Skocz do zawartości
snajper0001

FIS - Ukryte funkcje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po upgrejdzie softu w RNSie zniknęła mi funkcja comfortu na FIsie, która umożliwiała np. sterowanie jednym, bądź dwoma lusterkami naraz, funkcja otwierania jednych albo wszystkich 4 dzwi jednocześnie... czy da się jakoś spowrotem to przywrócić..??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabaziane śmieci a zero konkretów....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś magiczny sposób by w liczniku z 2008 roku uruchomić wskazanie temp oleju? Nawet moje poczciwe B4 to miało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz spojrzeć w VCDS, bo chyba tam była ta opcja. Chociaż w jakimś temacie było, że to zależy od SW licznika.

Poniżej opis dla Golfa 6 ale w naszych licznikach kanały są identyczne (przynajmniej jak takie same widziałem) więc powinno działać:
https://forum.golf6.pl/vw-instrukcje/wyswietlanie-temperatury-oleju-mfa-golf-6-t4591.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, adams napisał:

Czy jest jakiś magiczny sposób by w liczniku z 2008 roku uruchomić wskazanie temp oleju? Nawet moje poczciwe B4 to miało...

A masz czerwone czy białe zegary?? Najlepiej napisz ich numer. 

U mnie znajomy ma paska z 2008 r silnik CR i ma czerwone zegary a w czerwonych chyba się nie dało tem. oleju. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma czerwone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czerwone

W blokach pomiarowych silnika jest temperatura oleju

Ale wskazań na fisie nie udało mi sie uruchomić

image.php?di=Q4L1

image.php?di=1V1O

 

jestt na to jakaś rada? czy ja jestem ułomny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś najpierw wykonać "Testuj", a dopiero później "Zapisz"?

 

Pomyślałem o aktywowaniu temp. oleju. I o ile czujnik oleju jest(w Blokach pomiarowych 08, Kanał 29 pokazuje temperaturę oleju) to w Adaptacji 10 nie mam takiej opcji-VCDS: 11.11.5PL, licznik: 3C8 920 870 A. Dlatego Arek zastanawiam się czy u Ciebie w ogóle ta opcja jest aktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wskazania tankowania ,czyli ile zmiesci mi sie paliwa do baku ,wskazania zmieniają się co 5l. Tu jest wszystko pokazane ,co prawda to nie VW tylko Skoda ,ale tu wszystko tak samo da się włączyć ,u mnie kolega Krzynol włączył ,miłej zabawy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności