Skocz do zawartości
_chris_

Montaż DRL LED w kratkach B5 manual + foto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może mi ktoś z kolegów podpowie gdzie się znajdują te śruby trzymające tą dłuższą kratkę w zdezaku, jakoś nie umiem ich znaleść, czy trzeba demontować osłonę pod silnikiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osłony nie trzeba demontować, aśruby są z tego co pamiętam pod ramką tablicy rej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki , już znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam pytanie odnośnie tych światełek. Czy do b5 lepiej podejdą te symetryczne czy może skośne. Na allegro są dostępne obie wersje i nie wiem które podejdą lepiej.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w którym miejscu w komorze silnia podłączyć przewód plusowy (za stacyjką) w b5fl do świateł dziennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie w komorze nie znalazłem i dlatego wpiąłem się w wyłącznik świateł. O to samo pytałem na forum i nikt nie odpowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wpiąć sie w "skrzynce" gdzie umiejscowiony jest komputer w podszybiu, tak twierzi mechanik, ale odradza samodzieną ingerencję. Dlatego potrzebuje szczegółowego opisu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nagrać film, jak to się robi krok po kroku w B5 FL ? Znalazłem na Youtube taki filmik. W roli głównej Skoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś nagrać film, jak to się robi krok po kroku w B5 FL ? Znalazłem na Youtube taki filmik. W roli głównej Skoda :)

 

A jakie masz te światełka jak masz np philipsa ze sterownikiem to napiszę Ci instrukcję montażu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nie mam żadnych :) A tych wszystkich ledów nie montuje się jednakowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś nagrać film, jak to się robi krok po kroku w B5 FL ?

A to Ci nie wystarczy?:http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/100552-Monta%C5%BC-%C5%9Bwiate%C5%82-do-jazdy-dziennej-w-B5-ma%C5%82y-manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, jak chodzi o przyczepienie ich do zderzaka i podłączenie do nich kabli. Ale to chyba każdy potrafi zrobić bez zbędnych instrukcji. Chodzi mi raczej o podłączenie tych kabli z drugiej ich strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi raczej o podłączenie tych kabli z drugiej ich strony

To jest jeszcze prostsze i nie raz już opisane. Przewód sterujący wpinasz w przewód plusowy postojówek-w dowolnym miejscu-mi najprościej było przy samej wtyczce lampy. Minus wziąłem z pod śrubki którą przykręcony jest zbiorniczek wspomagania do błotnika, a plus przeciągnąłem przez skrzynkę komputera do kabiny na zacisk 75x, na którym to jest plus po stacyjce. Ot i cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj montowałem światełka u siebie i sposób wyżej wymieniony jak najbardziej sprawdzony i polecam, wystarczy kabel zasilający ledy wcisnąć w kostkę włączania świateł mijania/drogowych w miejsce TFL. Kolega nie potrzebnie rozbierał schowek, wystarczy odkręcić pokrywę-osłonę komputera w komorze silnika, drutem przeciągnąć kabel i jesteśmy z kabelkiem w okolicy kierownicy. masę jak najbardziej spod pojemnika z płynem chłodniczym. fotki super mi pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak odkreciles pokrywe komputera? nie trzeba do tego sciagac podszybia? ja nie moglem dac rady jednej albo dwom srubom z tylu i dlatego poszlo przez schowek. dobrze ze sie fotki przydaly :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podszybiu obok ramienia wycieraczki jest zaślepka(wyciągasz ją),pod którą znajdziesz śrube z obudowy komputera. Na forum jest nawet zdjęcie tylko że szukajka mi coś nie szuka:smutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG a ja się tyle ozastanawiałem po jakiego pierona jest ta zaślepka :D Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może macie fotkę tej zaślepki. jestem początkujący:) A chcę podłaczyć DRLki

 

leds.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki, może macie fotkę tej zaślepki. jestem początkujący:) A chcę podłaczyć DRLki

 

2058120734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności