Skocz do zawartości
franas00

oryginalne pomalowanie stalówek na zimę...

Rekomendowane odpowiedzi

Pójdzie na to dekiel ? Czy gołe będą ?

 

chodzi o otwory centrujące??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj w szachownicę jak crash-test marker ;) :

crash-test-vector.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś fotki fajnie pomalowanych stalówek na aucie bo też o tym mysle?:) myślałem jeszcze o pomalowaniu kołpaków VW na czarno ze srebrnym środkiem, widziałem na mesiu tak ostatnio i fajnie wyglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o dojazdówkach, ale nie z żółtym paskiem tylko z czerwonym, w kolor auta. Bez kółeczka z prędkością, chyba że napisać na 120. :D Ktoś z forum robił w ten deseń.

A może białe do czerwonego passata? Narazie myśle, nie chce czarnych napewno, bo jeździ pełno czerwonych co mój z takimi stalówkami.

Oczywiście mowa o oryginalnych stalówkach do b4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym walił każda w innym kolorze tylko że w żarówiastych , np jedną żarówa- zielona , pomarańczowa, np jakiś różowy albo fiolet, lub 2 felgi w zielonym i 2 w pomarańczowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zrobić całe przerdzewiałe? Zeskrobać farbe szczotką druciana i posmarować osoloną wodą. Tylko tak sie zastanawiam czy niewpłyneło by to negatywnie na opone (przerdzewiały rant - uciekające powietrze). Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rant wypolerować a środek rudą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie fiolet podoba, tylko nie mam odwagi pomalować :) . A pomalował już ktoś na inny niż czarny, morze jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby tak zrobić całe przerdzewiałe?

moje takie były, efekt tragiczny, oddałem do śrutowania i robie je pod ciemny aluminium. Wstawie foty jak sie już wyśrutują i wymalują. :D Jakieś rażące kolory jednak odpadają, chyba, że śrubki takie zrobie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny najbardziej poprawny, biały do rajdówki. Sam musisz wybrać:)

Zawsze możesz zrobić coś szalonego i pomalować na styl muchomora? na czerwono i białe kropki, albo na wzór sierści dalmatyńczyka:P http://img204.imageshack.us/img204/1238/forum1g.jpg różowy raczej dla kobiety, choć niekoniecznie http://srmm.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeże temat

 

też sie długo zastanawiałem nad orginalnym pomalowaniem stalówek na zime własnie skończyłem malować pierwszą warstwe na czarny połysk (pistoletem) za 2h 2 warstwa i później czerwony rant centymetrowy wokół :) zainspirował mnie filmik na youtubie nawet zbudowałem sobie obrotowy stojak do malowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają też większe kołpaki założone na stal ;)

Np felgi 15" a na to nałożony kołpak 16"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem kołpak 16' założysz na 15' jak jest inny promień druta w kołpaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem kołpak 16' założysz na 15' jak jest inny promień druta w kołpaku?

 

Normalnym, wpisz sobie w google i wyskoczy Ci trochę przydatnych informacji do tego celu...

Dla leniwych: http://naglebie.pl/printview.php?t=1029&start=0&sid=e5645b222c409d57300900ea4c2c4df1

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba, że śrubki takie zrobie. :P

 

Odradzam ;) kiedyś przy czarnych stalowkach i srebrnym aucie tak spr. Wyszło gorzej niż przewidywalem. No to kwestia gustu ale ja szybko sie tej farby pozbylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż całkiem zardzewieją. Będziesz miał unikatowy kolor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności