Skocz do zawartości
6-tec

Przewód do spryskiwacza tylnej szyby w kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Zdemontuj uchwyt od zmieniarki/lewarka. Masz pod nim wnękę.

W zimie marne szanse na odparowanie, ale rolka papierowych ręczników kuchennych myślę że załatwiła by sprawę.

Też miałem taki przypadek - wężyk zsunął się z kolanka gumowego nad tylnym światłem no i oczywiście naleciało płynu do wnęki - ręczniki papierowe albo stary ręcznik załatwiają sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zsuną się wężyk nad tylnym światłem, nie pisze tego żeby się pochwalić ale przestrzec że może być źle jak się to zignoruje. U mnie lało sie po tunerze tv i po zmieniarce co spowodowało zwarcie instalacji tunera i całe szczęście że wyszedłem do samochodu bo po 10min całe wnętrze było w dymie, jeszcze parę min i myślę że nie było by do czego wychodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko, co może być problemem, że nie działa spryskiwacz tylnej szyby?

Nie ukrywam, że jak załączam spryskiwacz to nie spłyszę pompki.

Moje pytanie, czy pompka tylnego spryskiwacza to ta sama co przednich bo z przodu jest ok.

Tylny silniczek wymieniłem na nowy.

 

Pomóżcie proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, co może być problemem, że nie działa spryskiwacz tylnej szyby?

Odpowiedź:

Nie ukrywam, że jak załączam spryskiwacz to nie spłyszę pompki.

 

Moje pytanie, czy pompka tylnego spryskiwacza to ta sama co przednich bo z przodu jest ok.

Ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że jak przód działa to nie jest wina pompki tylko jednak przewodu. A gdzie znajduje się ta pompka od spyskiwacza bo jeszcze tam nie sprawdzałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie dokładnie którędy jest położony przewód do spryskiwaczy tylnej szyby? mój kończy swoją drogą 20 cm za zbiornikiem.

Chyba raczej położę nowy tylko jeszcze pytanie, to jest jakiś peszel? co to za rurka?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki poradom w tym wątku znalazłem przyczynę niedziałającego tylnego spryskiwacza - wnęka tylnej lewej lampy, a konkretnie umieszczone tam kolanko z którego zsuwa się wężyk idący dalej do klapy. Gimnastykując się wielce udaje się połączyć ten wężyk z kolankiem, ale jednak po uruchomieniu spryskiwacza po paru sekundach wężyk spada ponownie :wsciekly

Wężyk w klapie jest tak krótki, że nie ma szansy wyciągnąć go na tyle, żeby dokładnie i szczelnie wszystko połączyć. Czy ktoś może demontował w bagażniku kombi lewy bok tapicerki, żeby swobodnie dojść do tego kolanka? Dużo z tym roboty? Dłoni nie mam specjalnie wielkich, ale i tak ledwie udaje mi się dostać z łapami do tych wężyków :sciana

Dzięki za jakieś podpowiedzi, bo nie wiem czy się brać za tą tapicerkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności