Skocz do zawartości
user78

Audiosources AS-7608 Gold Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do swojego sprzedawcy.On z kolei kontaktowałsię ze swoim przedstawicielem handlowym firmy Audiosources i uzyskał jak sam przyznaje bezsensowną odpowiedź mianowicie: ,,Firma Audiosources zrezygnowała z wyświetlania zegara na ekranie ponieważ w passatach jest już zegarek na wyświetlaczu kierowcy":ocochodzi .Dla mnie bez sensu. Po co więc zostawili ustawianie czasu w menu ustawień?A swoją drogą to zegarek na wyświetlaczu kierowcy jest jak sama nazwa wskazuje tylko dla kierowcy ,bo pasażerowie go nie widzą.:/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pisałem też do swojego kitajca na temat tego zegarka i jeszcze mi nie odp... widziałem właśnie w innych modelach że ten zegarek mają więc i ten powinien mieć, a tak poza tym mam pytanko jak odpalasz auto wariują Ci stacje od radia ? tzn przeskakuje z fali na fale jak by nie były zapisane i jak by cały czas ich szukało a po paru sekundach znajduje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby w momencie rozruchu gubiło pamięć. Nie u mnie nic takiego się nie dzieje. W momencie rozruchu standardowo się wyłącza i po uruchomieniu silnika wraca do poprzedniego stanu, niezależnie czy jest na radiu ,CD,TV czy SD.Wraca do tej samej stacji czy utworu.

Wcześniej napisałeś że niebieski kabelek separatora podłączyłeś do wolnego +, może nie jest wszystko jedno jaki to ,,wolny +". Kabel do zasilania anteny wychodzący z radia powinien być z reguły opisany:POWER ANTENA. Sprawdź może to ma wpływ, chociaż do końca nie jestem pewien, bo separator mało chyba ma wspólnego z pamięcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem właśnie co jest... ale odpisał mi kitajec i powiedział że ten zegarek mają tylko inne wersie... :/ powiedz mi jaka masz mapę ? wgrywałeś inna może czy masz tą od nowości jaką miałeś ? i jeszcze jedno masz podłączoną antenę TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem to chodzi o soft ,który u nas jest nowszy niby poprawiony,tylko szkoda że przy okazji zubożony.Używam AutoMapy. W tej chwili 6.10 którą dostałem od sprzedawcy ,na pewno jest okrojona bo jest na 2-wu gigowej SD, ale testowałem też swoją pełną wersję 6.9 i śmiga bez problemu.Innych jeszcze nie testowałem. Co do anteny tv to mam dwie anteny CABLEATECH model ANT0525 Wydaje mi się że chyba najlepsze na rynku, spięte sumatorem antenowym.Antena która jest w zestawie nadaje się na plaster.TV oczywiście DIGITAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też właśnie mam 2gb i mapa IGO, ale jest strasznie nie dokładna ale właśnie kolega ma mi nagrać mapę tylko że na 8gb prawdopodobnie więc zobaczę jaka będzie, no właśnie też będę musiał kupić antenę i zobaczyć jak to ściąga, to jakie kanały odbiera Ci w Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do AM wystarczy 4 giga. I go nie ty pierwszy stwierdzasz że jest do kitu. Radio mam dopiero jakieś dwa tygodnie i w Polskę jeszcze nie zdążyłem ruszyć. Mieszkam 35 km od Warszawy i tu raczej płynnie sobie nie pooglądam ale 10 km bliżej mam 18 kanałów.Oczywiście do idealnego odbioru należałoby się zatrzymać ,ale po to żeby ten sygnał był jak najlepszy ,są dwie anteny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn masz 2 anteny tego samego modelu ? bo u mnie w tyle radia jest jedno wyjście na TV i 2 wyjścia na DVB ? czy jakoś tak, to pod co Ty masz podpiętą tą antenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej mam dwie anteny tej samej firmy podłączone do sumatora antenowego a ten z kolei podłączony do wejścia antenowego DVBT. Mam tylko jedno wejście DVBT. Z tego co piszesz to u Ciebie jest podwójny tuner DVBT(dwa wejścia DVBT) więc nie musisz stosować sumatora, ale muszę cie zmartwić. Najprawdopodobniej masz MPEG-2, bo z MPEG-4 te radia mają tylko pojedynczy tuner.(jedno wejście antenowe DVBT)(Przynajmniej tak informował mnie mój sprzedawca ,bo też chciałem kupić z podwójnym tunerem.Być może masz także tuner analogowy skoro masz wejście TV.Po prostu musisz popodpinać antenę pod te wejścia i sprawdzić.

 

---------- Dodano o 21:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:49 ----------

 

Najlepiej sprawdzić w takim miejscu gdzie wiesz na pewno że jest dość silny sygnał antenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Chciałbym się zapytac czy nie wie ktoś gdzie można spóbowac naprawic to cudo. Zakupilem w zeszlym roku (AS7608 Gold Edition) pochodził może 3 miesiące po czym ekran zaczął sie wylaczac. Pewnego razu ekran sie juz nie zalaczyl i tyle. Dodam ze radio dziala gra spiewa reaguje na dotyk natomiast nic nie wyswietla. Probowalem usyskac informacje od sprzedawcy na temat naprawy albo gwarancji ale wielka ****. Zadnej odpoiwedzi. Jak znacie jakis serwis albo jak naprawic bede dzwieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tym serwisem to ciężko, ale zapytaj sprzedawcę z allegro Artax lub arekfabio. Oni prowadzą naprawy gwarancyjne więc mają chyba jakieś części do tego sprzętu. W ostateczności wysyłają do chin. Ja kupiłem też ostatnio od arka powołaj się na mnie (Tomek z Białegostoku). To może kogoś poleci do naprawy jak sam nie ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego. Zaraz ich odszukam i wyskrobie jakas wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś/jutro będę montował swoją. Podobno wer.5 juz bez pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamontowałem jakiś czas temu, wrzucę fotki, nowsze są w srebrnej obudowie nie złotej. Ale pilot powinna mieć nie ustawisz wszystkiego z panela. np. zmiana podświetlenia

IMG_0732.jpg

IMG_0739.jpg

IMG_0740.jpg

P10909977.jpg

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już zamontowałem jakiś czas temu, wrzucę fotki, nowsze są w srebrnej obudowie nie złotej. Ale pilot powinna mieć nie ustawisz wszystkiego z panela. np. zmiana podświetlenia

 

Mam w złotej obudowie, a podświetlenie ustawia się (w moim) z pozycji menu. Wieczorkiem wrzucę fotki.

PS

Jaki trzeba zrobić myk, żeby zmusić automapę (orginał) do działania? Domyślnie mam w radiu ścieżkę SDMMC\NaviOne.exe i nie mogę tego zmienić... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj zmienić nazwę pliku wykonywalnego Automapy(wygląda chyba tak: Am.exe lub podobnie) na NaviOne.exe

Oczywiście wcześniej zrób sobie kopię bezpieczeństwa i na tej kopii baw się.

A nie ma możliwości wskazania mu ścieżki dostępu do Automapy, bo zakładam, że kartę SD włożyłeś do właściwego gniazda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A spróbuj zmienić nazwę pliku wykonywalnego Automapy(wygląda chyba tak: Am.exe lub podobnie) na NaviOne.exe

Oczywiście wcześniej zrób sobie kopię bezpieczeństwa i na tej kopii baw się.

Robiłem tak i niestety nic...

A nie ma możliwości wskazania mu ścieżki dostępu do Automapy, bo zakładam, że kartę SD włożyłeś do właściwego gniazda?

Niby jest taka możliwość, tylko nie widze karty SD - moze czytnik jest uwalony :ocochodzi

Poniżej kilka fotek

image003.jpg

image001.jpg

image002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na mniejszej karcie, u mnie nie czytało 4gb i 32gb na 2gb wgrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spróbuj na mniejszej karcie, u mnie nie czytało 4gb i 32gb na 2gb wgrałem

 

Sprawdziłem na 2GB, tyż nic :) Muszę sprawdzić czy sie przypadkiem czytnik nie odłączył. Po wejsciu w Navi/ System przy karcie SD pokazuje O... Wieczorem dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zapewne tłumaczą wszystko....

Ten co składał radio nie przyuważył przeciętej taśmy transmisyjnej. Przy okazji dowiedziałem się dla czego port USB na przednim panelu nie chciał "gadać" - bo nie był podłączony...

No ale nic, czasem nie wystarczy kupić, żeby mieć dobrze trzeba popracować :D

 

image004.jpg

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności