Skocz do zawartości
cervandes

Dogrzewanie silnika czyli webasto dla ubogich...

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka masz instalację?

LPG dopiero będę montował. Chodziło mi o to, że przy silniku na jednopunkcie montuje się prostą instalację, która przełącza z PB na LPG po przekroczeniu jakiś tam określonych obrotów (tak przynajmniej miałem w poprzednim aucie), a nie jak w sekwencji gdzie jest to wiadomo jak rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B3 dorobiłem się z czasem Bingo M i byłem zadowolony, tym bardziej, że dokupiłem interfejs i sam mogłem programować centralkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim z wyjaśnienia. Na razie się chyba wstrzymam z tym bo w marcu mam przegląd i Pan diagnosta jak by coś takiego zobaczył to chyba miał by jakieś ale. Jeszcze raz dzięki wszystkim za wyjaśnienia. :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w marcu mam przegląd i Pan diagnosta jak by coś takiego zobaczył to chyba miał by jakieś ale

aż takie straszne badania diagnostyczne u was robią?? mi nikt nigdy pod maskę nie zaglądał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez franky49

w marcu mam przegląd i Pan diagnosta jak by coś takiego zobaczył to chyba miał by jakieś ale

aż takie straszne badania diagnostyczne u was robią?? mi nikt nigdy pod maskę nie zaglądał...

 

A nawet gdyby zajrzał to chyba nic mu do tego - instalacja tak jest fabrycznie montowana w wielu autach (m.in. w moim Golfie), więc diagnosta nie powinien się do tego doczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nawet gdyby zajrzał to chyba nic mu do tego - instalacja tak jest fabrycznie montowana w wielu autach (m.in. w moim Golfie), więc diagnosta nie powinien się do tego doczepić.

 

Nieprawda, po pierwsze świadectwo na zbiornik obowiązkowe. Wprawdzie zbiornik nie jest pod maską, ale jest elementem instalacji który podlega obowiązkowemu sprawdzeniu. Pod maskę zaglądają, ale by sprawdzić VIN, chyba, że wali gazem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, po pierwsze świadectwo na zbiornik obowiązkowe. Wprawdzie zbiornik nie jest pod maską, ale jest elementem instalacji który podlega obowiązkowemu sprawdzeniu. Pod maskę zaglądają, ale by sprawdzić VIN, chyba, że wali gazem ...

 

Sławek ale mi chodziło o instalację dogrzewania płynu chłodzącego a nie instalację LPG :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sławek ale mi chodziło o instalację dogrzewania płynu chłodzącego a nie instalację LPG :P

 

Sorka, zbiłem ostanie wątki o LPG i pokręciłem:oszit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności