Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rad-28

a ja mam paska z 99 i tez mam problem z zatwierdzeniem kodu czytajac wasze podpowiedzi juz sam nie wiem co mam zrobic bo szukajac przyciskow tp i ta znalazlem tylko tp okragly a patrze i dziwie na to radio o nie moge znalesc ta wiec sam nie wiem jak moge zatwierdzic ten kod zeby dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulooo
a ja mam paska z 99 i tez mam problem z zatwierdzeniem kodu czytajac wasze podpowiedzi juz sam nie wiem co mam zrobic bo szukajac przyciskow tp i ta znalazlem tylko tp okragly a patrze i dziwie na to radio o nie moge znalesc ta wiec sam nie wiem jak moge zatwierdzic ten kod zeby dzialalo

 

Nie wiem jakie masz radio - jeżeli gamma to po wyświetleniu się napisu SAFE wciskasz jednocześnie i przytrzymujesz FM i DX - pojawi się napis 1000, wprowadzasz właściwy kod - jedynką pierwszą cyfrę, dwójką drugą itd i na koniec wciskasz i przytrzymujesz ponownie FM i DX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blur

a jeśli nie macie kodu do radia, jesteście pewni że nie jest kradzione, idziecie do salonu VW płacicie 78zł dajecie papiery z paska i po godzince macie kod do radyjka, ja tak uzyskałem do navi i teraz mam papier że jest legalne, wtedy jeszcze z FIS nikt nie umiał rozpracować, ale dzisiaj mam smutny dzień właśnie zepsułem moją navi i to chyba na dobre :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bigboss1988

Siemka

Mam Paska '00 1.9 tdi radio beta

Samochód kupiłem u niemców.

I nie mam kodu do radia

czy każde radio ma osobny kod

czy wszystkie radia beta mają wspólny kod ??

Jeśli tak to moglibyście podać.??

PLEASE !!! WAŻNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy każde radio ma osobny kod
tak
czy wszystkie radia beta mają wspólny kod ??
nie

Przeczytaj caly post a nie od konca zaczynasz to sie dowiesz :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpion31

Witam.

U mnie (Kielce) odkodowanie graika (beta V) kosztuje 60zl. Tak na marginesie chyba za wiele panowie chca za taka usluge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziukaz

KOCHANI

Miałem podobny problem z wpisaniem kodu do radia gamma (B4)

Trzeba wyraźnie napisać że wklepywując kod należy używać tylko cyfr na radiu od 1 do 4

 

naciskając kilkakrotnie na nr 1 uzyskamy następujące numery(1,2,3,4,5,6,7,8,9) ale należące do pierwszej cyfry kodu

naciskając kilkakrotnie na nr 2 uzyskamy następujące numery(1,2,3,4,5,6,7,8,9) ale należące do drugiej cyfry kodu

naciskając kilkakrotnie na nr 3 uzyskamy następujące numery(1,2,3,4,5,6,7,8,9) ale należące do trzeciej cyfry kodu

naciskając kilkakrotnie na nr 4 uzyskamy następujące numery(1,2,3,4,5,6,7,8,9) ale należące do czwartej cyfry kodu

 

Zauważyłem że nigdzie nie było to opisane to się podzieliłem moimi spostrzeżeniami

 

Oczywiście zaczynamy operacje od TA i TP równocześnie naciśnięte przez dwie sekundy i po wpisaniu kodu również naciskamy TA i TP przez dwie sekundy

 

pozdro

kaziukaz :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem niedawno Paska '97 radio BETA działało do momentu aż mechanior nie odłączył akumulatora... i zaczęło się grzebanie w papierach a kodu ni ma a auto kupione w niemczech :644: . Jeśli chodzi o ASO to wiem że rżną na każdym kroku ale... podjechałem do Pana Groblewskiego w Gdańsku ul. Jagielońska powiedziałem jaki mam problem, umówilem sie,wypisaliśmy zlecenie, poczekałem 30min, radio piknie zagrało, pismo z wydrukowanym kodem otrzymałem do ręki z życzeniemi "szerokiej drogi" i wszystko za darmo!!! Dekoderzy w trojmiescie żądaja za taka uslugę od 60-100zł. Jest jeden warunek - musisz być właścicielem auta, radio nie może zablokowane przez jakiegoś użytkownika pojazdu w centralnej bazie VW. To chyba wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kwestia z godzinnym włączeniem zapłonu występuje także w radiu "ALFA" np w VW Polo z 94 r Moja ciotka coś tam kodowała i teraz na radiu wyświatla się ciągle napis SAFE 2

A kod dostali od gościa w zakładzie elektronicznym bo kiedyś fabryczny zgubili.

Proszę o pomoc

Pilne : :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to dział na tym radyjku.

Tak dzięki już sprawa załatwiona pozytywnie :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopsik

WItam, witam

 

W koncu sukces..... w koncu cos za darmo do VW potwierdzam wczesniejszą wypowiedz, u Pana Groblewskiego w autoryzowanym serwisie na Jagielońskiej odzyskanie kodu do radia ZA DARMO po prostu bezcenne.... wszystko trwa około 20 minut podłaczaja ci autko do kompa na miejscu i dają kod. Warunek - legalne autko, legalne radio, legalne papiery!!!!!

 

Tak dalej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiu

ok panowie - to powiedzcie mi co mam zrobic jak kupilem auto od niemca i nie mam ani ksiazki serwisowej, ani kodu do radia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieslo

W jakimś zakładzie elektronicznym rozkodują Ci je na 100%, nie wiem jaki jest koszt takiej operacji, ale nie powinien być duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopsik

W Gdańsku jest tak, że robia ci to za darmo w autoryzowanym serwisie VW, mysle ze u Ciebie bedzie podobnie, warunkiem jest jedynie legalnosc samochodu i radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klopsik, yasiu nie ma książki serwisowej ani instrukcji do radia, uwieżą mu w serwisie że radio jest legalne a nie ze stadionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopsik

Nie pytaja o instrukcje ani o ksiazke, nigdy sie o to nie pytaja....... prosza tylko o dowod rejestracyjny i dowod osobisty nic poza tym :) wiec nie ma sie o co bac i martwic... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie na szybko (nie czytałem całego tematu bo nie mam czasu):

 

czy po odpięciu navi MFD też trzeba wprowadzać kod by to wszystko później ładnie śmigało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kakis

W interneci jest pełno różnego rodzaju kalkulatorów do wyliczania kodu radia z jego numer, wpisuje się numer radia i gotowe. W czym macie problem?? kaza lub emule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mildek

kakis, a masz takowy kalkulator do radia VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności