Skocz do zawartości
papencjusz

Jaki kupić środkowy tłumik?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z forum proponuje mi zakup http://moto.allegro.pl/tlumik-srodkowy-vw-passat-b3-i1277437541.html jednak przed zakupem wolę spytać, bo różni się od mojego, ja mam taki http://moto.allegro.pl/tlumik-srodkowy-vw-passat-b3-4-1-6-1-8-1-9-tdi-2-0-i1312408088.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie pasowal, poza ksztalem rozni sie wygieciem rur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo różni się od mojego, ja mam taki

I tego się trzymaj, nowe to nowe i jeszcze obejmy dorzucają , a ten drugi ? raczej nie jest z B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo propozycja kolegi to tłumik środkowy do B3 w dieslu, do twojego idzie ten drugi - do diesla też pasuje, ale... w B4 (1Z) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie wiem, bo napisał mi że wyjął go z B3 1.8 ABS. Rozumiem że ostatecznie ne bedzie pasił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies kiedyś czytałem ze takie tanie zamienniki tłumików kiepsko tłumia i daja dosc duzo drgan itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat by nie zakładać nowego :)

Jeśli temat był to sorki ale drugi wieczór wertuje tematy i nie znalazłem odpowiedzi...

 

Chodzi o złącze elastyczne na portkach:

?1189740333

Jeden z mechaników, twierdzi, że się przepaliła plecionka na portkach i trzeba niestety wymienić całe portki na ori (tutaj podał kosz 300zł) bo nie ma jak tego naprawić.

 

Chciałem się dowiedzieć, czy faktycznie tak sprawa stoi i trzeba szukać na złomie nowych portek w dobrym stanie czy może mechanik nieświadomy i jest to naprawialne i jaki m.w. byłby to koszt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie krzyczą sobie .

Choćby TUTAJ

Można kupic też do przerobienia TAKIE.

Lub przyspawać do ori flanszy pojedyncze złącza elastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

druidionin

 

 

Jak masz mozliwosc sam grzebac przy aucie albo znasz kumatego tlumikarza to mozna taniej

 

Obczaj to http://volkswagen.msk.ru/forum/index.php?showtopic=117859&hl="[%E2%FB%EF%F3%F1%EA"

 

pozdr

Edytowane przez herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ten jeden tłumik jest mój z allegro za 30zl i zdemontowałem go naprawdę z paska 1,8 ABS 92r kombi sprzedaje go na części w odpowiednim dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdemontowałem go naprawdę z paska 1,8 ABS 92r

Być może ale jeśli chcesz go sprzedać do ABS-a to musisz jeszcze dorzucić tą długą rurę co idzie do rury kolektorowej bo do inaczej nie będzie pasować do ori układu z ABS, a dlatego iż tłumik który TY posiadasz jest oryginalnie do 1,8 ale 75-cio konnego silnika ,oznaczenie silnika AAM.

Sprawdź sobie w TYM katalogu.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności