Skocz do zawartości
Gość djzygiel

Kasowanie Inspekcji Serwisowej

Rekomendowane odpowiedzi

jest takze napisa "service" bez zadnego "dodatku" czy ilosci km. wystapil tak o z powodu bledu komputera, go takze mozna wykasowac w wyzej podany sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest takze napisa "service" bez zadnego "dodatku" czy ilosci km. wystapil tak o z powodu bledu komputera, go takze mozna wykasowac w wyzej podany sposob.

To jest pytanie czy stwierdzenie? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej podany sposób działa w 100% w moim B5 z 99r bez kompa. Napis serwice zniknął;]

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie skasować mozna tylko kompem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy ktoś wie w którym bloku można sprawdzić ile zostało do następnego serwisu olejowego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś moze mi przetłumaczyc taki komunikat eseguire 1l service wyswietla mi sie na internetowym slowniku wyszlo 1l wykonywać usług , a skasowanie to tak jak wyzej piliście?tymi dwoma przyciskami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś moze mi przetłumaczyc taki komunikat eseguire 1l service wyswietla mi sie na internetowym slowniku wyszlo 1l wykonywać usług , a skasowanie to tak jak wyzej piliście?tymi dwoma przyciskami
kasowanie j/w a jaki masz język ustawiony bo rozumiem że to komunikat z FIS-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochod pochodzi z Włoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś moze mi przetłumaczyc taki komunikat eseguire 1l service wyswietla mi sie na internetowym slowniku wyszlo 1l wykonywać usług , a skasowanie to tak jak wyzej piliście?tymi dwoma przyciskami

Pobież sobie instrukcję z tego posta =>http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=733481&postcount=91

i wykasuj wg opisu "inspekcja serwisowa INSP", jeśli pokaże się service OIL to tak jak jest opisane w "inspekcja serwisowa OEL"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy należy co roku profilaktycznie podłączać pod kompa czy tylko jak jest jakis problem z elektryka? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czy należy co roku profilaktycznie podłączać pod kompa czy tylko jak jest jakis problem z elektryka? pozdrawiam
tylko jak jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jak jest problem

Co oczywiście nie oznacza,że jeśli dysponujesz sprzętem,nie możesz sobie podłączyć profilaktycznie w celu sprawdzenia błędów.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przydało się.Komunikat znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za chwile okaże się czy zadałem głupie pytanie. mam passata b5 z grudnia 97 nie posiadam fis i czy wtedy tez wyświetli się komunikat service oil? mam go od pol roku z Niemiec od razu po ściągnięciu zalałem nowy olej i inne płyny wiec nie wiem czy coś takiego by mi się wyświetliło czy nie po przejechaniu danej liczby km na starym oleju

Edytowane przez stefanj23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wtedy tez wyświetli się komunikat service oil?

 

Tak - przy uruchomieniu (przekręceniu stacyjki pod przebiegiem całkowitym w miejscu przebiegu dziennego)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a jakie jeszcze komunikaty mogą się pokazywać? a wiesz może w którym miejscu po podłączeniu do vagu można zmieć ilość przejechanych kilometrów do wymiany oleju. bo nie wiem czy mam 15 tyś czy więcej czy mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie jeszcze komunikaty mogą się pokazywać?

 

W naszych rocznikach passata to i tak wypas (service oil) :D

 

można zmieć ilość przejechanych kilometrów do wymiany oleju

 

Szczerze - nie pamiętam ponieważ nie zwracam na to uwagi. Jeżeli wyskoczy mi "service oil" to kasuję to przyciskami w zegarach i jadę dalej. Nigdy nie mam lapka gdy zmieniam olej i dlatego zazwyczaj mam wcześniej komunikat niż jest potrzeba zmiany oleju. (zmieniam olej raz na rok ze względu na przebieg :D)

 

Pozdrawiam

 

EDIT

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23185&highlight=kasowanie+inspekcji -tu coś więcej piszą :kumple

Edytowane przez kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W naszych rocznikach passata to i tak wypas (service oil) :D

 

 

 

Szczerze - nie pamiętam ponieważ nie zwracam na to uwagi. Jeżeli wyskoczy mi "service oil" to kasuję to przyciskami w zegarach i jadę dalej. Nigdy nie mam lapka gdy zmieniam olej i dlatego zazwyczaj mam wcześniej komunikat niż jest potrzeba zmiany oleju. (zmieniam olej raz na rok ze względu na przebieg :D)

 

Pozdrawiam

 

EDIT

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23185&highlight=kasowanie+inspekcji -tu coś więcej piszą :kumple

 

ok dzieki za informacje

 

skoro wypas to poczekam i zobacze:)

 

jutro jadę do znajomego do warsztatu to wezmę od niego kompa i sobie do vaga podepnę i poszukam czy z poziomu kompa można pozmieniać

jak znajdę coś ciekawego to napisze

 

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

 

 

coś mi nie wyszło z cytowaniem, na drugi raz się poprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy z poziomu kompa można pozmieniać

jak znajdę coś ciekawego to napisze

 

Znajdziesz tylko ja nie pamiętam gdzie :D - na forum pewnie pisze gdzie, ale ja zawsze na czuja jadę :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności