Skocz do zawartości
WARIX

Grupowe przyciemnianie szyb Rybnik-okolice

Rekomendowane odpowiedzi

to jaki koszt paska b3 sedan w rybniku?:D jesli cena przystepna to ja sie pisze ;)

u mnie koszt to 370 zł w sumie 5 szybek tylna trójkąty i boki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt przyciemnienia Passat B5 cały tył 5 szybek???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rybniku na Gliwckiej za mostem przy Carrefurze po prawej jest koleś co fajnie i nie drogo robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie do końca czerwca dla klubowiczów http://www.forum.vw-passat.pl cena za paska B4 B5 B6 340 zł obojętnie kombi czy sedan.

A jeśli macie wątpliwości czemu musi być atest to dzwońcie...

albo inaczej... wszystko co w aucie ma wpływ na bezpieczeństwo kierowcy czy też pasażerów etc. musi mieć swoje atesty, badania, papiery...

 

---------- Post added at 11:33 ---------- Previous post was at 11:32 ----------

 

panowie do końca czerwca dla klubowiczów http://www.forum.vw-passat.pl cena za paska B4 B5 B6 340 zł obojętnie kombi czy sedan.

A jeśli macie wątpliwości czemu musi być atest to dzwońcie...

albo inaczej... wszystko co w aucie ma wpływ na bezpieczeństwo kierowcy czy też pasażerów etc. musi mieć swoje atesty, badania, papiery...

cena dotyczy tylnych szyb 180 stopni w tył pojazdu czyli w każdym przypadku to 5 szybek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to aby zorganizować "grupowe przyciemnianie " w tej firmie

http://przyciemnianie-jaworzno.info/

kiedyś znajomymi z nimi rozmawiał i byli by zaisteresowani taka usługą.

Wykonują prace solidnie i profesionalnie.

Widziałem ich "wypociny" i szczerze powiem wygląda to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że promocja będzie w Rybniku , na 99% nadjadę i zrobię przyciemnianie, zdam relację jak zrobili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, Kolego i jak, przyciemniłeś te szyby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przyciemniałem miałem inne ważniejsze wydatki ~1000zł filtry ,tacze ,zawiecha ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez planuje przyciemnic w kombiaku i strasznie duzo osob z gliwic i mikolowa poleca wspomnianego wczesniej speca z rudy. Podobno robi bardzo profesjonalnie, sciaga i zaklada wszystkie czesci sprawnie bez szarpania i lamania. Znajomy ma w vectrze B przyciemnione juz 4 rok i wygladaja wporzadku, zadnych pekniec ani odklejen. Moze jednak tam warto by umowic grupowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez planuje przyciemnic w kombiaku i strasznie duzo osob z gliwic i mikolowa poleca wspomnianego wczesniej speca z rudy. Podobno robi bardzo profesjonalnie, sciaga i zaklada wszystkie czesci sprawnie bez szarpania i lamania. Znajomy ma w vectrze B przyciemnione juz 4 rok i wygladaja wporzadku, zadnych pekniec ani odklejen. Moze jednak tam warto by umowic grupowe ?

 

No dobry pomysł z tym przyciemnianiem grupowym.

Wiec może Panie/Panowie trzeba zebrać ekipe i zaproponować taką formę wykonania przyciemniania fachowcowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem zamiar przyciemniać szybki w moim kombiaczu u speca z Rudy, dzwoniłem kilka dni temu i za 5 szyb powiedział 300zł także cena myśle ok ;)

 

Jednak szybki muszą poczekać, póki co musze rozrząd wymienić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na śląsku chyba nikt nie chce szybek robić bo jakoś mało zainteresowanych a szkoda...

 

ja bym sie pisał ktoś jeszcze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na te przyciemnianie w Rudzie ;) Gadałem z gościem, bo znajomy wybierał się do niego wymienic szybe w borze, a za przyciemnianie powiedział mi 300zł. trzeba sie zgadać i jedziemy ;) a jak nie to sam pojade :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym się pisał na te przyciemnianie w Rudzie ;) Gadałem z gościem, bo znajomy wybierał się do niego wymienic szybe w borze, a za przyciemnianie powiedział mi 300zł. trzeba sie zgadać i jedziemy ;) a jak nie to sam pojade :bleble

 

powiedział ci 300zł za tył ?? czy za całość???

 

 

Ja dziś napisałem @ do firmy www.darkglass.pl z katowic i taką informacje dostałem:

"Myślę że możemy coś zrobić przy przyciemnianiu grupowym, moja propozycja przy tylnych szybach cena 300 całość 400."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym sie może pisał na to jakby taka cena była ;) jak coś będzie więcej wiadomo, to dajcie znac ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300zł za 5 szyb, czyli tylne drzwi, te małe trójkaty i tylna szyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ramach promocji FOLII CARBON 3D do końca roku zapraszam na foliowanie szybek w cenie jak już pisałem poprzednio , a za połowę ceny okleimy wybrane elementy folią CARBON 3D (oferta dla klubowiczów)

Z tego co czytałem (brzęczące półki, tapicerki, etc) nie ma strachu... na miejscu posiadam flotę spinek org (grupa vw)

 

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

 

Niby nie jestem najtańszy... ale różnica w cenie z czegoś musi wynikać tak logicznie myśląc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności