Skocz do zawartości
mko

[Manual] Wymiana żarówki w zapalniczce

Rekomendowane odpowiedzi

podlokietnik.jpg zdjęcie z tematu cezarego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]112543[/ATTACH] zdjęcie z tematu cezarego

 

Możesz podesłać linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kolor czerwony nadaje zapalniczce ta 'obwódka'? jak mogę zmienić podświetlenie zapalniczki na niebieski? bo domyslam sie ze sama zarowka nie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz. Żarówka jest biała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tyłu w podłokietniku zaplniczka chyba nie ale popielniczka na 100% ma oświetlenie

ale bzdury, jak sam dołożysz to masz podświetlanie a jak nie to go nie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wymienić żarówkę w przedniej popielniczce, poległem... Coś mi sie ułamało... znalazłem całą kompletna nówkę i wymieniłem ... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima. Może miałeś taką wersję jak ja że nie dało się wymontowac samej żarówki i trzeba było z obudowa kupić cały plastik ? Czy z czymś innym miałeś problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglądała mi ona jak by była przylutowana jest to możliwe ?

 

jest możliwe, też tak miałem :) może 3b miały takie rozwiązanie a 3bg już udoskonalili na swoją niekorzyść z możliwością wymiany samodzielnej przez właściciela pojazdu bez konieczności pojawiania się w serwisie po nową obudowę wraz z lampką

 

 

A u mnie popielniczka nie jest podświetlona, rozebrałem ją i nie znalazłem ani kabli ani żarówki

popielniczka jest oświetlana tą samą żarówką co zapalniczka, chyba że piszemy i myślimy o czymś innym :jasne

 

---------- Dodano o 19:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:59 ----------

 

a0qg.jpg

 

Po lewej obudowa lampki z zapalniczki z B5 Fl-a z wymienną żarówką, po prawej moja była :lol bez możliwości dobrania się do niej, tzw. JEDNORAZÓWKA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może gdzieś na wierzchu numer cześći żarówki od fl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś podpinałem CB i przy okazji wymieniłem żarówkę w zapalniczce, ale co się okazało, nowa 12V 1,2W tylko lekko żarzy, zmierzyłem napięcie i jest tam tylko ok 10V na zasilaniu. Czy to poprawna wartość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepoprawna. Powinno być 12V, może nie zawsze dokładnie, bo mi miernik pokazuje 11.97, ale 10 to za mało. Sprawdź, czy kable nie są zaśniedziałe na wtyczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie z tematu cezarego

Inwencja własna jest chyba jedyną opcją podświetlenia tyłu. Dziś wymieniałem u siebie wg opisu Robsona i przy okazji obejrzałem dokładnie tył. Zdecydowanie nie ma tam nawet śladu po tym, żeby ktoś w VW myślał o doświetleniu tylnej zapalniczki czy też popielniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności