Skocz do zawartości
maciek.wroc

Karty rabatowe Orlen KARTY JUZ SA

Rekomendowane odpowiedzi

i ja się dopisuję X 2 poproszę-one kozie dead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzajcie się tak koledzy bo to nie takie piękne i ładne na jakie by się mogło wydawać. Na forum Audi A4 był poruszony temat, zebrano pieniądze na przeszło pół tysiąca kart i wyszła z tego **** - wydruk kart (zapewne z winy Orlenu) był przekładany chyba od sierpnia z tego co kojarzę aż w końcu nic z tego nie wyszło.

 

Cytat osoby organizującej akcje z kartami na forum A4:

 

"Przykro mi bardzo , ale z kartami wyszło straszne zamieszanie. Nie dość , że nie wiadomo ile jeszcze trzeba by na nie czekać to w dodatku w Orlenie jest tak wszystko powalone , że ludzie mają problem z rabatami. Albo dostają jakieś malutkie albo w ogóle nie dostają. Dlatego aby zaoszczędzić sobie nerwów i czasu na późniejsze tłumaczenia i nieporozumienia , oddaję Wam pieniądze i informuję , że kart rabatowych nie będzie. Przykro mi bardzo , chciałem dobrze."

 

Oczywiście nie życzę Wam źle bo sam przytuliłbym taką kartę ale jak widać nie jest to takie różowe jak się zakłada.

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpisujmy się na listę tak jak prosił Paweł bo inaczej zrobi się bałagan. Wklepałem siebie i dwóch kolegów przede mną.

 

1. maciek.wroc 5 szt.

2. D1MAE 1 szt.

3. piterrr20 2 szt.

4. Yul 1 szt.

5. kamil2021 1 szt.

6. witusb24 2 szt.

7. Blody 2 szt.

8. oli2008 2 szt.

9. radoslavm

10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozpędzajcie się tak koledzy bo to nie takie piękne i ładne na jakie by się mogło wydawać.

w razie niepowodzeń maciek.wroc bierze problem na klatę :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem sie:P

1. maciek.wroc 5 szt.

2. D1MAE 1 szt.

3. piterrr20 2 szt.

4. Yul 1 szt.

5. kamil2021 1 szt.

6. witusb24 2 szt.

7. Blody 2 szt.

8. oli2008 2 szt.

9. radoslavm

10. Taperson 1szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 8 groszy rabatu to aż tak dużo :?:

 

Nie wiem jakie są ceny na stacjach u Was, ale Ja gdybym zatankował na Orlenie z tym rabatem to i tak wychodzi mi drożej niż np. na Neste. Tak wiem, że Orlen to nie to samo co Neste ale kurde... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 8 groszy rabatu to aż tak dużo :?:

 

Nie wiem jakie są ceny na stacjach u Was, ale Ja gdybym zatankował na Orlenie z tym rabatem to i tak wychodzi mi drożej niż np. na Neste. Tak wiem, że Orlen to nie to samo co Neste ale kurde... ;)

I jeszcze rzadko rozsiane te Orleny u mnie, dla mnie pomysł odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 8 groszy rabatu to aż tak dużo

 

Nie wiem jakie są ceny na stacjach u Was, ale Ja gdybym zatankował na Orlenie z tym rabatem to i tak wychodzi mi drożej niż np. na Neste. Tak wiem, że Orlen to nie to samo co Neste ale kurde...

 

bo to dla tych co punkty na kartę zbierają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pracuje w branzy paliwowej tyle nie ze orlen a lotos ... i powiem Wam ze jezeli chodzi o te rabaty ... to Orlen szalu nie ma .. w dodatku jakosc paliwa z tego co klienci mowia tez nie jest zbyt zadowalajaca . Tez mogl bym sprawdzic temat kart u mnie w firmie jak by to wygladalo z rabatem...ale zobaczymy co wyjdzie z tego .. Pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie są ceny na stacjach u Was, ale Ja gdybym zatankował na Orlenie z tym rabatem to i tak wychodzi mi drożej niż np. na Neste

 

U nas cena paliw na stacji Orlen czy BP czy Bliska bo takie sa w mojej okolicy maja podpisana jakas zmowe cenową bo ich ceny sa masakryczne np. Verva ON 4.67 gdzie w Poznaniu (raz na 2 tyg tam bywam minimum) kosztuje 4.46 zł a zwykla ropa u nas kosztuje 4,48 a w Poznaniu zalezy gdzie bo najdrozsza spotkalem na stacji Lotos ;) za 4,27 :P i teraz jezeli odlicze sobie jeszcze 8 gr na litrze tankujac w P-ń a nie u mnie gdzie mieszkam to policz sobie ile oszczedzam, a naa paliwo Orelnu nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas cena paliw na stacji Orlen czy BP czy Bliska bo takie sa w mojej okolicy maja podpisana jakas zmowe cenową bo ich ceny sa masakryczne np. Verva ON 4.67 gdzie w Poznaniu (raz na 2 tyg tam bywam minimum) kosztuje 4.46 zł a zwykla ropa u nas kosztuje 4,48 a w Poznaniu zalezy gdzie bo najdrozsza spotkalem na stacji Lotos ;) za 4,27 :P i teraz jezeli odlicze sobie jeszcze 8 gr na litrze tankujac w P-ń a nie u mnie gdzie mieszkam to policz sobie ile oszczedzam, a naa paliwo Orelnu nie narzekam :)

 

W Elblągu było podobnie. Stacje Orlen, Bliska, Lotos, Statoil, BP trzymały prawie te same ceny Pb, ON, LPG mimo tego, że w Gdańsku, Malborku czy nawet kilka kilometrów za Elblągiem ceny były znacznie niższe. Różnica w cenie LPG pomiędzy Elblągiem a Gdańskiem wynosiła czasami nawet 30 groszy. Niby tylko 30 groszy, ale tankując 50 litrów to jest to już "aż 30 groszy". Na szczęście eLeclerc uruchomił swoją stację ;) i wsio jest tańsze o 20-40 groszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kurde tylko pozazdroscic a ja poki co musze sie ratowac takimi o to kartami rabatowymi :) najlepiej z logiem passata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej z logiem passata

ha super plan

tylko ciekawe czy da sie Orlen na to namówić:)

 

a co do Orlenu to ja lubię Orlen:) dobre paliwo, czysty/wydajny gaz - wiec tankuje tylko na orlenie no chyba ze gdzies w trasie niema po drodze to inne markowe stacje zaliczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam pracuje w branzy paliwowej tyle nie ze orlen a lotos ... i powiem Wam ze jezeli chodzi o te rabaty ... to Orlen szalu nie ma .. w dodatku jakosc paliwa z tego co klienci mowia tez nie jest zbyt zadowalajaca . Tez mogl bym sprawdzic temat kart u mnie w firmie jak by to wygladalo z rabatem...ale zobaczymy co wyjdzie z tego .. Pozdroo

 

Powiem ci tak mam rodziców z tej branży i każde paliwo jest takie same, Myślisz ze paliwo z innych stacji skad jest z jednej tej samej rafineri więc każde paliwo jest takie same

Nie rozpędzajcie się tak koledzy bo to nie takie piękne i ładne na jakie by się mogło wydawać. Na forum Audi A4 był poruszony temat, zebrano pieniądze na przeszło pół tysiąca kart i wyszła z tego **** - wydruk kart (zapewne z winy Orlenu) był przekładany chyba od sierpnia z tego co kojarzę aż w końcu nic z tego nie wyszło.

 

Cytat osoby organizującej akcje z kartami na forum A4:

 

"Przykro mi bardzo , ale z kartami wyszło straszne zamieszanie. Nie dość , że nie wiadomo ile jeszcze trzeba by na nie czekać to w dodatku w Orlenie jest tak wszystko powalone , że ludzie mają problem z rabatami. Albo dostają jakieś malutkie albo w ogóle nie dostają. Dlatego aby zaoszczędzić sobie nerwów i czasu na późniejsze tłumaczenia i nieporozumienia , oddaję Wam pieniądze i informuję , że kart rabatowych nie będzie. Przykro mi bardzo , chciałem dobrze."

 

Oczywiście nie życzę Wam źle bo sam przytuliłbym taką kartę ale jak widać nie jest to takie różowe jak się zakłada.

 

Pozdrówka

 

wiesz rozmawiałem z kolega który to załatwia i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Chętnie wezmę jedną kartę POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 szt.

1. maciek.wroc 5 szt.

2. D1MAE 1 szt.

3. piterrr20 2 szt.

4. Yul 1 szt.

5. kamil2021 1 szt.

6. witusb24 2 szt.

7. Blody 2 szt.

8. oli2008 2 szt.

9. radoslavm

10. Taperson 1szt

11. kamchem 3szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Chętnie wezmę jedną kartę POzdrawiam

 

to sie wpisz na liste czekam jeszcze do końca tyg. i zbieram kase i wpłacam kolesiowi i niech wyrabia nam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. maciek.wroc 5 szt.

2. D1MAE 1 szt.

3. piterrr20 2 szt.

4. Yul 1 szt.

5. kamil2021 1 szt.

6. witusb24 2 szt.

7. Blody 2 szt.

8. oli2008 2 szt.

9. radoslavm

10. Taperson 1szt

11. kamchem 3szt

12. Dawido89 1szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. maciek.wroc 5 szt.

2. D1MAE 1 szt.

3. piterrr20 2 szt.

4. Yul 1 szt.

5. kamil2021 1 szt.

6. witusb24 2 szt.

7. Blody 2 szt.

8. oli2008 2 szt.

9. radoslavm

10. Taperson 1szt

11. kamchem 3szt

12. Dawido89 1szt

13. skcrack 4szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowe podaje numer konta do wpłaty:

 

 

BZWBK

69 1090 2398 0000 0001 1327 7753

 

 

W tytule podajcie swój nick i numer rejestracyjny auta

 

 

Na razie wpłacam na swoje konto bo trochę ludzi uzbierałem i chce jedną listę zrobić i mu wysłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności