Skocz do zawartości
nowoa

wtryskiwacze od t4 0,216mm

Rekomendowane odpowiedzi

Pany zamierzam sobie sprawić nowe końcówki wtryskiwaczy czy te są coś warte?Może ktoś na takich jeździ proszę o opinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firds to chinole już lepiej kup seven diesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak oceniacie inne końcówki 0.255 , 0.240 , 0.270 ?? warte ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej warte ale zależy skąd kupowane, na forum ibizy mają dobre ceny na firady. Ja będę brał wtryski herzog 0.216 niemieckiej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej warte ale zależy skąd kupowane, na forum ibizy mają dobre ceny na firady. Ja będę brał wtryski herzog 0.216 niemieckiej produkcji.

 

A jaki koszt kolego takiej imprezy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje namiaru na kogos kto zajmuje sie wtryskami a konkretnie o.216 do mojego paska. Dodam ze z uzytkownikiem olek_wroc nie moge sie skontaktowac dlatego poszukuje kogos kto sie tym zajmuje. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może muszka? Na allegro też handluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam kolegę cobreti z forum ibizy, konkretny gość, ma dobre wtryski na praktycznie kazą kieszeń. Dodam, że regulacji dokonuje w diesel system Nadarzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że regulacji dokonuje w diesel system Nadarzyn.

 

To tam gdzie COWBOY z forum golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że ten,kto robi dużo wtrysków,innymi słowy reguluje wiele kompletów siłą rzeczy kiedyś zacznie olewać temat dokładnego ustawiwnia ciśnień.Mowa o firmie z Nadarzyna.

Odpowiednie wyregulowanie dwóch ciśnień,to kilka godzin zabawy z jednym tylko kompletem.A gdzie czas na pozostałe usługi?

Ostatnio był przypadek gościa,który kupił wtryski u cowboya i jak się okazało miały one źle ustawione drugie ciśnienie.Autko było strojone w ctr i nie było mocy,stąd obstawiono wtryski.Cowboy szybko temat usunął,bo klient o tym napisał jako,że było to opisane na forum golfa.Wtryski oddał do ponownej regulacji i sprawa się uciszyła.Niemniej niesmak pozostał.

 

Mało kto,a tak na dobrą sprawę nikt nie prosi o wydruk z eps-a,wraz z zakupinymi wtryskami,jako dowód prawidłowo przeprowadzonej operacji,wierząc ślepo w to,co sprzedawca powie.Trzeba wiedzieć,że przy standardowych 190/300,według boscha dopuszcza się około 10 bar tolerancji.To dużo,jak się umie takie coś odpowiedio wykorzystać.

Teoretycznie wygląda to tak,że zakłada się nowe rozypalcze,test na eps,mamy przykładowo 180/290 i wtryski idą do żyda.Klient mega zadowolony,bo wtryski z zacnej firmy,a te po 2-3kkm mają już 170/280,tak,jak było u opisanego kolegi,klienta cowboya i z mocy wyszła pupa.I to wszystko na wtryskach ustawionych zgodnie z zaleceniami samego boscha.

Warto sobie zażyczyć zawsze ciut wyższe ciśnienia,bo nie ma opcji,iglice po ułożeniu się spowodują spadek ciśnień.

 

Tylko ten,kto reguluje ciśnienia wie,ile zajmuje to czasu.Dlatego dużo lepiej będzie to zrobione w mniejszym warsztacie,gdyż ten nie ma takiego nawału pracy.Moje na 220/340 ustawiali połowę zmiany,ale różnica w ciśnieniach to tylko 1 bar.

Ja każdemu polecma Kuca z Bilczy,gdyż robi to dokładnie,nie gorzej,niż sam Pan Podkowiński,a niejednokrotnie pewnie nawet lepiej i do każdego kompletu dorzuca wydruk.

 

Jednakże mamy w kraju wolność wyznaniową i każdy idzie tam,...gdzie go inni kierują.

Edytowane przez sagon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos poleca kogos na pomorzu albo w okolicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sagon możesz podać jakieś namiary na ten zakład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Pan Kuc ustawiał koledze 320tki na rządane 200/400 z wydrukiem rzecz jasna,za 300 zeta.Tolerancja od 195 do 200 bar i od 394 do 400 bar.

Czy ktoś inny pochwali się wydrukiem na zakupione wtryski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poleca ktos z was kogos gdzie bym mogl zakupic wtryski 0.216 najlepiej kogos od kogo ktos kupywal i poleca takie szpryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem w intercarsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wtryski zrobione na nowych koncowkach po zmianie bylo 136.6 KM bez programu. Zrobilem Program i pierwszy pomiar wyszedl 152.5 kM a drugi 150.5 przy wiekszej temperaturze. Polecam wszystkim takiego moda cos pieknego samochod nie do poznania. Program robiony w tune up w gdansku rowniez polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wtryski zrobione na nowych koncowkach po zmianie bylo 136.6 KM bez programu. Zrobilem Program i pierwszy pomiar wyszedl 152.5 kM a drugi 150.5 przy wiekszej temperaturze. Polecam wszystkim takiego moda cos pieknego samochod nie do poznania. Program robiony w tune up w gdansku rowniez polecam. :)

 

Witam.

Czy mogę otrzymać informację gdzie kupione wtryski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem same koncowki i robilem na tym co bylo u pompirza w Elblagu. Koncowki Polskiej produkcij zrobione juz kolo 3 tys kM i jest git . Koncowki kupione u pompiarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakiegoś dobrego pompiarza w Bydgoszczy lub okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie ile dales za wtryski ja mam tez 90 km AHH i chce mu dodac kopa bo Passat 90 kombi to osiolek. Ile trfalo chlopakom z tune up podkrecenie twojego autka.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności