Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem po wymianie filtra paliwa w passacie 2.0 tdi nie chce odpalic jak go odpowietrzyc w domowym sposobie

 

mam problem po wymianie filtra paliwa passat cc 2.0 tdi  ma opory z odpaleniem jak go odpowietrzyc skutecznie domowym sposobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalej filtr ropą, albo podepnij komputer i uruchom procedurę pompowania ropy do filtra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Marek. Zalej filtr ropą, później kilkakrotnie uruchom stacyjkę. A później kręcić rozrusznikiem. Powinien zagadać. A jeżeli to nie pomoże to komputer. Ja kiedyś przy wymianie filtra też zapowietrzyłem dziada. Zrobiłem jak powyżej i dodatkowo strzykawką nalałem ropy w przewody prowadzące do pompy tandemowej. Odpalił za 3 razem.

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

od dłuższego czasu mam problem z odpaleniem auta z rana.muszę go wspomóc kablami i odpali od pierwszego razu.później reaguje od pierwszego razu.Nowy akumulator jest. Proszę o pomoc 

Edytowane przez Krzysztof 5569

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem elektrykiem..... ale skoro podłączasz drugi akku na kablach i  pali .......to jak myslisz ?

akku moze i nowe masz ,albo syf albo cos Ci  go doi przez noc  i rano jest rozładowane 

jak w ciagu dnia jezdzisz i jezdzi i odpala ok , to po powrocie do domu , odłacz kleme  na noc i rano podłacz i zapal 

zobaczysz czy akku siadło samo   z siebie 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj filtr po wymianie.

dzis rano pierwszy raz ciezko odpalil,przeczytalem watek i postanowilemwymienic filtr.

filtr byl czarny,taki brudny,oleju nie widac,nie widac tez w paliwie w obudowie filtra,paliwko czysciutkie.

77811B01-5768-49DD-9350-3B32727F2E1C.jpeg

5A7BA033-6398-44CF-AA53-040D79FC7665.jpeg

3A651135-FC99-4374-9583-1ADD5F9C1D29.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności