Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taśma dwustronna a dodatkowo 2 śrubki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a uszczelka gorna drzwi ?? jest jakos demontowana ?? bo tez jest w chromie a ja mam czarne wszystkie.... patrzylem na swoja uszczelke to wyglada tak jakby nie dalo jej sie zdemontowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a uszczelka gorna drzwi ?? jest jakos demontowana ?? bo tez jest w chromie a ja mam czarne wszystkie.... patrzylem na swoja uszczelke to wyglada tak jakby nie dalo jej sie zdemontowac...

 

Już pisałeś jakie masz uszczelki. Uszczelki da się zdemontować. Zaczynasz od zdjęcia listwy zgarniającej oraz metalowej ramki. Uszczelki produkowane są w Polsce. To tak na marginesie ;)

Może link w którym jest zdjęcie coś Ci podpowie?

 

http://allegro.pl/uszczelka-drzwi-prawa-lewa-vw-passat-b6-b7-kombi-i5980612661.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff to dzieki w takim razie ? myslalem ze to jest tak klejone ze juz nie do zruszenia ?

 

Jeszcze jedno pytanie...te uszczelki sa jakos klejone ?? Bo jak.je później zamocowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam trendline i chciałbym zmienić chociaż listwy na drzwiach z czarnych na chrom. Macie wiedzę czy taka operacja nie uszkodzi mi lakieru na drzwiach. Chętnie zleciłbym takie wyzwanie komuś z okolic Płocka Kutna. Czy te czarne plastikowe listwy też są na taśmie przyklejane?. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwy są na taśmę dwustronną i mają bolce prowadzące.

Oderwiesz je rękoma, zabawa jest z resztkami taśmy.

Najlepsze do tego jest gumowe kółko na wkrętarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze lepszy jest rozpuszczalnik chlorokauczuk, ktory rozpuszcza tasme dwustronna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listwy są na taśmę dwustronną i mają bolce prowadzące.

Oderwiesz je rękoma

Jeśli mogę coś w tym temacie doradzić, to dobrze jest je zdejmować odcinając cienką żyłką wędkarską , pewność nie uszkodzenia lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wątku.. ale pytanie brzmi listwy dolne drzwi vw passat b7 (foto w załączniku) jest możliwości montażu samego chroma czy tylko całości ?

 

 

pozdrawiam.

 

6187777057.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania, czy jest możliwość kupna samego chromu? Czy cała listwa mocowana jest na 2 śrubach plus taśma czy tylko na 2 śrubach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanie kupiłem tylne drzwi do passata b6 Wszystko gra tylko szyba w nich jest na korbę a u mnie wszystkie są elektryczne czy mogę założyć te jedne drzwi na korbę będzie to działać? Dzięki za pomoc

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, [email protected] napisał:

Dzień dobry mam pytanie kupiłem tylne drzwi do passata b6 Wszystko gra tylko szyba w nich jest na korbę a u mnie wszystkie są elektryczne czy mogę założyć te jedne drzwi na korbę będzie to działać? Dzięki za pomoc

Nie lepiej przełożyć wewnętrzną blachę razem z wiązką i całą resztą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności