Skocz do zawartości
Gość mariusz13

Tarcze hamulcowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kosztują dobre tarcze przednie i dobre klocki bo mi w Aso niby po rabacie takie ceny podali

tarcze ori- 350zł za szt

tarcze eco- 270 zł za szt

klocki ori 350 kpl

klocki eco 230 kpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z cenami to przegięcie. Za 500zł kupisz kpl tarcz + klocków na przód firmy TEXTAR, ATE, TRW itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morhol odezwij się na pw z vinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam tarcz i klocków (tylko przod) do passata b6 (2008) 170KM, może ktoś mi coś polecić? Z tego co wiem, to oryginały powinny być firmy ATE, ale jakie to konkretnie modele? W ogóle jak szukać odpowiedniego modelu, trochę zielony jestem, gdyby mógł mi ktoś doradzić to będę wdzięczny. Nie chcę najdroższych, ale też żeby po pół roku nie były do wymiany.

Edytowane przez moon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BREMBO, ZIMERMANN, ATE, TRW, EBC, FEBI, ROTINGER w ostateczności BOSCH. Rozpiętość na allegro 200-600pln. Dobry zestaw np Brembo to koszt ok 450pln (tarcze + klocki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepsze Brembo czy ATE? Ile wymiana na warsztacie kosztuje? Bo podjechałem się zapytać to mi powiedzieli, że 160zł, a w innym jeszcze lepiej bo zaśpiewali mi około 1000zł (ale już razem z częściami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie są różne, tak samo jak z olejami. Jedni wolą Castrola, inni Motula. Ja bym wybrał Brembo, ale ATE też są ok, chociaż do wszystkich aut od paru lat zakładam Zimermann'a. 160pln to dobra cena, bo to jakieś 2h godziny roboty.

 

Tylko jak byś kupował to się upewnij, że pasują do Twojego modelu (bodajże 312mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. A da radę samemu sobie wymienić tarcze i klocki? Ewentualnie z pomocą kogoś, ale bez podnośnika, zwyczajnie na lewarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę, ale potrzeba trochę wiedzy, doświadczenia i narzędzi. Na YT znajdziesz filmy z manualem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności