Skocz do zawartości
arkady375

III Edycja Grupowego Hamowania Dywity.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich robimy III edycje hamowania i wirusowania naszych bolidów.

Firma która będzie robiła usługę to ta sama co rok temu tj. AGMA CHIPTUNING z Torunia dysponująca mobilną hamownią http://agma-tuning.pl/index.php?id=4.

 

Koszty:

- hamowanie auta - 60 PLN

- zwiększenie mocy silnika - 700-1000 PLN

(przykład Passat b5 AFN 110KM/ po modyfikacji około 150KM koszt 700 PLN w tym 2 hamowania przed i po)

Agma dysponuje hamownia jednoosiową więc auta z napędem z dwie osie 4X4 odpadają. Aby kolega bzyczek20 z Agmy do nas przyjechał potrzeba jest co najmniej 10 chętnych.

 

TERMIN IMPREZY

16.04.2011r.

GODZINA 10.00 MIEJSCE OLSZTYN ul. Poprzeczna 13

 

Wszelkie informacje udzielam pod nr tel 694220005 lub mail [email protected]

 

 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie VAG AUTOKLUB OLSZTYN,

Grupa warmińsko- mazurska VW-PASSAT.PL

Jak dojechać ano proszę

 

jedziemy od centrum ul. Poprzeczną za stacją benzynową STATOIL foto

 

dsc05343s.th.jpg

 

jedziemy jeszcze około 50-100 metrów i skręcamy w lewo foto

 

dsc05345b.th.jpg

 

 

jedziemy prosto około 30 metrów foto

 

dsc05350k.th.jpg

 

i po lewej stronie bedzie stała hamownia AGMY foto

 

dsc05351k.th.jpg

 

jest tylko mały problem trzeba do soboty przestawić tą przyczepę

 

dsc05361a.th.jpg

 

 

 

dla osoby która to zrobi będzie miła nagroda, szczegóły u tomkoma1

 

 

 

 

garagetomkom18581788.jpg

 

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę i tym razem to ja będę robił wira w butelkach. Dawaj szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek... ale chyba nie patrzyłeś w kalendarz pisząc te daty ?? ;P ;PP

 

23-24 kwiecień to pewnie i bzyku nie przyjedzie :P bo jest to wielka sobota i niedziela WIELKANOCNA!!! ;P ;)))) więc zapewne wszyscy rano będą opierdzielać święconki ;P ;)))))

 

30 kwiecień,.... to już weekend majowy... ludzie zrobią sobie mega długi weekend majowy od świąt do 3 maja...

 

 

proponuje jakiś majowy weekend poza 1 :P:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na szybko dlatego takie daty, więc czekam na wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawie sie napewno i mam co najmniej 4 chetnych na program. A i mojemu przydalaby sie modyfikacja. Za malo sie zrobilo:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się chętnie wybiore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie podjadę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mi wkońcu uda się dotrzeć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta ludziska mam dwa terminy co do imprezy więc 09-10.04.2011 lub 16-17.04.2011 ja osobiście jestem bardziej za terminem 16-17.04.2011 ale zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to wiadomo już cosik na temat kosztów? ;)

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to wiadomo już cosik na temat kosztów?

PozdraVWiam

 

hamowanie pewnie 60zl o ile bBzyku vatu nie podniósł :D a wirus od 700zl... takie ceny byly w zeszlym roku... wiec pewnie dużego odstępstwa nie będzie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hamowanie pewnie 60zl o ile bBzyku vatu nie podniósł a wirus od 700zl... takie ceny byly w zeszlym roku... wiec pewnie dużego odstępstwa nie będzie .....

 

Prawdopodobnie tak będzie. Myślcie dokładnie który termin lepsiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lepiej pasuje 16-17 kwiecień, ale dostosuje sie bo w tym roku chce zawirusować pasiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmrag

czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat jak sprawują się passaciki po chip tuningu w tej firmie? czy tuning jest bezpieczny czy jednak istnieje jakieś ryzyko szybszego zużywania cześci bo slyszałem że silniki po chipowaniu są mniej żywotne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat jak sprawują się passaciki po chip tuningu w tej firmie? czy tuning jest bezpieczny czy jednak istnieje jakieś ryzyko szybszego zużywania cześci bo slyszałem że silniki po chipowaniu są mniej żywotne

 

kolejny Passek z Mrągowa;) no proszę ;) Kilku chłopaków ma i jest zadowolonych... nie wiem czy kojarzysz po Mrągowie jeździ biała B5fl i też jest po chipie u tego tunera:) daje rade:P Do tego Arkady też robił u Bzyka, nie narzeka, Jasiu w B5 nie narzeka... Lyju i jego brat :P:) są mega zadowoleni :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat jak sprawują się passaciki po chip tuningu w tej firmie? czy tuning jest bezpieczny czy jednak istnieje jakieś ryzyko szybszego zużywania cześci bo slyszałem że silniki po chipowaniu są mniej żywotne

 

Kolego nic z tych rzeczy silnik AVB ma potencjał na ori pompkach i turbo spokojnie możesz do 140 KM auto kręcić. Ja tak mam i latam już rok i nic się nie dzieje. Więc polecam ale do ciebie należy decyzja. Przyjedziesz na imprezkę zrobisz program a zapewniam cię odjedziesz z bananem na twarzy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z trochę innym pytaniem ;) Chipował ktoś coś innego niż B5?:fajny Miałem kompa po chipie na 110 KM (powiecie co to jest 110 KM ale w moim to już coś:bleble) ale miałem mały problem z elektryką i komp się zesmażył:dupablada Robił ktoś tam 1Z? I czy ceny są jakoś zróżnicowane w zależności od modelu, rodzaju kompa etc. czy wsio z jednej półki cenowej mają?

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmrag

a jeszcze mam pytanko do osób posiadajacych silnik avb 101km, czy słychać u was mocno turbinę czy nie? bo w niektórych passatach turbinka nieźle gwiżdże a u mnie prawie jej nie słychać. Jak to jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanko do osób posiadajacych silnik avb 101km, czy słychać u was mocno turbinę czy nie? bo w niektórych passatach turbinka nieźle gwiżdże a u mnie prawie jej nie słychać. Jak to jest u was?

Nie mam AVB, ale turbo nie powinno gwizdać ;) Jak zaczyna gwizdać to znak, że się niedługo skończy jego życie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności