Skocz do zawartości
kielon.m

Oslona (blacha) tarczy hamulcowej- tyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wymienial ktos moze oslone tarczy z tylu??

Wczoraj wymianialem piaste, czujnik ABS i jakos tak sie stalo, ze oslona mi sie w rekach rozpadla... ech ta rdza...

Wie ktos moze gdzie oprocz ASO mozna takie ustrojstwo dostac?

Edytowane przez kielon.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na szrotach samochodowych. A najlepiej kup zamiennik w sklepie i dokładnie pomaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w sklepie gdzie sie zaopatruje w graty powiedzieli mi ze tylko w ASO :(

Chyba pozostanie mi szukac na szrotach bo w ASO zawolali sobie 140 zlotkow za sztuke!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w innych sklepach motoryzacyjnych. Albo po prostu zadaj pytanie w dziale KUPIĘ na forum. Na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to tak jak mi za przewód paliwowy w komorze silnika w aso 183 zł !! a jest to 30 centymetrowy przewód :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest przewód i od czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za przewód paliwowy w komorze silnika w aso 183 zł !!

 

grzybek141

Niestety takie drobiazgi kosztuja krocie w ASO

 

Ja tez myslelm ze kawalek blachy bedzie kosztowal max 50 zlotych... no ale sie troszke pomylilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

357133723 oto jego numer, do komory dochodzą przewody plastikowe od paliwa dalej idzie on do monowtrysku jest to ciśnieniowy przewód dostępny tylko w aso, myslałem ze mnie stać na to chociaż ale niestety w używce poszukam a jak nie to dorobie coś innego chociaż chce mieć wszystko jak w orginale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by się dało dorobić taką blachę, jeżeli nie znajdzie na złomie. Z tego się nie strzela. Więc jak masz możliwości albo dostęp do jakiegoś ślusarza, to może warto pokombinować, a nie płacić za takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może by się dało dorobić taką blachę, jeżeli nie znajdzie na złomie. Z tego się nie strzela. Więc jak masz możliwości albo dostęp do jakiegoś ślusarza, to może warto pokombinować, a nie płacić za takie coś.

 

Dobrze gadasz RAFAL10 tylko ze tu gdzie teraz jestem uslugi takie jak slusarstwo kosztuje wiecej niz zakupienie tej czesci w ASO :)

Tak wiec bede szukal na szrotach chodz przyznam ze ciezko znalezc Passata na szrocie- jeszcze ich nie ma, a Golfow juz nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro bede z b4 wyciagał silniczek wycieraczki tył do swojego b3 ale pamietam ze w tamtym b4 były bębny z tyłu tak bym może mógł pomóc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze bardzo bys mi pomogl:) grzybek141zobacz tak dla pewnosci moze jednak beda tarcze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś rysunek tej osłony tarczy hamulcowej na tył? Mam zamiar sobie wykonać bo cena nowej to ok 70pln za sztuke :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności