Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję dokładny opis kostki iso (zasilającej) do passata b5 (rocznik 99)

Jakiego koloru jest jaki kabel i do czego służy (ucięto mi przy kradzieży kostke i teraz nie umiem dojść ładu składu).

 

Chodzi mi o to, żebu po wyjęciu kluczyka radio gasło, po włączeniu świateł włączał się dimmer na radiu (czyli ściemnienie wyświetlacza) i z którego kabla dać na sterujący do wzmacniacza. (aktualne radyjko Clarion z obsługą w.w. opcji).

 

Szukałem w całym dziale car audio i nie znalazłem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję jeszcze kolory kabli jakie występują w instalacji auta (jaki kolor - za co odpowiedzialny, np czy niebieski to od anteny itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję jeszcze kolory kabli jakie występują w instalacji auta (jaki kolor - za co odpowiedzialny, np czy niebieski to od anteny itp)

 

O tutaj :)

A tutaj cały wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki problem teoretycznie rozwiązany

teraz tylko przenieść do praktyki.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoczes,działaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś chciałem podłączyć radyjko alpine 9880r niestety nie działa, żadnej reakcji. Zasilanie dochodzi po przekręceniu stacyjki. Zamieniałem czerwony z żółtym ale to nie pomogło.. Stare radio Clarion ARX 3470R działa ale nie utrzymuje pamięci od jakiegoś czasu oraz nie ma podświetlenia. Brak zasilania na pinie 4, który odpowiada za podtrzymanie. Sprawdziłem bezpiecznik 37 i jest ok. Dodatkowo zauważyłem ze dwa kable są odpięte od kostki wszystkie zdjęcia załączam:

2016_03_20_15_41_14.jpg

 

2016_03_20_15_41_37.jpg

 

2016_03_20_15_41_49.jpg

 

Dodatkowa ciekawostka to radio Clarion posiada bezpiecznik w formie zworki. Od czasu kiedy straciło pamięć po zmianie zworki na nie działa ale na dolnym ustawienie gra.

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy .

Mam passata b5 sedan po lift 2004 r. 1.8t 20v

Wiec tak potrzebowal bym opis kabli ktore wchodza do radia bo ktos kupil inne radio bodajże 7010b ale nie podlaczyl ani do wyswietlacza na desce ze radio jest aktywne ani tez pod funkcje kierownicy co mega drażni gdy chcesz sciszyc pomijam ze bieguny na glosnikach poodwracal ale to ogarnalem 

Z gory dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego odtwarzacza nie podłączysz ani pod  wyświetlacz ani pod kiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności