Skocz do zawartości
walus501

regeneracja uszczelek w dzwiach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Uszczelka siedzi na miejscu :) Troszkę mi to zajęło od ostatniego postu ale po drodze wyskoczyło kilka ważniejszych spraw.

Wracając do tematu to uszczelka pasuje w 100% w sumie to wygląda prawie jak oryginalna.

Dobrze uszczelnia i w końcu huczenie wiatru ustało:) Ja potrzebowałem na drzwi kierowcy 4 metry uszczelki.

Zrobilem kilka fotek troszke kiepskiej jakosci ale mozna mniej wiecej zobaczyc jak to wyglada

http://img405.imageshack.us/i/zdjcie0066o.jpg/

http://img138.imageshack.us/i/zdjcie0067c.jpg/

http://img443.imageshack.us/i/zdjcie0068t.jpg/

Edytowane przez kielon.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez zwalania plastików się nie obejdzie? Stara mocno się trzyma? A tę nową kleiłeś na coś czy tylko na własnym mocowaniu się trzyma?

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bez zwalania plastików się nie obejdzie? Stara mocno się trzyma? A tę nową kleiłeś na coś czy tylko na własnym mocowaniu się trzyma?

NO niestety nie obejdzie sie bez sciagania plastikow.

Stara uszczelka z chodzi bez problemow.

Nowa trzyma sie mocno na własnym mocowaniu (mały młoteczek podczas montażu przydaje się do dobijania uszczelki)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile metrów potrzeba na całe auto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile metrów potrzeba na całe auto?

Ja potrzebowalem 4 metry na jedne drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielon czy możesz odkopać nazwę sprzedającego z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze montował te uszczelki, niech podzieli się spostrzeżeniami - czy po wymianie uszczelki jest cisza, czy dobrze izoluje dźwięki z zewnątrz, czy gdzieś nie cieknie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem u siebie z tyłu prawdopodobnie z uszczelką klapy. Zauważyłem że uszczelka klapy jest tak jakby przecięta i nie dochodzi dobrze jeden koniec do drugiego i chyba właśnie tam łapie powietrze i gwizda. Jak to jest z tymi uszczelkami o których mowa wyżej?? Kupuje je na metry?? Czyli przychodzi do mnie uszczelka zwinięta w kłębek i zakładam ją i jak to połączyć żeby nie było szczeliny i mi nie gwizdało jak teraz?? I jeszcze pytanko mam taki efekt że jak jade 100 km/h to mam takie wrażenie że w tunelu nawiewu tam gdzie jest wentylator huczy mi powietrze to wina tej uszczelki co jest na grodzi i dochodzi do maski?? Jest ona w stanie opłakanym i to może jest jej wina??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,szykuje mi sie wymiana uszczelek drzwi,czy ktos jeszcze zamontowal uszczelki z linku podawanym wyzej w swoim samochodzie?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię

 

Jaki typ uszczelek podchodzi do przednich drzwi w B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, kupiłeś te uszczelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, nie do końca wiem jakie wybrać... T70?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem.. U nas, tzn. przynajmniej w b3 jest podwójny balon, a w tych t70 jest potrójny. Ostatnio wziąłem ze szrotu jedna z b3 na próbę.. Cudów się nie spodziewałem i jestem zaskoczony bo była mniej zużyta niż u mnie i woda już nie cieknie do środka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas, tzn. przynajmniej w b3 jest podwójny balon, a w tych t70 jest potrójny.

 

 

Jeśli możesz przekrój tą od b3 i pokaż jak wygląda. Może wspólnymi siłami znajdziemy odpowiedni model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przekrój, bo założyłem z kombi do sedana a przy tylnych drzwiach jest różnica i musiałem kawałek przyciąć. Postaram się wkrótce zrobić foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam obiecane foty przekroju uszczelki.

IMG_20161012_205608.jpg

IMG_20161012_205827.jpg

IMG_20161012_205851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zamówiłem uszczelki z allegro i nie byłem zadowolony. Po montarzu zaczeła cieknąć woda przez drzwi i założyłem spowotem starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności