Skocz do zawartości
bullet35i

Jakie wersje passata w dieslu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim Szukamy razem z kuzynem, passaciny b3 dla niego. Interesuje nas wersja z silnikiem diesla, 1.6TD albo 1.9TD. Przeglądając aukcje i wszelkie dostępne ogłoszenia, nie możemy trafić na dobrze doposażonego Diesla, a w wersjach benzynowych nie ma z tym problemu I tu pojawia się pytanie, czy wszystkie Diesle są takie ubogie ?

Czy w dieslach występowały np:

- zegar z MFA i dwoma "LCD"

- Klimatyzacja

- skóry

- itp...

Jeśli tak, to piszcie jakie wyposażenie siedzi w Waszych Dieselkach

 

Pozdrawiam Adam !

 

PS. Szanownych Administratorów proszę o podanie przyczyny, zanim wyrzucicie mój temat do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem B3 1.9 TD miał klime, wspomaganie, elektryczne lusterka i obrotomierz, reszta golas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz jednego lepiej wypsażonego...

http://forum.vw-passat.pl/showthread...953#post845953

ale to nie ori tyko swap. A kupując swapa można się nieźle nadziać, chociaż można też zyskać np 1z w b3 ale to już loteria.

czy wszystkie Diesle są takie ubogie ?

szukaj wersji arriva lub trend one były nie najgorzej wyposażone. Generalnie to ciężej znaleźć bo na allegro jest o połowę mniej diesli niż benzynek.

Edytowane przez cysiokysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Prawie wszystkie moje wątpliwości rozwiane :kumple

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy Diesle były wyposażane w MFA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kiedys na allegro widzialem 1.6 TD z ic, i z wyposazeniem skorka czarna cale wnetrze, obrotek, elektryka i klima, nie pamietam czy mfa bylo ale raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze nie wiadomo czy ori czy dokładane. Ogólnie diesle jakoś słabo doposażone szły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych zwykłych dieselkach nie było MFA, dopiero w TDI.

Klima fabrycznie tylko z 1.9 TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak mi się wydawało że w tamtych czasach "zamożni" brali grube benzyniaki, a Ci mniej "zamożni" brali gołe dieselki... Ale to tylko moje spostrzeżenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFA napewno nie bedzie w dieslu ponieważ tam były td a w td nie ma urządzenia które obliczyło by wartość spalania, w golfie III tak samo nie było mfa w td.

 

Liczników z dwoma LCD też nie spotkałem nigdy.

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczników z dwoma LCD też nie spotkałem nigdy.
1.9 TD może mieć 2x LCD w MK3 albo T4 ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodać że pisałem o B3 bo sam w mk3 mialem x2 lcd , ale temat jest o b3 i na forum passat wiec chyba to oczywiste o czym piszemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio był na alledrogo 1,9TD w skórach i z klimą i obrotomierzem. ale trudno takiego trafić w dieslu no i nie wiem czy to nie był swap. benzyniaka łatwiej kupić a vr6 to już w ogóle bez problemu w full opcji można trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ori tyko swap. A kupując swapa można się nieźle nadziać, chociaż można też zyskać np 1z w b3 ale to już loteria.

swap, ale z AAZ. czyli diesel wyjechał z fabryki. i ten diesel był nawet nawet wyposażony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam paska z silnikiem 1z . wyposazony nie jest tak az bardzo ale ma 4x elektrychne szyby ,elektryczne i podgrzewane lusterka,elektryczny szyber, tarcze z tylu,fotele pol kubelki bedzie klima ,tempomat i moze mfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam paska z silnikiem 1z . wyposazony nie jest tak az bardzo ale ma 4x elektrychne szyby ,elektryczne i podgrzewane lusterka,elektryczny szyber, tarcze z tylu,fotele pol kubelki bedzie klima ,tempomat i moze mfa

gratuluje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja te mam niezle wyposazonego dizelka MFA, tempomat, 4 szybki i szyber elektryczny + otwieranie i zamykanie z kluczyka, alarm ori, klima, 3 stop z blendą, hak ori, halogeny przód hehe ale nie będe się chwalić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności