Skocz do zawartości
user78

Audiosources AS-7608 Gold Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kazik_kazik

Mam pytanie korzystając z Waszych doświadczeń tych co zamontowali takie cuda: czy model V&S Passat B6 Gold Edition sprawdza się bez problemu i czy warto zapłacić za niego? Lepiej kupić w PL czy być może ściągnąć z Chin, bo widziałem, że maja opcje z angielskim menu nawet, a może i polskim? Jak mam tylko parę głośników w samochodzie to będzie wszystko śmigać? mam Passata B6 1.9 z 04/2006. Jakieś dodatkowe kable i przejściówki są potrzebne? czy podpinam i mam co trzeba? ten model nie ma WIFI, a znacie jakieś co mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie korzystając z Waszych doświadczeń tych co zamontowali takie cuda: czy model V&S Passat B6 Gold Edition sprawdza się bez problemu i czy warto zapłacić za niego? Lepiej kupić w PL czy być może ściągnąć z Chin, bo widziałem, że maja opcje z angielskim menu nawet, a może i polskim? Jak mam tylko parę głośników w samochodzie to będzie wszystko śmigać? mam Passata B6 1.9 z 04/2006. Jakieś dodatkowe kable i przejściówki są potrzebne? czy podpinam i mam co trzeba? ten model nie ma WIFI, a znacie jakieś co mają?

 

To moj drugi Chinczyk. Poprzedni spisywał sie super tylko miał WCE4.2 a jak wiadomo nowa automapa nie bedzie supportować tej wersji windowsa.Dlatego tez zakupilem nowe radyjko z windą w wersji 6 - moze znowu na 5 lat wystarczy :D

Osobiscie kupilem u nas kierujac sie warunkami gwarancji - i dobrze zrobilem bo pomimo wymiany tasmy czytnik dalej nie widzi kart...

Radia z WiFi to te co maja w sobie Androida... Gdzieś na forach doczytałem że to na razie porażka, ale z drugiej strony zalezy kto co lubi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę o pomoc z wgraniem AutoMapy. Zakupiłem kartę 64GB wgrałem na na AutoMapę ustawiam ścieżkę. Program się wczytuje a z mapą wyskakuje błąd że jest źle zarejestrowana. Co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas instalacji prawdopodobnie trzeba odznaczyć "rejestruj" - tak przynajmniej robię przy nawigacjach "pod szybę"

 

chyba że masz oryginalne oprogramowanie to już inna bajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sam program jest jakiś lipny. Może spróbuj ściągnąć jakąś inną wersje lub z innego źródła. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzyj patchera 3.2 sprawe ci załatwi

może sam program jest jakiś lipny. Może spróbuj ściągnąć jakąś inną wersje lub z innego źródła. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, zainstalowałem automapę (oryginał) wybierając opcję WinCE5.0, 6.0. Niestety po włożeniu karty do radia automapa wywalała błędy.

Po przeinstalowaniu do wersji na Win4.2 działa :ocochodzi

Też tak mieliście?

Oznacza to ni mniej ni więcej ze Win 6.o to tylko w opisach sprzedających...

Mam zamiar to reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ResInfo, jednak mam Win 6.o. Problem jest zatem po stronie Automapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno nie było mnie na forum. Widzę że przez ten czas przybyło użytkowników tego radia.

Mam pytanie odnośnie samego tunera radiowego.

Do tej pory radio użytkowałem w rejonie Warszawy ,miałem zaprogramowane stacje wszystko było OK.Jednakże podczas wakacji gdy ruszyłem w Polskę ,okazuje się że RDS nie działa tak jak powinien,tzn. nie przeszukuje pasma w poszukiwaniu tej samej stacji na innej częstotliwości. Dodatkowo nie działa automatyczna wyszukiwanie stacji .Po wciśnięciu szukaj(przycisk z lupą)przeszukuje całe pasmo zatrzymując się na stacjach na ułamki sekund i leci dalej do miejsca startu.Stacje radiowe muszę wyszukiwać ręcznie.

Czy ktoś zna taki przypadek, a może ja robię coś nie tak.Nadmieniam że RDS jest załączony ,komunikaty rds są wyświetlane.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - mam tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wciśnięciu szukaj(przycisk z lupą)przeszukuje całe pasmo zatrzymując się na stacjach na ułamki sekund i leci dalej do miejsca startu

po znalezieniu stacji radio zatrzymuje się na kilka sekund, jak stacja ci odpowiada naciśnij lupę ponownie.

okazuje się że RDS nie działa tak jak powinien,tzn. nie przeszukuje pasma w poszukiwaniu tej samej stacji na innej częstotliwości.

musisz rozwinąć przyciski na dole i włączyć funkcję TA chyba tak się ona nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam kłopot a radiem tej firmy, mianowicie mam model AS-7608 (z tytułu wątku) w mojej B6, ale mam problem z ustawieniami radia, w menu głównym, w prawym górnym rogu jest ikona ustawień, wchodzę tam, ale są tylko pierdoły same. Wiem ze strony producenta oraz z tego wątku, że można ustawić i kolr podświetlenia i komunikację CAN i wiele innych rzeczy, ale ja nie potrafię tego znaleźć. Napisałem do tej firmy i odpisali mi, że do uruchomienia tych ustawień potrzebny jest pilot, następnie wchodzi się w tryb Aux-in i wówczas na pilocie wyciska się 123457 i niby się powinny ustawienia pokazać, ale się nie pokazują u mnie!

 

Pomoże ktoś?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

są dwie możliwości wejścia w ustawienia can, jedną opisałeś dotyczy to starszego softu, a do nowszych, w trybie tuner ustawiasz głośność na 02 lub 03 (nie pamiętam dokładnie) i przytrzymujesz w lewym górnym rogu ekranu domek. Co do słabego odbioru radia o które pytałeś na PW u mnie działa spoko. Musisz zastosować separator antenowy który miałeś w zestawie z radiem albo po prostu dokupić gdzieś taki i podłączyć. Radio fabryczne zasila wzmacniacz antenowy podając prąd na przewód antenowy. to radio nie ma takiej opcji dlatego musisz zastosować separator antenowy. Tak jest w b5 w b6 podejrzewam że jest też tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Ostatnio miałem trochę czasu na szperanie w necie i zabawę radiem i doszedłem że automatyczne skanowanie i zapisywanie stacji radiowych uzyskuje się poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku PS/AS (na dolnym pasku wyświetlacza). Natomiast wyszukiwanie najsilniejszej częstotliwości tej samej stacji poprzez naciśnięcie przycisku AF. Niestety tego drugiego na razie nie mogę sprawdzić bo wymaga to zmiany regionu w którym się znajduję, a na razie nigdzie się nie wybieram.

Czy ktoś potwierdza z praktyki takie działanie tych funkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakiś sprawdzony separator antenowy? Kupiłem dwa na alledrogo i żaden z nich nie spełnia oczekiwań (szumy). Ten oryginalny który przyszedł z radiem też nie popisał się jakością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sprawdź antenę, z poprzednim fabrycznym radiem było oki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może sprawdź antenę, z poprzednim fabrycznym radiem było oki??

 

Na fabrycznym jest wszystko oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem sprzet podany w linku i w temacie. Sprzet ma kilka bledow.

1. Gałka prawa działa odwrotnie (krecenie na + dziala jak krecenie na - i na odwrot)

2. Ikona w radiu od funkcji TP nachodzi na cyfre 1 od zapamietanej pierwszej stacji

3. Radio nie obsluguje ID TAG w plikach mp3 co utrudnia korzystanie z muzyki. Nie wyswietla sie nazwa wykonawcy ani piosenki tylko ok 10 znakow nazyw pliku mp3 wiec znamy np tylko poczatek wykonawcy a tytulu piosenki juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fabrycznym jest wszystko oki.

tu nie ma różnicy czy separator sprawdzony czy nie, jeżeli jest sprawny, czyli wysyła napiecie 12v w stronę anteny (wzmacniacza w niej umieszczonego) to powinno być oki, w opcjach radia jest jeszcze możliwość przestawienia fal, ja mam kilka opcji jak pamiętam: chiny, usa, europa i jeszcze jakieś. Ja mam na europa i jest oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności