Skocz do zawartości
chmiel66

[B5] Xenon HID

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem auto a lampami angel eyes i nie było silniczków ale instalacja jest wiec chce je założyc:)

 

To bierz używki i montuj,będzie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto z bani))).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam pytanko dotyczące montażu oryginalnych lamp Xenonowych do B5 FL ale bardziej od strony elektrycznej a mianowicie:

1. Mój pasek nie ma jeszcze BCM-a światła są w pełni klasyczne czyli wyłącznik, przekaźnik, żarówka (a nie jak w nowszych za świecenie świateł odpowiada jeszcze sterownik BCM) więc czy montując sterownik do Xenonów, czujniki poziomowania i lampy Xenonowe będzie to działać, czy sterownik do Xenonów sam będzie działał bez BCM-a i poziomował lampy na podstawie informacji z czujników, jeśli tak to czy da się go wpiąć w magistralę CAN tak żeby dało się wejść do niego z laptopa w celu choćby wywołania procedury ustawienia świateł i zapisania nowych nastawów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejne pytanie - co to jest sygnał Gala, czy to to samo co sygnał Halla, jesli tak to dlaczego tak się nazywa, a jeśli nie to samo to czym się rózni od sygnału z czujnika Halla, do czego służy sygnał Gala i skąd jest brany (czy jest jakiś dodatkowy czujnik) Pytanie powyżej nadal aktualne i nadal bez odpoiwdzi może ktoś cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności