Skocz do zawartości
pogromca

Coming/Leaving Home Passat B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, montuje moduł w passacie 3BG i potrzebuje sterowanie z centralnego zamka. Skąd wziąc tam 12v? jakis pomysl gdzie się wpiąć? Ew gdzie szukac prądu? Dowiedziałem się póki co tyle ze do rygla nie dochodzi 12V...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie łatwiej z kierunkowskazów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie łatwiej z kierunkowskazów?

 

A nie uważasz że będzie załanczał się przy każdym włączeniu kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie:) moduły C/L HOME mają kabelek który podpina się pod + ze stacyjki i bajer działa tylko na wył. zapłonie. Jedyny minus taki że przy wył. zapłonie po odpaleniu awaryjnych moduł zapala nasze dodatkowe oświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie:) moduły C/L HOME mają kabelek który podpina się pod + ze stacyjki i bajer działa tylko na wył. zapłonie.

chyba ze ktos tak jak ja ma modul bez opcji plusa po zaplonie. Wiec bez offtopu ponawiam pytanie skad wziac plus z centralnego pojawiajacy sie przy zamknieciu/otwarciu auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sprawa ale ogrom pracy mnie przeraża :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko się tak wydaje. Kup gotowy moduł z allegro, dowiedz się wcześniej jakie przewody potrzebujesz i gdzie się znajdują w kostkach i jedziesz z koksem:-) mi to zajęło ok 2 godz przy temp ok 0st.C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i działa bez względu na porę dnia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój działa tylko w nocy, tzn jak się ściemni. Jest wyposażony w czujnik światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tylko się tak wydaje. Kup gotowy moduł z allegro, dowiedz się wcześniej jakie przewody potrzebujesz i gdzie się znajdują w kostkach i jedziesz z koksem:-) mi to zajęło ok 2 godz przy temp ok 0st.C

a możesz Marcin podpowiedzieć chociaż na PW ile Cię takie coś kosztowało razem? miło by było gdybyś tutaj napisał, chyba żadna tajemnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żadna tajemnica:-)

http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-passat-b5-hit-i2944201753.html

110zł za moduł i ewentualne podłączenie przez elektryka. Ja robiłem sam, jest bardzo przejżysta instrukcja z komplecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to żadna tajemnica:-)

http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-passat-b5-hit-i2944201753.html

110zł za moduł i ewentualne podłączenie przez elektryka. Ja robiłem sam, jest bardzo przejżysta instrukcja z komplecie

 

kurde, nie droga i fajna sprawa, a jeszcze ma tą funkcję, że nie działa w dzień, super.

Układ wyłącza światła po 15 lub 30 sekundach, a jak wejdę do auta szybciej i przekręce kluczyk na zapłon to też wyłączy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie takie modułu za 60 zł na allegro chodzą - mój już rok działa i nic sie nie psuje:) A co do podłączenia - pikuś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kolega Satanko ma rację! kupiliśmy taki modół z tej aukcji http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-coming-leaving-home-i2971518787.html

 

mamy od roku czasu założone i działa bez zarzutów:) i podłączenie też proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak wejdę do auta szybciej i przekręce kluczyk na zapłon to też wyłączy ?

tak, sygnał ze stacyjki zgasi oświetlenie

witam, kolega Satanko ma rację! kupiliśmy taki modół z tej aukcji http://allegro.pl/doswietlanie-drogi...971518787.html

miałem też taki, sprzedałem zanim podłączyłem do auta:) poszedł tu na forum. Zgadzam sie że tańszy ale nie ma czujnika zmierzchu i tylko jedno wyjśćie obciążone 10A, w tym swoim mam 4 wyjscia, w sumie 40A obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, sygnał ze stacyjki zgasi oświetlenie

No to fajnie. Biorę

Ludzie takie modułu za 60 zł na allegro chodzą - mój już rok działa i nic sie nie psuje A co do podłączenia - pikuś

 

No i co z tego, że 60 zł jak nie posiada najistotniejszej funkcji czyli tak jak napisał Marcin, nie ma czujnika zmierzchu. Po uj ma mi się to zapalać w ciągu dnia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy:(

jak już wcześniej pisałem mam ten moduł u siebie http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-passat-b5-hit-i2944201753.html

Wszystko pieknie.... podłaczyłem wsteczne, podświetlenie deski i halogeny i śmigało aż miło.

Dzisiaj wyrzuciłem halogeny, zamiast nich zamontowałem LEDY z Fabii RS i po podłączeniu ich do modułu coś sie pie...y.

Cofania i oświetlenie deski świeci jak należy lecz po podłączeniu dziennych pod moduł przekaźnik modułu zaczyna szaleć... słychać z niego takie głośne i szbkie cykanie (trrrrrrrr....) a dzienne zamiast świecić ciągłym światłem migają:/

jaki może być tego powód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit....zły dział, upomniany...

Edytowane przez krimar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krimar upewnij sie że zawleczkę dobrze założyłeś, pewnie rura Ci wyskoczyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie pomocy:(

jak już wcześniej pisałem mam ten moduł u siebie http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-passat-b5-hit-i2944201753.html

Wszystko pieknie.... podłaczyłem wsteczne, podświetlenie deski i halogeny i śmigało aż miło.

Dzisiaj wyrzuciłem halogeny, zamiast nich zamontowałem LEDY z Fabii RS i po podłączeniu ich do modułu coś sie pie...y.

Cofania i oświetlenie deski świeci jak należy lecz po podłączeniu dziennych pod moduł przekaźnik modułu zaczyna szaleć... słychać z niego takie głośne i szbkie cykanie (trrrrrrrr....) a dzienne zamiast świecić ciągłym światłem migają:/

jaki może być tego powód?

 

ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności