Jump to content
czarny30

Montaz CB

Recommended Posts

Czesc Wiem mozecie mnie zlinczowac ale od kilku dni zastanawiam sie gdzie ladnie wpasowac CB w Passacie B5 zeby nie bylo go widac ale zeby umiejscowienie takiego radyjka nie przeszkadzalo w jego eksploatacji. :manga

Moze macie jakies fotki rozwiazania itp.

Edited by czarny30
przepraszam nastapila literowka nie CD a CB

gdzie ladnie wpasowac CD

Ja mam w bagażniku , przykręconą do półki - jest wygodny dostęp , nie przeszkadza jak się do pełna bagażnik ładuje na wyjazdy urlopowe.

Temat wyląduje w śmietniku ale zanim to nastąpi to pokażę jak mam zamontowane u mnie oraz jak inni mają.

Tu sobie popatrz i coś dobierz http://www.cb-radio.pl/galeria/

http://img3159k.jpg

IMG_3159.jpg

Edited by gobi

Czesc Wiem mozecie mnie zlinczowac ale od kilku dni zastanawiam sie gdzie ladnie wpasowac CB w Passacie B5 zeby nie bylo go widac ale zeby umiejscowienie takiego radyjka nie przeszkadzalo w jego eksploatacji. :manga

Moze macie jakies fotki rozwiazania itp.

1 popraw temat

2 szukaj-ka się kłania

3 kolego GOBI kolega pyta o CB nie CD

4 temat wyląduje w koszu

ja mam w podłokietniku wsadzone. pzodrawiam

ja mam w podłokietniku wsadzone

To jeszcze zależy jaka radiostacja - Uniden 510/520 jeszcze wlezie ale juz mojego Albrechta tam nie upchnę chyba żebym radiator z tylnej ścianki zdemontował.

Temat wyląduje w śmietniku ale zanim to nastąpi to pokażę jak mam zamontowane u mnie oraz jak inni mają.

Tu sobie popatrz i coś dobierz http://www.cb-radio.pl/galeria/

http://img3159k.jpg

To jest moim zdaniem najgorsze możliwe miejsce zamontowania CB w samochodzie.

To jest moim zdaniem najgorsze możliwe miejsce zamontowania CB w samochodzie

- a czemuż to tak twierdzisz ??? (tylko nie wstawiaj tekstu o obciętych nogach ;) )

To po pierwsze.

Po drugie jednak przeszkadza przy wsiadaniu.

Zmiana kanałów tez nie najszczęśliwsza.

Po drugie jednak przeszkadza przy wsiadaniu.

Zmiana kanałów tez nie najszczęśliwsza.

Nic nie przeszkadza ani przy wsiadaniu/wysiadaniu , nie przeszkadza w otwarciu pokrywy silnika a już nie wiem jak może zmiana kanałów (w mikrofonie)komuś przeszkadzać ?

Najlepiej poszukaj Alana 318

Nie będzie kusił ''kaseciak'' potencjalnego złodzieja, a problem gdzie zamontować radio zniknie.

alan318.jpg

Dobry trop ,tylko aby ktoś poszedł tym śladem i coś więcej , sam chcę upchnąć teraz Alana tylko nie wiem jeszcze gdzie.Na razie go wsuwam właśnie w to miejsce ,nie chce niczego dziurawić bez konkretnej konsultacji.Na razie zbieram wiedze .Pozdrowieńka

Witam forumowiczów...

Mam pewien problem a raczej pytanie do Was...

Jestem osobą, która duzo grzebie i kombinuje, wiec rozkręciłem (na części pierwsze) moje stare, biedne CB i tutaj nasuwa się pytanie. Muszę gdzieś umiejscowić 3 potencojometry, LCD oraz gniazdo gruchy najlepiej na desce rozdzielczej w jakiejś zaślepce itd. żeby było wszystko pod ręką i żeby wrazie czego można było elementy wymienić i zero śladów po operacji ;)

Chodzi o passata B4

Sorka ale w tym temacie jest opisane jak przeniesc panel CB radia i w dodatku w B5

Ja rozmontowalem panel przedni na czesci pierwsze, czyli wszystko mam osobno... wyslalem dac wyswietlacz w licznik (obrotomierz) tylko zostaja 3 potencjometry i gniazdo druchy... myslalem dac potencjometry miedzy lewarkiem zmiany biegow a koncowa czescia tunelu ale chyba tam sie nie zmieszcza;/

Ja u siebie zamieściłem pod podłokietnikiem, ani nigdzie nie lata i jest pod ręką. Tak samo niema problemu z drganiami czy podobnymi drażniącymi detalami. No i plusem jest szybkie wyciągnięcie i schowanie:)

Chodzi o passata B4

Nie pamiętam dokładnie wnętrza.Możesz dać jakieś zdjęcie, to coś się wymyśli.