Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wymienić tylne prawe drzwi (mam uszkodzone). Patrząc po cenach taniej wyjdzie mi kupić drugie niż naprawiać stare. Z tym, że obecnie mam listwy czarne, natomiast znalazłem drzwi ale z listwą chromowaną. Jak to jest z mocowaniem tej listwy. Czy jest ona przykręcona czy też klejona? I jak to wygląda z wymianą? Czy w przypadku klejonej przy wymianie nie dojdzie do uszkodzenia lakieru? Proszę o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Listwa jest przyklejona i ma trzy elementy wystające aby umieszczona była w dobrym miejscu.

 

Można ją odkleić nożykiem.

 

Co do wymiany nie wiem czy nie będziesz musiał malowac drzwi, z tego co wiem to odcień moze nie zgadzać się, chyba że masz już malowane pod Twój kolor.

 

Jeśli uda Ci się zdjąć listwę i nie uszkodzić chromów, za jakeiś rosądne pieniądze mógłbym ją odkupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, w tygodniu obejrze te drzwi osobiście (wiadomo na zdjeciu wyglądają inaczej niż w rzeczywistości) i jezeli kolor nie będzie pasował pozostanie klepanie. Jeżeli dopasuję i uda mi się z listwą to spoko mogę sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę cyknąć zdjęcie, bo akurat ostatnio odcinałem listwę, (drzwi czekają na malowanie). A jeśli potrzebujesz czarną, to możliwe że by się znalazła na prawą stronę.

 

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

 

aaa właśnie, też znalazłem drzwi pod kolor (czerwone) lecz nie trafiłem z odcieniem (minimalnie bo minimalnie ale się różnią), drzwi muszę malować, jedyny plus że tylko z zewnątrz, słupki i wewnętrzna strona zostaje, myślę że nie będzie zauważalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie trafiłem z odcieniem, więc jednak będę naprawiał wyjdzie mi taniej niż kupno drugich i przemalowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniłem własnie wszystkie listwy czarne na chromy, więc czarne idą na zbycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem uszkodzoana listwe tylnej klapy, chromowana

szukalem na allegro ale nikt nie ial takich rzeczy a kazdy handlarz odsylal do ASO.

pojechalem i kupilem nowiutka za 82zł

mysle ze na drzwi taka listwa kosztuje góra 50zł nowiutka prosciutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojechalem i kupilem nowiutka za 82zł

mysle ze na drzwi taka listwa kosztuje góra 50zł nowiutka prosciutka.

 

 

Dzwoniłem do kilku ASO o ceny listew na drzwi - chrom - dolne w lutym 2010r. cena na drzwi kierowcy około 140 - 160 zł; tylne drzwi 120 - 140 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Po rabacie tył za 113, przód chyba 130.

Jeden serwis tak sprzedaje na alle.

A w Poznaniu na giełdzie nówki ori za 50zł.

Tylko nie zawsze jest "pełna rozmiarówka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wymienia się chromy te dookoła szyb? Trzeba demontować wszystkie uszczelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wyjmował ktoś już listę chrom przy szybie z tyłu bo muszę pomalować drzwi a ma być to dobrze zrobione a wiadomo jak nasi lakiernicy pourywają zaczepy czy coś i tak zostawią a chcę sam to pościągać żeby lakiernicy mi tego źle nie zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na wcisk, należy uważać by jej nie przegiąć podczas zdejmowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy listewki chrom tylniego zderzaka w sedanie są rownież na wcisk czy mocowane w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy listewki chrom tylniego zderzaka w sedanie są rownież na wcisk czy mocowane w inny sposób?

 

w kombi są na wcisk, pewno w sednie zastosowali tą samą metodę mocowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ta listwa chromowa na drzwi tylne jest taka sama w sedanie i kombi?? Ta na dole drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już wiem bo do ASO dzwoniłem i podpytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zmalowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarysowalem ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dolne listwy czarny plastik, są jedynie przykręcane na dwie śruby, czy dodatkowo na taśmie dwustronnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności