Skocz do zawartości
_iceman_

Coś terkocze w zegarach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dziwną usterkę w aucie passek B6 combi. Coś terkocze w zegarach od prędkośći ok 50 km/h. Jest to bardzo denerwujące i nie za bardzo mam pomysł jak sie tego pozbyć.

 

Miał juz ktoś taki przypadek ?

 

edit:

 

i nie chodzi o trzaski jak dopychamy zegary reką bo takich nie ma tylko o to dziwne terkotanie

Edytowane przez _iceman_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale terkoce konkretnie w tablicy zegarów, czy generalnie w desce rozdzielczej, tak bardziej w okolicach nawiewów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

terkocze raczej w zegarach, do około 50 km/h jest cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze pada silnik od wskazówki...

wyjmij zegary i zobacz,albo zrób vcds'em test predkosci,wskazówka ustawi sie na 100 jak bedzie terkotac to pada licznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbry pomysł , ale diagnoza niezbyt zachęcająca :)

 

dzięki :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczniki to 200-400PLN i godzina roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji można mieć pełny komputer pokładowy, czy to wymaga zmiany modułu komfortu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nic. Jedynie manetka albo kiera do sterowania kompem, jeśli nie było wczesniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do tego wątku.Jestem tu nowy.19.11.2010 stałem się posiadaczem paska.Mój problem to terkotanie w okolicy nawiewów.Jest to dosyć głośne chrobotanie powtarzające się co kilkanaście sekund.Całkowite wyłączenie klmatronika nic nie dało.To nie są klapki które jak się orientuje są bolączką pasatów.Kombinowałem,kombinowałem i wyjąłem bezpiecznik ze skrzynki z lewej strony.Terkotanie ustało, ale również z nim ustała praca dmuchawy.Moje pytanie to czy awarii uległ jakiś silniczek?A z drugiej strony, czy po całkowitym wyłączeniu klimatronika jakiś silnik pracuje w tle?Czy ktoś z Was zna odpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności