Skocz do zawartości
bor0wy

Szybka naprawa otarc bez demontazu elementu - S-PLUS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s-plus_poznan
a możesz podać dokładny adres tego salonu?

 

 

http://www.s-plus.pl/salony/2,s_plus_jablonna.html

 

S PLUS Jabłonna

 

Salon czynny od poniedziałku do piątku

8.30-17.00

 

ul. Modlińska 45a, 05-110 Jabłonna, Polska

tel. +48 22 7825745..48, fax +48 22 7825749

 

Kierownik salonu: Wojciech Szczerba tel. +48 605 991 379

 

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:46 ----------

 

S PLUS Poznań

 

Salon czynny:

od poniedziałku do piątku 08.00 - 16.00

 

ul. J.H. Dąbrowskiego 558, 60-451 Poznań

tel. 061 844 90 50, fax 061 844 90 54

 

Kierownik salonu: Łukasz Knioch tel. +48 605 991 339

Edytowane przez s-plus_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dość spore uszkodzenie tylnego błotnika i drzwi. Ponieważ najbliżej mam do Katowic, zadzwoniłem, dogadałem się z "kierownikiem" i na jego prośbę wysłałem fotki na maila. Otrzymałem info, że raczej dadzą radę, ale musi "na żywo zobaczyć". Umówiliśmy się i podjechałem pokazać uszkodzenie (blisko nie mam, bo ok 80km w obie strony). "Kierownik zobaczył" i powiedział "...dam radę wyciagnąć drzwi na 80 % ... błotnik w 50 %, resztę szpachlą wyrównam i nie będzie NIC widać"

OK, pomyślałem i umówiłem się na cały dzień na naprawę (oczywiście musiałem sobie wolne wziąść w pracy).

W umówionym dniu stawiłem się z samochodem - "Kierownik" pełen zapału obejrzał jeszcze raz i miał brać się do pracy. Na moje pytania odpowiadał wymijająco - pochwalił się jedynie lakierowaniem, a raczej malowaniem :) swojego pojazdu i pięknym :D odcięciem lakieru na całej długości taśmy :):) Stwierdził - to było malowane 3 miesiące temu.

Hmmmm......... Miałem nadzieję, jednak jak to mówią - nadzieja jest ..........

Samochód wjechał na stanowisko, przeszedłem do biura, "Kierownik" wypisał jakiś świstek i był baardzo zdziwiony, że postanowiłem zostać i czekać. :) Siadłem w biurze i .........

Minęło 20 minut i mój passat wyjeżdża :):) "Kierownik"powiedział: "...po konsultacji z kolegami - raczej nie dam rady tego zrobić, a nie chcę żeby było gorzej niż jest teraz..."

 

I na tym skończyły się moje nadzieje..... Dzięki Tej firmie i "Kierownikowi" jestem do tyłu paliwo (ok 150 km), czas i oczywiście dniówkę w pracy.

 

NIE POLECAM - napewno "salonu" w Katowicach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za relacje. Mogl od razu powiedziec ze nie da rady.

Ciekawe co by wymyslli jakby Ciebie nie bylo. Moze oddalisby do zwyklego blacharza i lakiernika.

 

Ja wlasnie tak mysle czy na wiosne tego nie zalatwic. Mam delikatne otarcia i raczej nie usmiecha mi sie malowanie calego elementu, wiec moze bym sprobowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem Ci - patrz dokładnie po robocie jak dobrali lakier i czy dobrze położyli. Może w innych punktach mają już wprawę, ale po tym co ja zobaczyłem - to raczej będę juz omijał ich z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minęło 20 minut i mój passat wyjeżdża ) "Kierownik"powiedział: "...po konsultacji z kolegami - raczej nie dam rady tego zrobić, a nie chcę żeby było gorzej niż jest teraz..."

 

I na tym skończyły się moje nadzieje..... Dzięki Tej firmie i "Kierownikowi" jestem do tyłu paliwo (ok 150 km), czas i oczywiście dniówkę w pracy.

 

NIE POLECAM - napewno "salonu" w Katowicach !!!

 

Myślę że zachowali się zgodnie z zasadami fair. Jeżeli stwierdzili że się nie da zrobić bezinwazyjnie to woleli odpuścić. Nie wszystko się da zrobić ale ocenić to można dopiero po oględzinach . Po mojemu lepiej stracić te parę złotych w taki sposób niz zapłacić za usługę w całości i potem być niezadowolonym

Będziesz musiał oddać do zwykłego warsztatu i tą podwójną blachę będą wycinali i wspawywali wstawki skoro nie da się inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, dlatego pojechałem pierwszy raz na oględziny. I na nich stwierdził, że zrobi. Więc umówiłem się na robotę, pojechałem na cały dzień - a on mówi - nie zrobię. Mógł to powiedzieć po pierwszych oględzinach i wtedy nie miałbym mu tego za złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak uważam, że postępowanie było zasadne. Wolałbym nie mieć fuszery, niż mieć problemy.

 

Rozgoryczenie kolegi jest tak duże, ponieważ wie, że teraz to go czeka przeprawa u blacharza.

Powodzenia i oby oczekiwany efekt był skuteczny no i nie za kosztowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak uważam, że postępowanie było zasadne.

ejjjj marsonet no co Ty mówisz-przecież SebaaMax pisze wyraźnie że był wcześniej celem oceny przyjęcia pracy. To co?! Wcześniej spali, oglądali "po piwie" że podjęli inną decyzję (że dadzą radę)

"Kierownik zobaczył" i powiedział "...dam radę wyciagnąć drzwi na 80 % ... błotnik w 50 %, resztę szpachlą wyrównam i nie będzie NIC widać"
niż za drugim razem?! Ewidentnie naciągnęli kolegę na urlop i niepotrzebna wizytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vemos

Jestem z Wrocławia . ODRADZAM FIRMĘ s-plus na Bielanach Wrocławskich !!TO SĄ NACIĄGACZE ... Ostatnio postąpili ze mną nie zbyt uczciwie , popatrzyli na mnie jak na młodego frajera z którego można zedrzeć kasę (no chyba, że mówią , iź są fachowcami i proponują właśnie taką robotę ) ... miałem nie wielkie wgniecenia na blotniku + z tyłu na zderzaku zdarty lakier i małe pęknięcie + nie wielkie wgniecenia na karoserii. Gdy przyjechałem tam, jeden z mechaników (robotnik) zaczął sprawdzać auto ... po czym ocenił mi szkody na 2000 zł +.. i powiedział , za pomalowanie ( NIE CAŁEGO ! ) zderzaka i zaspawanie małego pęknięcia ( ~1,5cm) = 400-450 zł , wiem , że pomalowanie jednego CAŁEGO elementu auta kosztuje w granicy 300 -350 zł ( bez różnicy jaki to element - drzwi , dach, czy jakaś mała część ( w tedy w sumie mozna o mniej się dogadać )) . Małe wgniecenie ( 3-4 cm ) na karoserii + pomalowanie malego elementu, mówi =300 zł , po prostu pomalowanie malego elemtnu ( tam też było wgniecenie na 2 cm ) 200 zł . no i wyklepanie blotnika + pomalowanie - Jak tam powiedzieli ... " To jest najgorsze .. .. No i myślę , że tak około 1000-ca -1100 zł wyjdzie " . Do tego .. potem koleś powiedział mi , że blacharką to oni się nie zajmują , a dali by do zrobienia jakiemuś blacharzowi o bok .. czyli kasa miała pójść dla blacharza i dla nich .. czyli płacisz podwójnie ..400/450 +300/350+200zł+demontaż zderzaka 100zł+1000zł=2000zł/2100 bym zapłacił . Popatrzyłem na kolesia , uśmiechnąłem się , podziękowałem i pojechałem do domu ... a i chciał jeszcze mi ulotki wepchnąć , żebym porozdawał znajomym , powiedziałem " raczej po dzisiejszych pańskich wyczynach , wątpie , że ktoś z nich będzie chciał przyjechać ". Wróciłem do domu , kolega doradził mi lakiernika w Wińsku ,pojechałem tam ... po obejrzeniu auta powiedział , że za całość zapłace 1100 -1300 zł ... - zapłaciłem 1200 zł ,i koleś mi nawet przedni zderzak zrobił ( pęknięcie było ) i połowe pomalował . Ofc pojechałem jeszcze do sklepu i wziąłem mu wódke , whisky i pudełko cukierek .

Więc odradzam tą firmę ,chyba że ktoś chce przepłacać, lepiej poszukać ( popytać u znajomych ) już sprawdzonych lakierników/blacharzy ...

Pozdrawiam

Edytowane przez vemos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed firmą S Plus i odradzam jakiekolwiek naprawy w tej firmie! Konkretnie piszę o S Plus Gdańsk Oliwa! Lakier fatalnei położony, wyraźnie zepsuta struktura lakieru, wyraźnie inna niż na innych elementach! Wymieniali mi tez drzwi, fatalnie je założyli i zostawili nierówne szpary. Połamali mi plastiki osłaniające próg, uszczelka drzwi odpadła po miesiącu. Reklamacja w tej firmie nie istnieje!

 

Zleciłem także polerowanie całego auto - to również schrzanili.

 

Generalnie jakość świadczonych przez nich usług woła o pomstę do nieba! Odradzam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś na śląsku korzystał z innego zakładu lakierniczego niż S Plus? Mam na dachu dwa punkty korozji, chciałbym je naprawić bez malowania całego dachu = bez zdejmowania relingów i podsufitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktoś na śląsku korzystał z innego zakładu lakierniczego niż S Plus? Mam na dachu dwa punkty korozji, chciałbym je naprawić bez malowania całego dachu = bez zdejmowania relingów i podsufitki.

 

też mam ten problem i nie bardzo się będą plamy, tak powiedzieli w S+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też mam ten problem i nie bardzo się będą plamy, tak powiedzieli w S+

 

ok. dzięki zielaspiotr i tak chcę to naprawić u lakiernika, bez malowania dachu (zabezpieczyć przed dalszą korozją, przy akceptacji ze to naprawa punktowa pędzielkiem itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś korzystał z serwisów w Wawie ? Mam dwie kropki rdzy na dachu chciałbym to usunąć po zimie żeby nie postępowało ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności