Skocz do zawartości
Gość damian1442

co to za nawigacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnij i będziesz widział. Inny soft jest. Na numerze masz wersje CX więc może to DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie jutro ma do mnie dojsc. Jak przyjdzie to bede wiedzial wszystko. Teraz drugie pytanie. Gdzie mam zamontowac kabelek aux'(zdjecie 1) w tej nawigacji(zdjecie 2)??

4229057704.jpg

4249584587_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja doszla. Jest wersja DVD. Teraz powiedzccie mi jak w samym radiu sprawdzic czy to wersja D czy C??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem i wiem ze to jest wersja softu numer 30. Jutro bede probowal nagrac plyte z mapami wg. instrukcji z traxter. AUX w tym radiu powinna dzialac (mam taka nadzieje)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie C to bedzie D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilem i wiem ze to jest wersja softu numer 30. Jutro bede probowal nagrac plyte z mapami wg. instrukcji z traxter. AUX w tym radiu powinna dzialac (mam taka nadzieje)??

 

Powodzenia w nagrywaniu map,jak nie dasz rady daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywales moze polski jezyk do radia?? Bo nie wiem czy w to sie bawic. Unlock musze zrobic i pozniej sprawdzic czy plyta z mapami pojdzie (wlasciwie wystarczy mi ze mam polski lektor w navi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywalem i nie ma z tym wiekszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro sie z tym pobawie. Jutro napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Oficialnie oglaszam ze za pierwszym razem wszystko mi sie udalo:) Huuraaaa:) Wgralem nowy soft z spolszczeniem. Nastepnie Unlock dla nagrywanych plyt i na koniec (zajelo mi to najwiecej czasu) sciagnolem mape V11 (prawie 8GB danych) i wypaliem plytke w programie ImgBurn ( trwalo to ponad godzine). No i baa plytka szybko zareagowala w Navi i smiga jak ta lala. Oczywiscie z polskim żeńskim lektorem:) Dzieki wszystkim za pomoc:). Jakby ktos chcial pomocy to chetnie pomoge. Wlasciwie nagralem 2 plytki. Jadna w alcoholu,ale jeszcze jej nie sprawdzalem,ale jakby dzialala to z mila checia oddam za darmo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie koledzy co za Navi była montowana w Passatach CC 2012 r. Mam jakąś końcówkę symbolu 318 (tylko nie wiem czego to symbol), ponoć navi jest na kartę SD.

 

Dostałem takie oznaczenia tylko i nie wiem czy da się po tym zlokalizować odpowiednie mapy bo miałem się zorientować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności