Skocz do zawartości
sebek79

woda od strony pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Zatkane odpływy w podłodze to po pierwsze. Pomimo że gdzieś przecieka to powinno przede wszystkim odpływać a nie robić basen..

Szyberdach posiadasz? To może być pierwsza przyczyna. Druga to uszczelki drzwiowe a trzecia to popękane uszczelnienie gdzieś przy dachu o którym pisał kiedyś z tego co pamiętam kolega Józefoo. Musiałbym poszukać jego posta. Woda cieknie Ci po słupku b, pod plastikami i nawet tego nie widzisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyberdachu nie mam. Uszczelki wyglądają na całe. W sobotę będę szukał przyczyny. Wiadro z wodą i jazda. Zakładałem pod listwą z tyłu i wygląda na suchą. Wody musi być tam sporo, bo trzy dni nie pada a wody jest dalej w ciul. Z reszta on prawie dwa tygodnie stał, bo urlop miałem. Nim jeżdżę tylko do pracy.

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mi się coś przypomniało. Kiedyś nie założyłem gumki na lince od otwierania maski tej co jest w podszybiu nad ścianą grodziową i tam mi się wlewało. Miałem podobny efekt. Wyciągnij od spodu z podłogi odpływy - gumowe zaślepki. Niech woda spłynie bo szkoda blachy. Potem je oczyść ewentualnie zrób dziurki wiertła. A potem tak jak mówisz wiaderko i do dzieła. Jedna osoba polewa a druga siedzi w środku i obserwuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieknie mi spod drzwi. W nocy padało dzis. Otwieram drzwi z tyłu a tam cała listwa mokra i uszczelka. Albo uszczelka puszcza ze spodu albo nie wiem

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A folię pod tapicerką drzwi posiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Panowie pomóżcie w moim Passacie kapie woda od strony pasażera z przodu Obraz 065.jpg szyba już była dwa razy wklejana i nadal kapie , pierwszym razem kapała w tym samym miejscu tylko od strony kierowcy , przed wklejeniem szyby cały pas tam gdzie są montowane wycieraczki był czyszczony i lakierowany wraz z całą ramą na którą wkleja się szybę . A tak wyglądało przed malowaniem

Obraz 001.jpg

Obraz 002.jpg

Obraz 003.jpg

Edytowane przez mt1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystko było czyszczone i lakierowane a nadal kapie to coś zostało ciulowo zrobione.Jesteś pewny że woda dostaje się w tym samym miejscu co przed naprawą ? Podejrzewam że gdzieś została nierówność bądź klej jest źle położony,albo jeszcze lepiej klej nie wysechł dobrze i woda znalazła sobie gdzieś ujście.Zlokalizuj konkretnie przeciek,szyba do wklejenia raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , przed naprawą lało się po drugiej stronie czyli od kierowcy w tym samym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35i jest wredny wredny przy wymianie przedniej szyby, bo miejsca jest mało, ramka jest gruba i po montażu albo cieknie, albo klej wyłazi na słupki.

Jak podszybie było lakierowane, to może może się zdarzyć, że podkład który stosuje się razem z klejem do szyb potrafi się "zważyć" i potem klej puszcza razem z lakierem.

Wróć do zakładu który to robił i niech wkleją jeszcze raz, ale ja współczuję, bo odzyskać 35i to gówniana robota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem i Fachowiec w zakładzie wymiany szyb stwierdził że jest wszystko ok , według niego woda leje się w miejscu gdzie znajduję się komputer , silniczek od wycieraczek , tam ponieważ widzi tam trochę rdzy i popękań , to jego wersja . Jutro tam wyczyszczę i będę lał wodę , a wy co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,najlepiej na dole szyby uszczelnić jakimiś szmatami na czas testu żeby woda nie lała się do rynienki na dole szyby,później najlepiej lać wodę z dachu na szybę,jeszcze lepiej potraktuj przednią szybę wodą z karczera. Obserwować od środka gdzie woda się pojawia.1 leje 2 obserwuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwomechanizm dzięki za rady dziś spróbuje , nie długo się wykończę z tym Passatem :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności