Skocz do zawartości
MAJOWY115

Dziwne objawy przy odpalaniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnimi dniami zaczęły sie dziwne objawy w moim pasiorku,przy porannym odpalaniu przy niszych temperaturach zapala sie kontrolka hamulca ręcznego i piszczy,trwa to zaledwie pare sekund.Skanowałem dzisiaj vagiem i nic nie znalazł.Pomóżcie może ktoś miał podobny objaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ostatnimi dniami zaczęły sie dziwne objawy w moim pasiorku,przy porannym odpalaniu przy niszych temperaturach zapala sie kontrolka hamulca ręcznego i piszczy,trwa to zaledwie pare sekund.Skanowałem dzisiaj vagiem i nic nie znalazł.Pomóżcie może ktoś miał podobny objaw.

przyjzyj sie to nie od recznego,tylko od cisnienia oleju długo pewnie kreciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie że nie długo, odpala szybko.A lampka to wykrzyknik w kółku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolej płynu hamulcowego miałes na granicy alarmu a tu mróz i objętośc mniejsza.miałem to samo pozdrawiam "dot 4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu mróz i objętośc mniejsza

 

plyny podczas zamarzania zwiekszaja swoja objetosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki objaw przy słabym akumulatorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niższej temperaturze ciecz zmniejsza objętość także zacząłbym od skontrolowania poziomu płynu hamulcowego jak pisano wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również sygnalizowało w ten sposób powolny koniec akumulatora z tym że paliła się jeszcze kontrolka ABS. Wymieniłem niedawno na nowy i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dolej plynu hamulcoweg tez tak mialem moze to bedzie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dorzucę jak kilku kolegów pisało :P Jeżeli zaświeca się Tobie kontrolka jedynie od ręcznego i miga przez chwile, a ty słyszysz 3x "piiik" to masz zbyt małą ilość płynu hamulcowego DOT4 w układzie. Dolanie do Max załatwi sprawę :P ja mam teraz nalane pod sam korek i nic mi się nie pojawia :P wchodzi tam go jedna buteleczka 0,5L choć powinno 0,4 :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło dolanie płynu hamulcowego.Dzięki za pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności