Skocz do zawartości
Polski

Zamiana licznika na FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Licznik warto wymienić na pewno, kwota jest to nieduża na olx zadbane sztuki ok 200 do negocjacji, na aktualnym module kiera nie ruszy, tylko manetki, ale cena modułu pod kiere z tamtych lat to ok 50pln, więc nie tak dużo, poduszka do kiery, to jest największy koszt(zawsze możesz sprzedać swoją) kiere znajdziesz za 150pln i przydałoby się dać drugie tyle za obszycie, bo w dobrym stanie nie znajdziesz nie nawet co szukać. Jeszcze pytanie radio masz ori, bo jeżeli tak to warto mieć multi ułatwia bardzo obsługę radia, bo z manetki się strasznie używa radia.

Edytowane przez Wolfe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze taką opcje, na początek myślę nad białym licznikiem z manetkami. Wystarczy że kupię licznik, manetki, ramkę i wiązkę z ali za 20zł i to już wszystko tak ? Bo gateway wtedy nie ? Kurcze biały licznik jednak wygląda o niebo lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka za 20 dolarów, gateway też do wymiany, samej ramki licznika nie wymienisz bo nie znajdziesz w takim samym kolorze, chyba że nie będzie ci przeszkadzać ramka licznika w innym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie czy po wymianie licznika i manetek będzie trzeba rozkodować radio rcd300 mp3 ? Bo nie mam kodu...

Ok kod jest zapisany w liczniku więc zmiana powoduje wołanie o kod. Kupiłem na allegro po nr seryjnym radia i działa :)

Pytanko...pomoże ktoś z małopolski albo śląska żeby ustawić taki przebieg jak w starym liczniku ?

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Passata z 2008r. Chcę wymienić licznik z pełnym Fis lecz przed wymianą trzeba zapisać dane ze starego licznika (przebieg) do pliku potem go wczytać do nowego licznika. Próbowałem zrobić to za pomącą VAG K+Can  3.6 lecz ten nie komunikuje się z moim autem. Kupiłem VAG Can Pro ale ten po odczycie pokazuje tylko przebieg. Próbowałem odczytać przebieg lecz ten "nie obsługuje sterownika..."

Jak mam odczytać i zapisać dane z licznika tzn. "czym" poza VAG K+Can, który obsługuję tę funkcję roczników do końca 2006r?, ponieważ mam wszystko co potrzeba do wymiany i na tym stanąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności