Skocz do zawartości
Gość damian1442

co to za nawigacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damian1442

witam w mojej b5 mam nawi ale nie wiem co to za model ? mam wyświetlacz między zegarami podświetla na czerwono a panel sterowania ma pod radiem. może ktos wie co to za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary model, nie przydatny w Polsce. W bagażniku masz czytnik płyt nawigacyjnych. Chyba taką samą nawi miał kolega 'modern' i przerobił sobie na MFD, możesz z nim pogadac jeśli chcesz coś ze swoją nawi zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1442

ile takie przerobenie kosztuje? ja czesto wyjerzdzam do niemiec wiec jestmi potrzeba

i jai to model bo moz znajde gdzies plytke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogromca, on chyba chodzi w Polsce na ostatnim zdjęciu, leży koło niej mapa polski i czech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja MCD DX Blaupunkt - trzeba kupić płytę Polska - Czechy, oznaczone drogi krajowe, wojewódzkie i sporo miejscowości. Da się korzystać. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pogromca, on chyba chodzi w Polsce na ostatnim zdjęciu, leży koło niej mapa polski i czech.

Sprzedawca zaznaczył, że przedmiotem aukcji jest navi z ostatniego zdjęcia, a one nie działa w Polsce, co innego te z innych zdjęc. Dodatkowo podał numer 3B0035191A czyli jest to wersja A, czyli nie DX czyli nie działa w Polsce :]

 

Nawigacja MCD DX Blaupunkt - trzeba kupić płytę Polska - Czechy, oznaczone drogi krajowe, wojewódzkie i sporo miejscowości. Da się korzystać. :ok:

Mylisz się, damian1442 ma nawigację z wyświetlaczem w zegarach, sterowaniem pod radiem(tam gdzie standardowo jest półka) i czytnikiem w bagażniku. To nie jest system DX.

Do tej navi pasuje np ta płyta http://www.allegro.pl/item137838355_blaupunkt_rns_niemcy_2005_oryginal.html .

A to ta navi przykładowo http://i77.photobucket.com/albums/j55/ayatoll/passnat3010/PA308166_DCE.jpg .

 

tą moge kupić?

Nie bedzie działac.

 

ile takie przerobenie kosztuje?

Kwestia zakupu nowej nawigacji i przerobienia konsoli. Kolega 'modern' w profesjonalnym serwisie zapłacił za pzeróbke 800zł bez navi, ale można taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

cena dobra ale szkoda ze za ingerencje w pole numerowe mozna miec ladne problemy - w niemczech jestes odrazu zatrzymany, w polsce zabiora navke i beda trzymali 3 miesiace a twoj klient na pewno powie ze kupil na allegro wiec i Ty bedziesz mial problemy

trzeba uwazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

tak tylko w pierwszym przypadku czeka Cie dlubanie rysikiem podczas drogi w urzadzeniu ktore z automapa nie da sobie najlepiej rady gdyz jest po prostu za slabe - mapa bedzie sie zawieszac i chodzic skokoweo - do tego maly ekran

 

co do drugiej navi to juz lepiej ,tylko raz w roku muszisz przygotowac sie na wydatek 400zl na mape jesli chcesz miec aktualne oprogramowanie - plyty sa niekopiowalne

do tego navi bedzie raczej przywiazana do auta w ktorym zostanie podpieta - czujniki abs,gala ...

jesli juz to polecam DXR-52 - navi o wiele tansza (350-400)

co do map to zawsze trzeba kupowac orginaly ale w tym przypadku mozesz zrobic sobie kopie bezpieczenstwa i nie narazac na uszkodzenie orginalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1442

to to r52 bende mugl dokupic normaną plyte dx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odswiezrze troche temat. Kuplem passata który ma nawi miedzy zegarami i czytnik w bagażniku jak u damian1442. Chciałbym ja odpalic ale nawi prosi o wlorzenie plyty jakby ktos miał taka blyte z mapami jak najnowszymi i chciał sprzedac, lub gdyby ktos wiedział gdzie można kupic mapy do tej nawi proszę o kontakt. Wiele po tej nawigacji nie oczekuje ale chciałbym żeby działała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olo82 do Twojej navigacji pasuja mapy nonDX, niestety nie ma dostepnej mapy na polske. W nonDX nie ma problemu z kopiowaniem poprostu sciagasz z netu nagrywasz i dziala np w niemczech. (niemcy w systemie nonDX sa na 2CD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niedawna posiadam Passata B6 z 2005 r. Ma on dużą navi ale za cholerę nie wiem jaki typ model czy co tam jeszcze wiec nie wiem czego szukać żeby było to po polsku i na Polskę...

Kupujac go w pysku bylo cd z navi na niemcy z 2005 roku, bylo to cd a nie dvd...

 

Tu sa zdjecia

http://i215.photobucket.com/albums/cc91/Ciciu/navi001.jpg

http://i215.photobucket.com/albums/cc91/Ciciu/navi002.jpg

 

Ktos moze po tym info okreslic co to za typ itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności