Skocz do zawartości
pogromca

Coming/Leaving Home Passat B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ile on ma kosztować bo te 50,00 to chyba tylko zaliczka

 

Na elektrodzie w jego poście pisał coś że około 100 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena była by dobra ciekawe jak to się będzie sprawować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena była by dobra ciekawe jak to się będzie sprawować

 

Napisałem pw zobaczymy co odp jak odpowie prawidłowo na moje pytania to montuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak by ten moduł spełniał te same funkcje co ten niemiecki to też bym go zanabył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak Panowie dostałem odp od ziomeczka całkowity koszt tego modułu to 110 zł . Zapytałem go czy da radę podłączyć światłą i postojowe i coś jeszcze , i żeby działało po otwarciu i zamknięciu auta z pilota . Odpowiedział tak :

 

"Witam!

 

Sumarycznie za moduł wychodzi 110zł. W załączniku przesyłam instrukcję podłączenia. Wejścia można podłączyć inaczej - w Twoim przypadku wejście otwierania przez diody do 2ch wejść - zamykanai i otwierania.. Albo przekaźnik na siłownik centralnego, styki jeden do masy 2gi do wejścia i mamy taki sam efekt.. "

 

Dodał jeszcze instrukcję jak to podpiąć jak ktoś z was chce to napisać pw to podeślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko weż pod uwage to ze będzie to zapalać światła cały czas kiedy zamkniesz lub otworzysz auto

A to jest napewno CLH czy do swiateł dziennych?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tylko weż pod uwage to ze będzie to zapalać światła cały czas kiedy zamkniesz lub otworzysz auto

A to jest napewno CLH czy do swiateł dziennych?????

 

z istrukcji wynika, że będzie to działało jako doświetlanie non stop niezależnie czy będzie dzień czy noc gdyż nie ma fotoelemntu

 

ja na wiosnę montuję moduł taki jak zamontował pogromca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z istrukcji wynika, że będzie to działało jako doświetlanie non stop niezależnie czy będzie dzień czy noc gdyż nie ma fotoelemntu

 

ja na wiosnę montuję moduł taki jak zamontował pogromca ;)

No i bardzo dobre posunięcie ja też taki mam i jest naprawde super i tak naprawde nie aż taki drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do C/L home, właśnie skleiłem sobie coś podobnego na NE555, kilku elementach biernych i przekaźniku, koszt 10zł, regulowany czas świecenia, załączanie krótkim impulsem masowym ( czyli taki, jakie sterowanie centralnym w Pasku) a na wyjście mogę podłączyć co tylko chcę, oby przekaźnik wytrzymał :-) W moim wypadku będą to długie z przodu i wsteczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dokończyłem projekt C/L Home i generalnie super sprawa, bardzo przydatna fotoporada Michał.

Mam tylko do osób montujących tak jak pogromca napisał mikroprzekaźników, czy Wam też przy otwartych drzwiach przez kilka minut po zgaszeniu się oświetlenia wewnętrznego (i tym samym oświetlenia lusterek/ka) brzęczy mikroprzekaźnik/ki???

Ponadto chciałem również zamontować fotoelement tak samo jak Michał ale mam minimalnie za krótki kabel z fotoelementem ale to nie problem, znajdę inne miejsce ;)

Przy okazji montaźu modułu postanowiłem również zamontować długo planowane oświetlenie diodowe nad nogami kierowcy i pasażerów. Do tego celu zastosowałem moduły LED lecz po zamknięciu auta tlą się moduły (czekałem pprzed autem z 5 minut i się nie zgasiły). Jak można wyelimnować ten problem, może ktoś doradzi, może też podłączyć te moduły przez mikroprzekaźnik tylko czy zamiast tlących się modułów nie będzie brzęczał non stop ten przekaźnik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek mój kolega tak miał z lampką wewnętrzną jak zamontował po zaledowaniu przez Charakterka i wiem że kol Tomnik coś mu zaradził w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek mój kolega tak miał z lampką wewnętrzną jak zamontował po zaledowaniu przez Charakterka i wiem że kol Tomnik coś mu zaradził w tym temacie

 

Marcin a mógłbyś dowiedzieć się w jaki sposób zaradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro zapytam ale jak chcesz to możesz sam u żródła

 

ok dzięki ;)

dobra nie zaśmiecamy Michałowi wątku, jakby coś to PM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, jaka jest obciążalność sterownika podświetlenia lusterek w Superb? Zastanawiam się czy dziennych ledów nie podłączyć do lampki pod lusterkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko do osób montujących tak jak pogromca napisał mikroprzekaźników, czy Wam też przy otwartych drzwiach przez kilka minut po zgaszeniu się oświetlenia wewnętrznego (i tym samym oświetlenia lusterek/ka) brzęczy mikroprzekaźnik/ki???

Ponadto chciałem również zamontować fotoelement tak samo jak Michał ale mam minimalnie za krótki kabel z fotoelementem ale to nie problem, znajdę inne miejsce ;)

Zawsze możesz przedłużyć kabel, a co do brzęczenia przekaźników to nie zauważyłem takiego objawu. Dałeś diody jak w schemacie?

Może też to być kwestia doboru przekaźników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dałeś diody jak w schemacie?

Może też to być kwestia doboru przekaźników.

 

oczywiście, zrobiłem wszystko wg Twojego fotoopisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności