Skocz do zawartości
Cin

Wymiana pompy abs Passat b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem taka sama pompę abs z tym samy sterownikiem i teraz mam pytanie czy moge wymienic sam sterownik poniewaz odpowietrzanie hamulców itp to troche zabawy a nie mam kanału itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienic sam sterownik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do wymiany sterownik pompy ABS to moge wymienić pompe ze sterownikiem na inny numer pompy ??mój numer do nr. pompy 8E0 614 111 AH a sterownika 273 004 358 czy jest możliwość wymiany na inną pompe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podepnę się pod temacik, żeby nie zaśmiecać forum nowym. Mam paska b5 syncro z pompą 8E0614111A ABS/EDS 5.3 QUATTRO D00 z sterownikiem o numerze 0273004284 i tu pojawia sie problem bo musze wymienic sterownik bo jest uwalony (naprawa nie wchodzi w grę). Moje pytanie czy orientuje sie ktos czy ten sterownik jest plug&play z jakims innym? Mój numer jest bardzo trudno dostepny a jesli już jest to w kosmicznych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam paska b5 syncro z pompą 8E0614111A ABS/EDS 5.3 QUATTRO D00 z sterownikiem o numerze 0273004284
Pompa o tym nr została wycofana i zastąpiona nr 8E0614111E

Cała ze sterownikiem np. http://allegro.pl/audi-vw-pompa-abs-8e0614111e-0273004284-i3643658183.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, moduł ma ten sam numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie dostac całą pompę za 350zł i po ymianie wszystko jest ok. Dzieki za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat. Mam popsuty sterownik ABS firmy Bosch o nr 0273004284 i z tego co widzę na allegro nie mogę go znaleźć w normalnej cenie, i powstaje pytanie czy można ten sterownik zastąpić o podobnym numerze: 0273004281 ? Naprawa tamtego się nie udała, jeden upalony tranzystor zrobił zwarcie ze złotą nitką której już się nie udało odtworzyć niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem rano zobaczyłem że jest mało płynu hamulcowego w zbiorniczku po obejrzeniu zauważyłem że cieknie pompa abs 540x405_vw-passat-b-pompa-abs-esp-et-1737423.jpg dokładnie z pod czarnej zaślepki da się to jakoś naprawić czy trzeba pompę wymienić ? Auto to vw passat b5 1.9tdi 115km 2000r. Nr pompy 8e0 614 111 ah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności