Skocz do zawartości
adrianos

Po wgraniu softu prosi o pin. A wcześniej po odpięciu akumlatora nie prosił o pin.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Wgrałem softa do nawigacji i tu teraz mały zonk. Normalnie po odłączniu akumlatora nawet na kilka dni to nie prosił mnie o pin do radia. Dziś po wgraniu softu mam małego zonka. Otóż moje kochane radio po wgraniu softa zachciało Pinu. Wydawało mi się że nie powinno być tego problemu bo pin miał w kompie. Jeszcze większym problemem jest to że nigdzie nie ma w papierach kodu do radia. Czy kod jest gdzieś na obudowie? Czy to jakaś końcówka kodu seryjnego czy jak? Chyba tylko VW mi został...

 

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

 

Z prawej strony obudowy nawigacji jest naklejka z numerem seryjnym. Obok niej jest taka naklejeczka z zielonymi cyframi 2907. Myślałem że to pin i wpisałem ten kod do nawigacji ale wyskoczyło że jest zły pin. Karty kodowej nie mam w dokumentach od auta a nawi jest od nowości. Czy jest jakiś sposób na wyciągnięcie pinu? Wydawało mi się że ten kod to pin no ale coż...:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to jakaś końcówka kodu seryjnego czy jak?

 

Jaki byłbym sens stosowania kodu?

 

odwiedz ludzi w swoim mieście co robią kalkulacje z numeru seryjnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat, mam ten sam problem co adrianos, po wgraniu softu chce pin, karty z pinem nie mam. Dzwoniłem do salonu gdzie samochód był kupiony jako nowy i twierdzą, że karty już jakiś czas nie dają z nowym samochodem, że navi jest przypisana do konkretnego egzemplarza samochodu i nie powinien wołać o pin.

Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do salonu VW, prosisz o podanie kodu do nawigacji. Oni sprawdzają po numerze seryjnym w swojej bazie i Ci podają. Musisz miec dowód osobisty i musisz być właścicielem pojazdu. Niektórzy robią za FREE (u mnie było za darmo ale ze względu na bliska współpracę z firmą ojca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do serwisu VW, po negocjacjach zapłaciłem 30zł za rozkodowanie. Serwis potwierdził, że od 2007r nie dają już kart z kodem pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie prosił o pin do radia ale na szczęście mam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności