Skocz do zawartości
sawka

brak świateł cofania

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz jakos pokazac jak to zrobiles?? bardzo ciekawe i u mnie tez taki przypadek jest a calego czujnika nie usmiecha mi sie brac ze sklepu

To skocz na złom :D A swoją drogą to jest tanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz jakos pokazac jak to zrobiles?? bardzo ciekawe i u mnie tez taki przypadek jest a calego czujnika nie usmiecha mi sie brac ze sklepu

no u mnie był podobny problem i po prostu był przerdzewiały pin od kostki i niebyło tyyku trochę kombinacji z ciekiem drucikiem i klejem przewodzącym i teraz działa
u mnie czujnik był dobry,ale brakowało tego bolca który jak włącza się wsteczny to bolec w tej kopułce się przesuwa i po przez naciśnięcie na czujnik załącza światła cofania i o ten bolec mi chodziło a nie jakieś drutowanie czujnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam wszędzie i nie mogę znaleźć informacji skąd tzn. z której wiązki wychodzi przewód do czujnika cofania w skrzyni w Passacie B4 1996r. VR6. Czujnik mam ale nie ma nigdzie ani wtyczki ani przewodu który mógłby być od włączania świateł cofania. Proszę o odpowiedź kogoś kto ma B4 VR6. Pozdrawiam

 

 

I właśnie przy wiązkach od rozrusznika itd nie ma tych kabli! Chyba że są ucięte gdzieś dalej albo nie wiem o co może chodzić. W moim drugim pasku B3 VR6 te przewody są przy wiązce obok rozrusznika!

Edytowane przez Chemiczny Ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o odpowiedź kogoś kto ma B4 VR6.

pewnie się nie doczekasz... :P

a tak na serio to szukaj w tej wiązce co idą przewody do rozrusznika, altka.. tam powinny być i przewody od i do czujnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze światłem wstecznym w pasacie żarówki sprawne bezpieczniki przewody czujnik nowy a nadal nie swieci proszęo pomoc zaznacze ze przed zamontowaniem nowego czujnika sprawdziłem czy działa i jak nacisnołem ten bolczyk który z niego wystaje to swiatła sie włanczają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat, jest już, stary, jednak może ktoś pomoże, mam Passata B6 2009, od kilku miesięcy mam problem ze wstecznym, myślałem, że to czujnik, wymieniłem na nowy, ale to nic nie dało, wsteczne światło działa według własnego uznania, działa kiedy chce i jak chce, czasami dwa tygodnie jest wszystko OK, a jak mu coś odbije to zaświeci się na chwilę i gaśnie albo nie zaświeci się wcale, zero błędów, nigdzie nie ma żadnych błędów. Problem jest taki, że jak wsteczne światło nie działa prawidłowo to i system parkowania nie działa, raz tylko zdarzyło się, podczas sprawdzania nie działało światło na krótko bez czujnika, myślałem że to kable ale kable całe obwód się zamyka, nie wiem czy jeszcze coś jest po drodze. Jeżeli ktoś miał taki problem, wdzięczny będę za wskazówki i pomoc.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności