Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniel1976

Jak wygląda ta karta kodowa radia mam kupe papierów ale nic nie mogę dopasować do tej karty, może jakaś fota? Jak nazywa się taki kalkulator kodów, może w ten sposób odkoduje swoją GAMME V, włożyłem drugie radyjko a fabryczne chcę opchnąć tylko bez kodu to lipa a kodu nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romkol

Potwierdzam, ze Groblewski w Gdasku odkodowuje za darmo, bez wiekszego problemu . Trzeba jednak się na to umówić wcześniej - jak na usługę serwisową. Odzyskiwałem kod z Gammy (oryginalnie mintowana w samochodzie ale bez karty kodowej) i nawigacji MCD, którą kupiłem jak najbardziej legalnie, ale bez kodu. Z drugiej strony jeśli inne autoryzowane serwisy pobierają za to opłaty (a ja taż miałem napisane w ksiażce serwisowej, ze kody sa odzyskiwane za darmo), to mozna to zgłośić do Volkswagena. W końcu autoryzacja do czegoś zobowiazuje, a nie zawsze to znaczy, ze za każdą usługę trzeba bulić... Inna sprawa, ze inny servis VW Kulikowski w Redzie czy Rumii (???) za to samo chciał ode mnie 50 zł... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mozna to zgłośić do Volkswagena. W końcu autoryzacja do czegoś zobowiazuje,

Bydgoski "dealer" konarzewski zepsuł mi przegub przy wymianie osłony. Odmówił reklamacji. Napisałem do kulczyka. Odpisali, że to jest inna firma i im to "wisi". Tak się traktuje klienta w niektórych serwisach niby autoryzowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek1981988

Ja tez mam problem z radiem zle wpisałem kod i teraz cały czas jest napis safe2 wiec jak doprowadzić do ponownego wprowadzenia kodu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarek1981988 przeczytaj od poczatku temat w ktorym pytasz - jak zlikwidowac safe2

Jest napisane w tym temacie co i jak to przywrocic do stanu pierwotnego czyli samo safe.

Czytaj od poczatlu temat !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes14

Mam problem z rozkodowaniem radia BETA. Posiadam passata z końca grudnia 97r. i zablokowało mi się radio. Kod do radia posiadam tylko nie wiem jak go mam wpisać. Mój kod to 0793. Problem w tym że na radiu są tylko liczby od 1 do 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezes14, nawet nie zobaczyłeś na pierwszej stronie drugiego postu bo po co :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kakis, a masz takowy kalkulator do radia VW?

 

 

 

ja mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę chyba przypominać, że kalkulatory takie są tematem tabu na tym forum.

Czemu one służą? ..........no właśnie.

Takie sprawy poza forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

a dlaczego tematem tabu?dlaczego poza forum?nie rozumiem one chyba nie sa niezgodne z prawem...po prostu generuja odpowiednie cyfry na podstawie jakiegos algorytmu...

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tematem tabu?dlaczego poza forum?nie rozumiem one chyba nie sa niezgodne z prawem...

 

Wiesz, co to jest paserstwo?

Wiesz, co pomaga złodziejowi uruchomić taki "nabytek" i go szybko pchnąć?

Będąc legalnym posiadaczem radia możesz -płacąc parę złociszy -w legalny sposób poznać jego kod.

Mało tracisz, zyskujesz wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak ktos ma jakies generatory to prosilbym o kontakt na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a ja mam tak.

czysciłem kanały odprowadzające wode z podszybia. no i w tym celu musiałem wyjąć akumulator. jakie było moje zaskoczenie jak okazało się ze radio jest zablokowane. szukam w instrukcji kodu a tu ta karteczka wyrwana. samochód kupiłem w niemczech także myśle sobie klapa. prubuje leciecpo kolei kody myśle wkońcu trafie. no i tak po około 30 minut chęci mi odeszły. Postanowiłem pojechać do elektronika. no i włanczam zapłon odpalam samochód a radio się samoczynnie odkodowało, i działa do tej pory. w zaszłym tygodniu spowrotem sprawdzałem odpływy. I radio znów sie odblokowało samoczynnie.

powiedzcie czy jest jakaś opcja którą mozna uruchomićw radiu aby tak się własśnie działo czy mój poprzednik sam cos musiał kombinować.

Pewnie ta informacja pomogła my nie jednemu posiadaczowi radyjka.

Mam włożone radyjko BETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
... a radio się samoczynnie odkodowało, i działa do tej pory.

 

Tez mialem taka sytuacje, mozliwe ze immobilaizer moze rowniez uruchomic radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , może coś przeoczyłem bardzo potrzebuje instrukcję do radyjka beta ( 2 x 20W)dzięki za pomoc :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzychubum, podwieszony temat przeczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz.dybka

witam. mam problem z radiem gamma. mianowicie zablokowalo sie:-(. kod w ksiazce jest 3 cyfrowy. natomiast powinien byc 4-cyfrowy. zostawilem 1 na 1 miejscu i wrowadzilem go na pozostale 3 zera ale radio dalej nie odpowiada. prosze o porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzegorz.dybka, no cóż, trzeba podać kod 4-cyfrowy..... nikt z na magikiem nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz.dybka

wiem ze nie jest. czy mozliwe jest zeby to byl kod 3 cyfrowy? czy zawsze bedzie to kod 4 cyfrowy? spotkal sie wczesniej ktos z czym podobnym? kod byl na dokumentach z salonu, napisane key: 624(samochod jest angielski). jakies porady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a radio się samoczynnie odkodowało, i działa do tej pory.

 

Tez mialem taka sytuacje, mozliwe ze immobilaizer moze rowniez uruchomic radio.

 

Jak dobrze pamiętam w komforcie jest taka opcja ze wprowadza sie kod radia i jak odpala sie fura po odłączeniu akumulatora, komfort automatycznie wprowadza kod radia i odpala je prawidłowo. Znalazłem opis do tego gdzieś kiedyś na tym fajnym forum. Fajna sprawa, robiłem to u siebie kiedy zmieniałem radio. Pozdrawiam All

PS#

Szukajcie a znajdziecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności