Skocz do zawartości
user78

Audiosources AS-7608 Gold Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda że oryginał tylko cena duża spokojnie za 1500 zł można wychaczyć ja swojego rns-a 510 wylicytowałem za 1200 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z tym gościem,

pytałem go o ew. wymiane mojego MFD2 DVD wersja C na RNS 510 wersja C

 

to powiedział ze za moją MFD da mi 500-700 zł

 

wiec mu odpisałem ze go chyba porąbało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze za moją MFD da mi 500-700 zł

 

wiec mu odpisałem ze go chyba porąbało

weź to pod uwagę że to nie jest nowy sprzęt wychodziły w 2005 roku a RNS 510 jak by na to nie patrzeć to już jest sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale 700 zł za MFD 2 DVD ?

 

moja jest w stanie idealnym, żadnej ryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja jest w stanie idealnym, żadnej ryski

to że jest w idealnym stanie to nie oznacza że ktoś Ci za nią da tyle co za RNS 510 :] ja dałem za swoja 2 lata temu 330 funtów dziś jest na aukcji i na razie kosztuje 200 funtów więc cena zbliżona do Twojej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chciał bym odświeżyć temat bo mam lekki problem... mam zamiennik navi RNS 510 tylko że mam problem z anteną, chodzi o to że podpinam 2 VW anteny do anteny co dostałem z navi i jest jeszcze kabelek taki niebieski z końcówką jak by trzeba było go gdzieś przypiąć ale nie wiem gdzie, 2 jak odpalam auta i navi to radio szuka fal... i tak za każdym razem, jak jadę to fala non stop ucieka jakieś pomysły ? nie wiem może kupić lepszą antenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest takie z kółeczkiem do przykrecenia śrubką ?

jezeli tak to jest masa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieska to najprawdopodobniej antena GPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie jest takie z kółeczkiem do przykrecenia śrubką ?

jezeli tak to jest masa

nie nie, to jest ewidentnie żeby do czegoś to przyczepić. ja myślę że to + jest..

 

 

niebieska to najprawdopodobniej antena GPS

nie, antena GPS od zamiennika jest inna, inna końcówka jest.

to jest coś takiego jak to, jest niebieski kabelek i końcówka taka jak moja

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-VW-08-on-DUAL-Fakra-Antenna-Aerial-Adaptor-/250583518756?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3a57f10e24#ht_2104wt_1270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie, to jest ewidentnie żeby do czegoś to przyczepić. ja myślę że to + jest..

 

 

 

nie, antena GPS od zamiennika jest inna, inna końcówka jest.

to jest coś takiego jak to, jest niebieski kabelek i końcówka taka jak moja

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-VW-08-on-DUAL-Fakra-Antenna-Aerial-Adaptor-/250583518756?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3a57f10e24#ht_2104wt_1270

 

Jeśli jeszcz tego nie rozszyfrowałeś to ten niebieski kabelek służy do zasilania separatora anteny i trzeba go podpiąć dol kabelka zasilającego antenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jeszcz tego nie rozszyfrowałeś to ten niebieski kabelek służy do zasilania separatora anteny i trzeba go podpiąć dol kabelka zasilającego antenę.

problem już ogarnięty :) tak jak piszesz musi mieć zasilanie i tak właśnie zrobiłem że podpiąłem go pod wolny kabel który daje + i wszystko śmiga elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem już ogarnięty :) tak jak piszesz musi mieć zasilanie i tak właśnie zrobiłem że podpiąłem go pod wolny kabel który daje + i wszystko śmiga elegancko :)

 

Jaki masz ten zamiennik rns 510, bo ja jestem na etapie testowania AS 7608 (jak w tytule wątku)(zakupiony w zeszłym tygodniu) i narazie wypada całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz ten zamiennik rns 510, bo ja jestem na etapie testowania AS 7608 (jak w tytule wątku)(zakupiony w zeszłym tygodniu) i narazie wypada całkiem nieźle.

ja mam satke marki ETO i testy przebiegły dobrze że została ze mną na stałe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że może masz to samo co ja i trochę podzielisz się opinią.:smutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero dokopałem się do Twojego linka( http://www.ebay.co.uk/itm/ETO-VW-Jetta-Passat-...) i widzę że to praktycznie taka sama navi jak Audiosources AS-7608 Gold Edition, Jeśli tak to miałbym pytanko odnośnie obsługi softu.

Edytowane przez tomek96a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście to samo i ten sam soft. obsługa softa ? mhm jeżeli chodzi o jakieś problemy to nie miałem z nim żadnych problemów, bardzo łatwy i dość szybki soft, fajnie wszystko działa, ekran dotykowy też, jedynym minusem jest to że jak jest pełne słońce to nic nie widać trzeba się poskręcać żeby coś zobaczyć, ale taki problem to nie problem jak dla mnie, zestaw głośno mówiący działa elegancko, a jak jeszcze się mikro w dobre miejsce da to już jak ori, zestaw audio to samo, wydaje mi się że nawet lepiej sobie cyka niż na MFD2 :)

 

---------- Dodano o 21:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:30 ----------

 

aha, co do mapy to mogła by być troszeczkę bardziej dopracowana bo nie jest szczegółowa jak VW :) ale przecież wgranie innej to już nie jest problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wyświetlanie aktualnego czasu u góry ekranu. W menu ustawień jest ustawianie aktualnej godziny ,ale potem po zatwierdzeniu jej nie pokazuje .Cy u ciebie też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie coś widziałem takiego w menu i też się zastanawiałem i też w sumie tego nie mam... mhm zaraz jadę do miasta więc będę miał trochę czasu żeby zobaczyć na to, to napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc w sumie jak mówiłem że się pobawię to się pobawiłem i wchodziłem w opcję ale nic nie znalazłem takiego a wiem że coś takiego było, ale zaraz napisze wiadomość do kitajca co od niego kpiłem navkę i zapytam się go gdzie i jak się to ustawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności