunku jadę i jakieś tam duperele a chciałbym mieć tak jak na tym zdjęciu widziałem u kogoś z forum to na białych zegarach wiesz może jak to zrobić ?

Edytowane przez Lesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności