Skocz do zawartości
Gość djzygiel

Kasowanie Inspekcji Serwisowej

Rekomendowane odpowiedzi

Paska mam 15miesięcy, ja nie kręciłem :D

Ściągne kleme po pracy, może pomoże... Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czytam i czytam wasze posty i jakoś nie mogę skasować tej inspekcji , ale to nie jest taki problem bo po wymianie sama zgasła ,ale i tak musiał bym ja skasować i wprowadzić poprawki bo zalałem olejem który wymienia sie po 2000 tysiach a wcześniej był po 1500 stu , Mam Passata b5 z 2004 wszystko było by ok ale za czorta nie da sie zrobic tej kasacji z tych waszych instrukcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czytam i czytam wasze posty i jakoś nie mogę skasować tej inspekcji , ale to nie jest taki problem bo po wymianie sama zgasła ,ale i tak musiał bym ja skasować i wprowadzić poprawki bo zalałem olejem który wymienia sie po 2000 tysiach a wcześniej był po 1500 stu , Mam Passata b5 z 2004 wszystko było by ok ale za czorta nie da sie zrobic tej kasacji z tych waszych instrukcji .

Chcesz skasować inspekcję ale nie pojawia Ci się komunikat o inspekcji na liczniku?

Jeśli tak, to chyba tylko VAG potrafi takie coś, napisałem chyba, bo sam nie przetestowałem jeszcze tego i nie mam pewności czy da się wyzerować wskazanie przeglądu jeśli olej był wymieniony przedwcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie pokazuje mi nic na liczniku , wiec raczej nie da się tego zrobić samemu szkoda , dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam pewności czy da się wyzerować wskazanie przeglądu jeśli olej był wymieniony przedwcześnie.

Da się. Robisz normalną procedurę kasowania i wtedy wyświetla po kolei Servis INSP i potem OIL.

 

Samael - jeśli nie możesz wywołać tej procedury w liczniku, tzn, ze robisz coś nie tak, jak jest to opisane :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kasowanie inspekcji serwisowych odbywa się następująco:

 

1. Wyłączyć zapłon

2. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,

3. Włączyć zapłon,

4. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia się słowo "service",

5. Na centralnym wyświetlaczu pojawia się komunikat "SERVICE NOW",

6. Zwolnić przycisk X,

7. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania,

8. Wyłączyć zapłon.

 

 

Przycisk X to prawy przycisk na liczniku

Przycisk Y to lewy przycisk na liczniku

 

 

HHA

dziękuję za pomoc inspekcja skasowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy ponieważ żaden z opisanych wyżej sposobów nie poradził sobie z usinięciem inspekcji. Wczesniej miałem olejową więc zeszła bez problemów a teraz pojawił się komunikat service insp. i nie chce się usunąć w żaden sposób. Próbowałem już nawet metody z odpalaniem silnika ale też nie pomogły.

Pozostaje mi chyba tylko podłączenie do VAGa ale jeżeli ktoś ma jeszcze jakaś sugestię to prosiłbym o poradę. Auto rok 99, 1.9tdi 110km

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuje pomocy ponieważ żaden z opisanych wyżej sposobów nie poradził sobie z usinięciem inspekcji. Wczesniej miałem olejową więc zeszła bez problemów a teraz pojawił się komunikat service insp. i nie chce się usunąć w żaden sposób. Próbowałem już nawet metody z odpalaniem silnika ale też nie pomogły.

Pozostaje mi chyba tylko podłączenie do VAGa ale jeżeli ktoś ma jeszcze jakaś sugestię to prosiłbym o poradę. Auto rok 99, 1.9tdi 110km

Pozdrawiam

A widziałeś to =>http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=733481&postcount=91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co dales tez niestety bylo bezuzyteczne. Wczesniej z tego korzystałem usuwajcąc OIL inspection i było wszystko ok ale tej serwisowej nie dało rady. Dzisiaj podłączyłem VAGa i usunąłem. Pytanie do użytkowników polskiego VAGa, czy również macie problemy z połączeniem do niektórych aplikacji (np. elektryka silnika i drzwi) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co dales tez niestety bylo bezuzyteczne. Wczesniej z tego korzystałem usuwajcąc OIL inspection i było wszystko ok ale tej serwisowej nie dało rady. Dzisiaj podłączyłem VAGa i usunąłem. Pytanie do użytkowników polskiego VAGa, czy również macie problemy z połączeniem do niektórych aplikacji (np. elektryka silnika i drzwi) ?

 

a próbowałeś tego:

 

Kasowanie inspekcji serwisowych odbywa się następująco:

 

1. Wyłączyć zapłon

2. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,

3. Włączyć zapłon,

4. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia się słowo "service",

5. Na centralnym wyświetlaczu pojawia się komunikat "SERVICE NOW",

6. Zwolnić przycisk X,

7. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania,

8. Wyłączyć zapłon.

 

 

Przycisk X to prawy przycisk na liczniku

Przycisk Y to lewy przycisk na liczniku

 

ja robiłem to kilka dni temu.działa bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a próbowałeś tego:

 

Kasowanie inspekcji serwisowych odbywa się następująco:

 

1. Wyłączyć zapłon

2. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,

3. Włączyć zapłon,

4. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia się słowo "service",

5. Na centralnym wyświetlaczu pojawia się komunikat "SERVICE NOW",

6. Zwolnić przycisk X,

7. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania,

8. Wyłączyć zapłon.

 

 

Przycisk X to prawy przycisk na liczniku

Przycisk Y to lewy przycisk na liczniku

 

ja robiłem to kilka dni temu.działa bez zarzutu

Ty masz troszke inne autko, to po pierwsze, a po drugie mowa tutaj o komunikacie INSP, ktory nie pokazuje sie w passacie po lifcie. Ja mysle ze w calej procedurze zabraklo tego dodatkowego wcisniecia przycisku X przed obróceniem przycisku Y, ale moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A vag pokazuje ile zostało do następnej inspekcji olejowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów,mam pytanie poniewaz mam paska z 2002 1,9 tdi AWX z polskiego salonu i jest pusty,fis nie dziala bo i manetki nie posiadam,zadne inspekcje nie wyskakuja i pytanie polega na tym czy moge sobie taki komunikat ustawic,chodzi mi o serwis oil z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A vag pokazuje ile zostało do następnej inspekcji olejowej ?
tak pokażę ci to jak wejdziesz w odpowiedni kanał (fo przestawiania ilości km)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów,mam pytanie poniewaz mam paska z 2002 1,9 tdi AWX z polskiego salonu i jest pusty,fis nie dziala bo i manetki nie posiadam,zadne inspekcje nie wyskakuja i pytanie polega na tym czy moge sobie taki komunikat ustawic,chodzi mi o serwis oil z góry dziekuje

mozesz ale zdaje sie tylko ze za pomoca vaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów,mam pytanie poniewaz mam paska z 2002 1,9 tdi AWX z polskiego salonu i jest pusty,fis nie dziala bo i manetki nie posiadam,zadne inspekcje nie wyskakuja i pytanie polega na tym czy moge sobie taki komunikat ustawic,chodzi mi o serwis oil z góry dziekuje

Masz go od nowości i nigdy ci nie wyświetliło,czy go niedawno kupiłeś?Bo powinien ci po przejechaniu ustawionej ilości km,pokazać się service na okienku licznika kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał rogerm Zobacz post

A vag pokazuje ile zostało do następnej inspekcji olejowej ?

tak pokażę ci to jak wejdziesz w odpowiedni kanał (fo przestawiania ilości km)

 

Jaki blok, który kanał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz go od nowości i nigdy ci nie wyświetliło,czy go niedawno kupiłeś?Bo powinien ci po przejechaniu ustawionej ilości km,pokazać się service na okienku licznika kilometrów.
mam go w sumie dwa lata i nic mi sie wczesniej nie wyswietlalo,malo nim jezdze rok od wymiany a mam 10000 zrobione i czas na wymiane a fajnie by bylo jak by cos wyswietlalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam go w sumie dwa lata i nic mi sie wczesniej nie wyswietlalo,malo nim jezdze rok od wymiany a mam 10000 zrobione i czas na wymiane a fajnie by bylo jak by cos wyswietlalo

W Passacie masz wymianę co 15000,także nic dziwnego że ci się nie wyświetla.:dobrzeJeszcze 2000 i powinna ci się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Passacie masz wymianę co 15000,także nic dziwnego że ci się nie wyświetla.:dobrzeJeszcze 2000 i powinna ci się pojawić.
w grudniu minol rok od wymiany,teraz mnie w polsce nie ma,zobacze na wielkanoc jak bede,na sile chyba zrobie z 2,3000 i zobaczymy a na razie dzieki Kolego

 

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

 

W Passacie masz wymianę co 15000,także nic dziwnego że ci się nie wyświetla.:dobrzeJeszcze 2000 i powinna ci się pojawić.
w grudniu minol rok od wymiany,teraz mnie w polsce nie ma,zobacze na wielkanoc jak bede,na sile chyba zrobie z 2,3000 i zobaczymy a na razie dzieki Kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności