Skocz do zawartości
sawka

brak świateł cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! nie mam świateł cofania wydaje mi się że poszedł czujnik pod skrzynią bo do lamp nie dochodzi prąd pomoże ktoś jak rozwiązać ten problem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomoże ktoś jak rozwiązać ten problem!!!!!!!!!!!!!!

 

wyszukiwarka :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak otworzysz maske to po prawej stronie silnika masz skrzynie i na niej taka kopulke czarna? cos na podobe jak z ten z aukcji

 

http://allegro.pl/czujnik-wstecznego-audi-a3-cordoba-leon-golf-iii-i1298661212.html

jesli to on padl to w tym momencie wogole nie masz swiatel wstecznego, a lubi on padac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też przestało mi świecić światło wstecznego.

Spróbuj najpierw kolego rozebrać ten element i przeczyścić wszystko co się uda. Dodatkowo psiknij WD40.

Ja tak robiłem i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał o bezpieczniku ;) rozumiem, że to już sprawdzone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90%rowniez stawiam na bezpiecznik mialem tak u siebie.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie napisał o bezpieczniku rozumiem, że to już sprawdzone

no bo takich rzeczy to się nie powinno pisać ;) to oczywiste że jak coś z elektryki nie działa to trzeba przelecieć bezpieczniki. przynajmniej dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej dla mnie...
No właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem, jednak u mnie światło włączało się i wyłączało. rownież jak kolega psiknąłem wd i do tej pory już 4 miesiąc działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawiał na czujnik ostatnio u mnie tez poszedł i po wizycie w sklepie i na kanale problem rozwiazany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wizycie w sklepie i na kanale problem rozwiazany

po co Ci kanał do wymiany czujnika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . W moim przypadku był wyrobiony bolec w tej kopułce. Wykręć 2 śrubki i wyciągnij kopułkę, popchnij ten bolec w środku i jeżeli Ci się zapalą światła to znalazłeś usterkę. Pozdrawiam - Józek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku był wyrobiony bolec w tej kopułce.
jak kupiłem B3 to też nie miałem świateł cofania,rozebrałem tą kopułkę i się okazało,że wogóle tego bolca nie ma,wstawiłem kawałek druta na wymiar,nasmarowałem i śmigało tak 4 lata bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kupiłem B3 to też nie miałem świateł cofania,rozebrałem tą kopułkę i się okazało,że wogóle tego bolca nie ma,wstawiłem kawałek druta na wymiar,nasmarowałem i śmigało tak 4 lata bez problemu

 

mozesz jakos pokazac jak to zrobiles?? bardzo ciekawe i u mnie tez taki przypadek jest a calego czujnika nie usmiecha mi sie brac ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie był podobny problem i po prostu był przerdzewiały pin od kostki i niebyło tyyku trochę kombinacji z ciekiem drucikiem i klejem przewodzącym i teraz działa :P

 

mozesz jakos pokazac jak to zrobiles?? bardzo ciekawe i u mnie tez taki przypadek jest a calego czujnika nie usmiecha mi sie brac ze sklepu

 

panie kolego uśmiechnij się do kolegi :) bo może jeszcze mam taki jeden czujniczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności