Skocz do zawartości
mgboczna

kontrolka nie zapiętych pasów

Rekomendowane odpowiedzi

no ale w takim razie czemu przy zapłonie kontrolka się nie zapala na chwilę ? jakby była wyłączona... powinna się zapalić i zgasnąć no chyba ze widzi że mam pas ciągle zapięty i się nie zapala nawet na chwile ? nie mam pojęcia co z tym fantem zaglądałem pod fotel wtyczka jest wpięta =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale w takim razie czemu przy zapłonie kontrolka się nie zapala na chwilę ? jakby była wyłączona... powinna się zapalić i zgasnąć no chyba ze widzi że mam pas ciągle zapięty i się nie zapala nawet na chwile ? nie mam pojęcia co z tym fantem zaglądałem pod fotel wtyczka jest wpięta =/

A po co kontrolka ma się "na chwilę" zapalić? to nie jest "test" systemu jak w przypadku np. airbag czy akumulator, itd, czy inne, że kontrolka się na chwilę zapala i gaśnie jak wszystko w porządku. Tu akurat jest zero-jedynkowe, jest włączone lub nie..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dobra nie dawało mi to spokoju fotel w górę i zaglądam wtyczki nie widzę od zapięcia tylko idzie kabel pod wykładzinę ... fotel regulacją do góry podniosłem odchyliłem i patrze kabel wypięty haha niemcowi musiało bardzo przeszkadzać i wypiął... przy okazji tam widziałem zaślepkę pod fotelem wypiąłem i patrze wzmacniacz :P to się ucieszyłem :) myślałem że mam zwykłe audio a tu co prawda nie dynaaudio :P ale zawsze lepiej to niż nic :) obczaje ile z tego wzmaka idzie mocy i wystarczy w razie czego same głośniki wymienić i już to pogra jakoś ... z samego RNSa wiele nie pójdzie a tu zawsze jakiś plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytalem o tym i wszedzie posza ze trzeba dodac/odjac wartosc do danych liczb co sa przy kodowaniu. Problem w tym ze w liczbach ktore trzeba dodac u mnie w kodzie jest litera. Pomoze mi ktos jak to zakodowac aby przywrocic kontrole nie zapietych pasow?

IMG_1511793827169.jpg

Edytowane przez matiaskozlowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w "pomocnik kodowania" i zaznacz "ptaszka" na bicie 1 w bajcie 1, albo wpisz w pole "Nowe kodowania" wartość 140F00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2017 o 23:32, nTomek napisał:

Wejdź w "pomocnik kodowania" i zaznacz "ptaszka" na bicie 1 w bajcie 1, albo wpisz w pole "Nowe kodowania" wartość 140F00.

Zrobione. Dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności