Skocz do zawartości
Gość damian1442

co to za nawigacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

Masz radio Rns Mfd 2 wersja bodajże B ,szukaj map do mfd 2 jest także spolszczenie ale marne ,podaj e mail na pw to ci wyślę instrukcję obsługi w pdf ,jak będe w domu

 

---------- Post added at 14:15 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

 

proponuję poczytać to http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=57336&highlight=mapy+mfd

 

tu masz wersje mapy http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=73624&highlight=mapy+mfd

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada dokladnosc map na polske przy mfd2? i co to znaczy ze spolszczenie jest marne :D?

I to jest tylko na cd czy dvd tez?

 

 

btw, w tymlinku co podales juz wczesniej widzialem ze wszystko lacznie z navi wyglada inaczej wiec nie wiem czy to pasuje :)

 

ciciu16(at)poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
a jak wyglada dokladnosc map na polske przy mfd2? i co to znaczy ze spolszczenie jest marne :D?

I to jest tylko na cd czy dvd tez?

 

 

btw, w tymlinku co podales juz wczesniej widzialem ze wszystko lacznie z navi wyglada inaczej wiec nie wiem czy to pasuje :)

 

ciciu16(at)poczta.onet.pl

 

dokładność mapy zależy od wersji ta v7 dałem linka wyżej nr 2 jest chyba w 95 % pokrycia polski ,w linku który wcześniej podałem jest jak się spolszczenie robi :D i tam jest nawka wersja dx ,tak to też MFD 2 ;)

 

---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 14:26 ----------

 

Dobra poszła instrukcja na e-mail Krzysiek ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od nie dawna posiadam passka b5fl 2001r i posiada navi ale nie wiem jaki typ. Jak próbuje ja wlanczyc to mam wlozyc plytke tylko ze zadnej nie posiadam i nie wiem skad takie cos wykombinowac. nawigacja to MFD. Pozdrawiam

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam od nie dawna posiadam passka b5fl 2001r i posiada navi ale nie wiem jaki typ. Jak próbuje ja wlanczyc to mam wlozyc plytke tylko ze zadnej nie posiadam i nie wiem skad takie cos wykombinowac. nawigacja to MFD. Pozdrawiam

Ma podpis na panelu Radio Navigation System MFD, co świadczy o tym, że to będzie navi DX-owa, czyli czytająca mapę Polski/Czech... Może być to wersja D najprawdopodobniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a nie wiesz moze jakiej bede potrzebowal plytki i czy da sie ja sciagnac z internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki a nie wiesz moze jakiej bede potrzebowal plytki i czy da sie ja sciagnac z internetu

Blaupunkt Travelpilot DX Polska/Czechy... Jak poszperasz w necie, to coś dla siebie z pewnością znajdziesz. Jest to płyta CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki zobacze moze cos znajde:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uwazaj :)

bo jak nagrasz taka cd z mapa bele jaka nagrywarka to moze nie widziec plytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko uwazaj

bo jak nagrasz taka cd z mapa bele jaka nagrywarka to moze nie widziec plytki

 

ja u siebie nagrywałem nagrywarką LG i tez myslałem ze nic z tego nie bedzie bo pokazywało mi "WRONG CD" ale trzeba było chwile zaczekac( ok 1 min.) i wszystko smiga jak nalezy... i tak jest za kazdym razem jak włacze Navi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usuniecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponawiam temat dot. oryginalnej navi; w moim VW Passat b5 z końca 98-99r mam nawi ale nie wiem co to za model ? mam wyświetlacz między zegarami podświetla na czerwono a panel sterowania ma pod radiem, natomiast napęd jest umieszczony w bagażniku. Czy może ktoś wie co to za model? Jak to ma działać? Czy jest gdzieś instrukcja wprowadzania danych do takiej navi (mam płytkę - nieoryginalną, która była w navi przy kupnie autka i działa), gdzie można dostać mapkę na Polskę i jak ją ew. nagrać aby wszystko działało ja należy? Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju informację - pozdrawiam.


15.jpg

23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to stara navigacja pracujaca w systemie nonDX i niestety nie ma na nia map PL. Dostepne sa natomiast mapy innych krajow (nowa mapa DE w tym systemie zajmuje 2CD) przegrywasz je normalnie gdyz mapy te nie sa zabezpieczane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki a wiesz może gdzie te mapki mogę znaleśc ? lub jak je wpisac aby znaleśc na kompie? Chodzi mi o to w jakim formacie są zapisane - czyli nie tak jak nonDX ! ale jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie te mapki mogę znaleśc ? lub jak je wpisac aby znaleśc na kompie?

 

szukaj np: ''Blaupunkt Travelpilot non DX Deutschland''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was nagraną mapkę Polski, taką aby działała na tejże navigacji !? Sprawdzoną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktoś z Was nagraną mapkę Polski, taką aby działała na tejże navigacji !? Sprawdzoną ?

Ale na tej Twojej nawigacji nie zadziała żadna mapa Polski. Już Tobie to koledzy wyżej napisali. Tutaj działają tylko płyty non-DX, a nigdy nie została wydana mapa Polski non-DX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega mojego ojca poprosił mnie o płytkę do nawigacji vw passat z 2005 roku. Sprowadził autko z Niemiec oczywiści bez płytki.

Podał takie dane jeśli chodzi o radio: BLAUPUNKT 1K0 BNO 081 taki napis był na obudowie z tyłu.

No i mam problem, jaką ja mam mapę ściągnąć i pod jaki model radia ? Czy to jest VW Navigation MFD2 DVD lub RNS MFD DVD czy jeszcze jakiś inny system. Akurat bardziej zajmuję się navi do Opla i z tą do vw mam koszmarny problem.

Jeśli ktoś mógłby pomóc to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Właściwie to każda konkretna informacja będzie na wagę złota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega mojego ojca poprosił mnie o płytkę do nawigacji vw passat z 2005 roku. Sprowadził autko z Niemiec oczywiści bez płytki.

Który to jest model Passata, B5 3BG czy B6 :?: To może tak na początek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej za niedopatrzenie .... oczywiście b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności