Skocz do zawartości
Beart

Ubezpieczenie w UK

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej, znaleźli lepsze niż to co mialem z direct l bo tam nie mialem nic zgłoszone i więcej płaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Piotr ja zadzwonię bo mam wolne ale roboty w domu sporo więc jak znajdę chwilę to się napewno z nimi skontaktuję

 

---------- Dodano o 20:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:53 ----------

 

Maciej, znaleźli lepsze niż to co mialem

 

fajnie mi kwit fit przysłał ofertę na następny rok na 430 :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam do was pytanie. Czy znacie jakies dobre firmy do ubezpieczenia samochodu żeby po prostu było tanio. Byłem w tzn global center gdzie znaleźli dla mnie ubezpieczenie najtaniej za 199funta miesiecznie.. nie wspominając o depozycie 500funa.. Tak to była najtańsza opcja dla mnie i jeszcze ja jako drugi właściciel, tzn ubezpieczenie było by na moja mame bo niby na kobiety taniej a ja dopisany jako drugi kierowca. sprawdzałem tez sam sobie w internecie różne opcje i na mnie jako jednego kierowce wychodzi ubezpieczenie najtaniej 4000funtow no dosłownie koszmar.. auto kupilem w tym tygodniu( passka b5 1.9tdi 130 2002r) nie wiem czemu wychodza mi takie duze skladki.. mam prawko 3lata. czy jestem tu w anglii za mlody na takie auto jak passat? no kurde.. chce miec passata a musze miec ubezpieczenie kosmos.. doradzicie mi coś? z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu wychodza mi takie duze skladki..

 

masz 21 lat dużo taniej nie znajdziesz niestety

 

199/mies to i tak dobra cena za to auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech trudno.. widocznie bede misiał sie na to zgodzić jezeli chce jezdzić tym autem..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzałeś już na moneysuprmarket confused.com i tym podobnych stronach to taniej raczej nie znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli zmienie prawko na uk to moje ubezpieczenie zmaleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jezeli zmienie prawko na uk to moje ubezpieczenie zmaleje?

 

wątpię żeby z tych 199/mies spadło tak, żeby Ci pasowało, nawet po zmianie prawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moneysuprmarket confused.com

 

zrób symulację na jednej z tych stron , podając że masz prawo jazdy UK i wszystko będziesz wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może zadzwonić do polplanu szwagier płaci 100f miesiencznie za audi a6 i ma 23 lata wiec może i cos dla ciebie znajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do swojej ubezpieczalni i okazalo sie ze zmiana prawka nie wplynie na moje ubezpieczenie.

 

---------- Dodano o 15:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:07 ----------

 

Bede mial czas to sprawdze te polplan.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem do swojej ubezpieczalni i okazalo sie ze zmiana prawka nie wplynie na moje ubezpieczenie.

 

---------- Dodano o 15:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:07 ----------

 

Bede mial czas to sprawdze te polplan.

Dzieki

sprawdz czasami warto pogadać tymbardziej ze wycena za free ja jak na razie mam u nich ubezpieczenie i nie nazekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem swoje zgłoszenie do polplanu aby wycenili mi ubezpieczenie na drugi dzien do mnie oddzwonili. niestety mniej mi nie zaproponowali tylko miła pani mi powiedziala ze jak chce tancze ubezpieczenie to musze zmienic samochod aby mial silnik pojemnosci 1.0 - 1.2

 

takze te ubezpieczenie ktore posiadam to chyba jest najtansze jakie jest mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś ubez. z trackerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a próbowałeś ubez. z trackerem?

 

Tzn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn?

tzn że są firmy które dadzą ci niską stawke ubez. ale montują ci taką puszke w samochodziku i od tej pory zachowujesz sie na drodze jak aniołek czyli na 30/25 , na 40 /35 itd.

 

do konca nie jestem zoriętowany bo nigdy takiej puchy nie zakładałem ale cos mi sie obiło o uszy że jak przeginasz to twoja stawka miesieczna moze pójsc w góre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn że są firmy które dadzą ci niską stawke ubez. ale montują ci taką puszke w samochodziku i od tej pory zachowujesz sie na drodze jak aniołek czyli na 30/25 , na 40 /35 itd.

 

do konca nie jestem zoriętowany bo nigdy takiej puchy nie zakładałem ale cos mi sie obiło o uszy że jak przeginasz to twoja stawka miesieczna moze pójsc w góre

 

i nieraz jeszcze parę innych zakazów stsuja:

1.zakaz poruszania sie po motorway

2.limit na przebieg, po przekroczeniu limitu każa sobie słono dopłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie piotrze nie ma wyboru to nic sie nie zrobi :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa czyli to tak zwany box ktory montuja ale nie myslalem ze az tak ostro wymagaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest az tak jak piszecie - stawka idzie w gore po pierwszym roku uzytkowania/ubezpieczenia. jesli nie stosowaliscie sie do przepisow. monitoring poprzez puche jest montowany free; glownie chodzi o dlugosci przebywanych tras, predkosc, sposob ruszania I hamowania autem.

jesli kazdy mialby takiego boxa we wlasnym aucie, nie byloby tylu wypadkow I przewinien na drogach, nawet ja nie mialbym tylu pktow za overspeeding ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności