Skocz do zawartości
Beart

Ubezpieczenie w UK

Rekomendowane odpowiedzi

poszperalem kurna z tymi pytaniami nie ma latwo jedna nawet pyta o imo jakiej firmy masz (skad moge wiedziec :debil ) no i wyszlo ze direkt line najtaniej 2 kierowcow i 51 funtow na miesiac drugi kierowca 1 rok prawko i silnik 2.2 bajka dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali wczesniej warto wykorzystac searchengine typu moneysupermarket.. itp

Z wlasnego doswiadczenia to : niewarto zostawac z jedna firma dluzej niz 1rok ;szukac ,szukac i jeszcze raz szukac ; to co pokaze searchengine nie zawsze jest najtansza (najdrozsza) opcja ; najtansze nieznaczy najlepsze ( czy ochrona prawna wliczona w cene, czy ochrona ncb tez wliczona , jak ubezpieczenie wyjazdu na kontynent ..) Obecnie jestem z Allianz ,jak dla mnie byli najtansi pewnie tez dlatego ze wszystko online.Dokumenty sam drukuje ,kontakt online itp.Wczesniej ecars, bell x2 ,tesco x2 . Za Third Part Only + ochrona prawna i ncd + ubezpieczenie w Europie i jeszcze pare drobiazgow ktorych niepamietam ok 50/ mies.Mam 5 lat ncd.

Edytowane przez B123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ma ktoś lub miał doświadczenie z firmą ubezpieczeniową Octagon. Jak co roku odnowienie ubezpieczenia mnie dopadło a w tym Octagonie najrozsądniejsza cena. Jak macie jakieś doświadczenia piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak co roku odnowienie ubezpieczenia mnie dopadło

 

Mnie też i tu niespodzianka

w tamtym roku 499

w tym 345

kwikFit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Ma ktoś lub miał doświadczenie z firmą ubezpieczeniową Octagon. Jak co roku odnowienie ubezpieczenia mnie dopadło a w tym Octagonie najrozsądniejsza cena. Jak macie jakieś doświadczenia piszcie.

 

 

Nie najlepsza nie najgorsza, szybko zalatwiaja sprawe w razie wypadku.

Dobierajac obcie Key cover za 15funa na rok, se 2 klucze przed odejsciem dorobilem za free ;)

 

Obecnie najlepiej chyba jest se angielskiego agenta zalatwic i oni ci poszukaja, nic to nie kosztuje a ceny lepsze znajda od searchmachine.

 

Za B6 z wszytkimi tuningami podanymi placilem ponizej 500 , a za B5.5 tylko z gwintem i kolami place rowne 500

 

w searchmachine z tuningami nie bylo nic ponizej 1700

Edytowane przez toca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie najlepiej chyba jest se angielskiego agenta zalatwic i oni ci poszukaja, nic to nie kosztuje a ceny lepsze znajda od searchmachine.
mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat. jak go znalesc i jakie masz z nimi doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie uzywam Martin Maynard z Southend on Sea, uzywalem go firmie on znajdywal nalepsze oferty na tiry i pozniej uzylem go na osobowke, on swoja platnosc bierze od firm wiec nie kasuje was za szukanie.

On ci oddzwoni z stawka a ty mu mowisz czy ci pasuje czy ma dalej szukac, asz ci powie sorry ale to ostania oferta. jak ci nie pasuje mozesz isc do innych agentow jest ich duzo i zadeen nic nie kasuje. To tylko polacy na Londynku lub ogloszeniach kasuja za szukanie poniewasz oni nie dostaja odplaty z firm ubezpieczeniowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tam autko ubezpieczone

 

a jak firma - dowiesz sie jak bedziesz miał problem wtedy wszystko wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie macie jakies informacje doswiadczenia z ta firma http://www.insure.co.uk/default.aspx bo TESCO przyslalo kontynuacje i pojechali po bandzie i 20 dyszki miesiecznie do gory podskoczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie macie jakies informacje doswiadczenia z ta firma http://www.insure.co.uk/default.aspx bo TESCO przyslalo kontynuacje i pojechali po bandzie i 20 dyszki miesiecznie do gory podskoczylo

 

to nazywasz po bandzie - mi tesko z 600 zaproponowali 1150 chyba o ile dobrze pamietam

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł list o przedłużenie ubezpieczenia z direct line na 502funty przy jednej płatności. W ubezpieczeniu byl tylko breakdown vivre, ten najtańszy poza tym nic. Byl z nimi przez 6 lat i w tym roku nadeszła ta chwilą rozstania.

Zadzwoniłem do polplan. Podałem szczegóły + to ze wymienione zostały lampy, zderzak, przyciemnione szyby + auto do użytku biznesowego. W standardzie mają breakdown cover na uk i europę (90dni na europe). Cena za wszystko to 468funtow przy jednej płatności.

Wydaje mi sie, ze całkiem dobrze zrobiłem dzwoniąc do polplan.

Przy okazji chciałem podziękować gsmlondon i Pauli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie także mieszkam w UK (Stoke on Trent), proponuje PL auto i PL ubezpieczenie - ja płace 500 zl z breakdown cover na europe. Cały czas miałem angielskie auto ale to ubezpieczenie poprostu "zabija"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ubezpieczenie poprostu "zabija"

 

koszty lawety i mandatu oraz odbiór auta w Dover też może zabić ale powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszty lawety i mandatu oraz odbiór auta w Dover też może zabić ale powodzenia ;)

 

 

 

Jakie mandaty ? jaka laweta ??

Osobiscie znam kolege ktory jest w UK 7 lat, od 6,5 roku jeździ polskim autem, mieszkal obok posterunku policji przez 4 lata a policja zatrzymała go tylko raz bo przekroczyl predkość i to wszystko....

Ja jeżdze od roku pl autem i nie ma problemu, z tego co wiem to auto musi raz na 6 miesiecy opuscic granice UK.

A nawet tak jak Ty mowisz jakies koszty lawety napewno nie bedzie az tak duży jak ubezpieczenie w uk ! ( ja mialem mercedesa 3.0 diesel to za ubezpieczenie tego auta w uk zaplacił bym ponad 1500f + road tax za rok !! )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany na forum wiele razy jak byś czytał to byś wiedział że po przyjeździe masz tylko 6 mies na przerejestrowanie auta na tablice uk

i żadne powroty do polski na urlop nic nie pomogą bo to nie chodzi o auto tylko o twoją osobę policja sprawdza po NIN jak długo przebywasz na wyspach jeżeli jesteś dłużej niż 6 mies konfiskują auto i to jest fakt!! widziany wiele razy auto na lawete i odbiór w Dover po okazaniu biletu w jedną stronę.

To że sporo aut jeździ to inna sprawa każdy jeździ na własne ryzyko jednych złapią drugich nie tak jak mówisz kolega ma szczęście bo jeździ już kilka lat kiedyś się nie czepiali teraz coraz bardziej bo tracą kase za TAX i insurance.

 

polecam gogle poszukaj poczytaj

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/20605/Oblawa-na-polskie-auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat poruszany na forum wiele razy jak byś czytał to byś wiedział że po przyjeździe masz tylko 6 mies na przerejestrowanie auta na tablice uk

i żadne powroty do polski na urlop nic nie pomogą bo to nie chodzi o auto tylko o twoją osobę policja sprawdza po NIN jak długo przebywasz na wyspach jeżeli jesteś dłużej niż 6 mies konfiskują auto i to jest fakt!! widziany wiele razy auto na lawete i odbiór w Dover po okazaniu biletu w jedną stronę.

To że sporo aut jeździ to inna sprawa każdy jeździ na własne ryzyko jednych złapią drugich nie tak jak mówisz kolega ma szczęście bo jeździ już kilka lat kiedyś się nie czepiali teraz coraz bardziej bo tracą kase za TAX i insurance.

 

polecam gogle poszukaj poczytaj

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/20605/Oblawa-na-polskie-auta

 

 

Forum nie czytalem całego bo jestem tu dopiero kilka dni...

jesli chodzi o moja osobe to nie moge mi zabrać auta... po 6 miesiacach jade na urlop i wracam ponowie i kto mi udowodni ze auto bylo wcześniej w uk ??? juz ten temat przerabiałem i kilka razy ze znajomymi i na forach. bez problemu mozna jeździć w UK na polskich numerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum nie czytalem całego bo jestem tu dopiero kilka dni...

jesli chodzi o moja osobe to nie moge mi zabrać auta... po 6 miesiacach jade na urlop i wracam ponowie i kto mi udowodni ze auto bylo wcześniej w uk ??? juz ten temat przerabiałem i kilka razy ze znajomymi i na forach. bez problemu mozna jeździć w UK na polskich numerach.

 

nie chce cie urazić ale ty jesteś taki głupi czy takiego udajesz pisząc kto mi udowodni.....

 

bo jak czytam takie teksty to :wmorde

 

Ja panowie także mieszkam w UK (Stoke on Trent), proponuje PL auto i PL ubezpieczenie - ja płace 500 zl z breakdown cover na europe. Cały czas miałem angielskie auto ale to ubezpieczenie poprostu "zabija"

 

to może zacznij z podatku tez sie rozliczac w polsce co? albo wróć tam skoro tam tak tanio!

 

jak sie jezdzi normalnie , nie szalej, wypadków nie powoduje i punktów nie łapie to ubezpieczenie tez nie jest złe , normalnych traktują normalnie

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ubezpieczyłem samochód w Polskiej firmie z Londynu zdam relacje w połowie polisy czy jestem zadowolony cenę dali mi niezłą wiec podpisałem z nimi umowę...

http://polplan.co.uk/

Nie reklamuje tylko pisze to jako taką ciekawostkę jak by ktoś przez telefon po polsku chciał pogadać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności