Skocz do zawartości
kajaru

4 grudnia - zakończenie sezonu w Inowrocławiu?

Rekomendowane odpowiedzi

Mały:offtopictemat na grudzień:

http://ino-online.pl/n.php?wiadomosc=12076&nr=1,

co na to Inowrocław?

 

//EDIT//

W kwestii formalnej Tomek dowiedział się kilku rzeczy:

 

"Mnie rozłożyła ostra grypa i jestem tylko na chwilę, więc konkretnie.

Do dyspozycji mamy

10 torów do gry w kręgle,

6 stołów bilardowych

Dart i jakieś gry zręcznościowe

Pub na miejscu

Na jednym torze może grać w kręgle jednocześnie 8 osób.

Różnica względem Grakuli jest taka, że nie ma muzyki, a w sali rozlega się tylko dźwięk przewracanych kręgli. To jest jedno. Druga sprawa - Ela zapytała czy to jest jakieś centrum handlowe - no wybaczcie, proszę nie oczekiwać zbyt wiele. W realiach mojego miasta należy cieszyć się, że w ogóle jest takie miejsce. Kręgielnia zlokalizowana jest w budynku po byłych zakładach odzieżowych Modina. Może niektórym coś to mówi. Grunt żeby kule do gry były okrągłe - jak już wspomniałem, centrum rozrywki to to nie jest ;-)

 

Kwestia cen:

Do godziny 18. mamy 50 złotych za godzinę.

Po godzinie 18. mamy już 70 złotych za godzinę.

Gdyby zebrała się większa grupa osób, istnieje możliwość negocjacji cen - ale jak już wspomniałem, cieszę się że ktoś w ogóle chce do Inowrocławia przyjechać - o liczniejszej grupie nie marzę :)

 

Proponuję spotkanie o godzinie16, czyli tak standardowo.

Tuniek niestety nie da rady przybyć, nad czym ubolewam - chyba że zobaczę jakąś czerwoną od zimna paszczę Kolegi który dotarł na rowerze - znajdzie się oczywiście dodatkowe miejsce ;-)

Chętnych, którzy będą mogli się zjawić, proszę o wpisywanie się. Proszę też wpisywać, jeśli ktoś nie da rady przybyć na tą godzinę - będziemy kombinować. Proponuję spotkanie na parkingu MC'Donalds, skąd można razem pojechać na kręgle. Tyle w temacie."

 

 

Lista chętnych:

 

1. eltom

2. papluch

3. __Arrow__ - potwierdzi czy załatwi sobie wolne w pracy

4. halfdan

5. ...

Edytowane przez Tuniek
Lista chętnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Jarek, ja cały czas czuwam nad tym tematem :) Wybadam sprawę. Jak będzie godne uwagi to Was oficjalnie zaproszę "do siebie" ;) Ale otwarcie dopiero 15. Listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas czuwam nad tym tematem Wybadam sprawę.
Czuwaj, piszą, że otwarcie 17 listopada. Jak będą dobre ceny to można będzie zrobić pierwsze regionalne zawody np. pomiędzy CIN, CT i CB zależy czy się uda skompletować składy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

czyli coś w stylu ja kontra reszta regionów? Haha, dobre! Danek do cholery, gdzieś Ty się podział? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jeszcze jest Waldi, ktory napewno Ci pomoze :D ale jestem za mam nadziej, ze uda sie termin dograc z wolnym i sklad z ct napewno sie wstawi ;), albo na upartego jak bedzie duzo osob z ct to zrobi sie ct i ctr osobno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

no jeśli ekipa z CT się wstawi, to będziemy musieli wszystkich do domów odwozić :D No chyba że parę osób przenocuje u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh a ja sam bede CCH :P ale ja się pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł przedni jakby co to sie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wpadce 6 listopada nic nie napisze.... Lepiej nie deklarować obecności i pojawić się niż odwrotnie...

P.S.

2 godziny odkręcałem tą cholerną śrubę, a przez tydzień wcześniej psikałem na nią WD :/:( a dla smaczku na koniec okazało się że nie nadaje się do ponownego założenia i problem skąd wytrzasnąć taką o godz 15:30 w sobotę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po wpadce 6 listopada nic nie napisze.... Lepiej nie deklarować obecności i pojawić się niż odwrotnie...

P.S.

2 godziny odkręcałem tą cholerną śrubę, a przez tydzień wcześniej psikałem na nią WD :/ a dla smaczku na koniec okazało się że nie nadaje się do ponownego założenia i problem skąd wytrzasnąć taką o godz 15:30 w sobotę.

 

spokojnie nawet najlepszym sie zdarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zachowam jak Sławek :) Nie będę sie z góry deklarował, bo potem okaże się, że mnie prezes w ramach odkupienia swych grzechów wyśle w zastępstwie do Częstochowy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heheheh a ja sam bede CCH :P ale ja się pisze ;)

 

 

Chętnie bym towarzyszył bym ci podczas spotu ale na urki idę , ale co się odwlecze to nie uciecze co nie ?:P

Na następnym spocie postaram się być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Mnie rozłożyła ostra grypa i jestem tylko na chwilę, więc konkretnie.

Do dyspozycji mamy

10 torów do gry w kręgle,

6 stołów bilardowych

Dart i jakieś gry zręcznościowe

Pub na miejscu

Na jednym torze może grać w kręgle jednocześnie 8 osób.

Różnica względem Grakuli jest taka, że nie ma muzyki, a w sali rozlega się tylko dźwięk przewracanych kręgli. To jest jedno. Druga sprawa - Ela zapytała czy to jest jakieś centrum handlowe - no wybaczcie, proszę nie oczekiwać zbyt wiele. W realiach mojego miasta należy cieszyć się, że w ogóle jest takie miejsce. Kręgielnia zlokalizowana jest w budynku po byłych zakładach odzieżowych Modina. Może niektórym coś to mówi. Grunt żeby kule do gry były okrągłe - jak już wspomniałem, centrum rozrywki to to nie jest ;)

 

Kwestia cen:

Do godziny 18. mamy 50 złotych za godzinę.

Po godzinie 18. mamy już 70 złotych za godzinę.

Gdyby zebrała się większa grupa osób, istnieje możliwość negocjacji cen - ale jak już wspomniałem, cieszę się że ktoś w ogóle chce do Inowrocławia przyjechać - o liczniejszej grupie nie marzę :)

 

Proponuję spotkanie o godzinie16, czyli tak standardowo.

Tuniek niestety nie da rady przybyć, nad czym ubolewam - chyba że zobaczę jakąś czerwoną od zimna paszczę Kolegi który dotarł na rowerze - znajdzie się oczywiście dodatkowe miejsce ;)

Chętnych, którzy będą mogli się zjawić, proszę o wpisywanie się. Proszę też wpisywać, jeśli ktoś nie da rady przybyć na tą godzinę - będziemy kombinować. Proponuję spotkanie na parkingu MC'Donalds, skąd można razem pojechać na kręgle. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że nie ma muzyki

 

no z tym to kapkę lipa ale może do tego czasu ogarną ten temat

 

kule do gry były okrągłe

i tory proste

 

Do godziny 18. mamy 50 złotych za godzinę.

Po godzinie 18. mamy już 70 złotych za godzinę.

 

no niestety nie ukrywajmy to jest dość drogo;/

 

Proponuję spotkanie na parkingu MC'Donalds, skąd można razem pojechać na kręgle. Tyle w temacie.

 

ja też myślę że można np w ct się omówić o jechać w kilku do ino żeby nie było smutno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie ukrywajmy to jest dość drogo;/

Ceny takie same jak w wekendy w Bydgoszczy i Toruniu.

"że nie ma muzyki"

no z tym to kapkę lipa ale może do tego czasu ogarną ten temat

Tomkowi chyba bardziej chodziło o to, że żaden pijany kojot nie będzie wył do karaoke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał eltom Zobacz post

że nie ma muzyki

no z tym to kapkę lipa ale może do tego czasu ogarną ten temat

 

eeeee, wezmiemiy boomboxa ;D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny takie same jak w wekendy w Bydgoszczy i Toruniu.

 

no niby tak ale ja mam tylko porównanie z Chełmna i ze Świecia z kręgielni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
Ceny takie same jak w wekendy w Bydgoszczy i Toruniu.

Tylko warunki nie te same ;) No przyznam szczerze, że nie jestem z tego faktu zadowolony. Ale takie już realia mojej "metropolii".

Tomkowi chyba bardziej chodziło o to, że żaden pijany kojot nie będzie wył do karaoke;)

Dokładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko porównanie z Chełmna i ze Świecia z kręgielni

My mamy tylko z Bydgoszczy i Torunia. Ale jesteśmy jeszcze młodzi, więc wszystko przed nami;) Świecie i Chełmno innym razem. Póki co mogę tylko powiedzieć, że na pewno nie będzie mnie na tym spocie. Ale służę wszelką pomocą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info od Tomka i lista chętnych przeniesiona do pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności